Yüzbaşı
11 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
363225 Gün Cezalı
357281 gün 18 s. 3 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaslar daha demin bi partydeydim ve dts ydi 3 tane archer wardı liderde arkadasımdı en az 10-20 dakka o partydeydim ama adamlarda koxp warmıs ve bende onların partysindeydim ve BRONZE premium um acaba banlanırmıyım...Lütfen herkez hayır ayda evet desin...
Premium alınca Disconnect From Server sorunu kalkarmı ortadan yoksa bu işin Premiumla bir ilgisi yokmu...
Arkadaslar daha demin oyundaydım ve diez de Private_ diye bir adam geldi ve sifremi alıcam gibisnden birsürü laf saydı ve id mi sordum adam id mi söyledi O_O ve dedi ki yakında sifrenide alıcam program war elimde dedi...Bu adamın salak arkadaslarımdan biri olma sansı var ama emin değilim...Sifremi deneyerek bulamıyacağı bir sey yaptım ama program fln varsa bulabilirmi hatta böle programlar varmı?..

Pls yawas yawas söleyin lvl 62 yim 1 yıllık emek....
Arkadaşlar inanın 0.01 saniyede alt + tab a basmama rağmen d3 e giremiyorum artık çalısmıyo sanırım çok sıkıldım ....
Arkadaslar oyunu oynarken en çok zevk 85Hz de çıkar...Hz dediğim ekran yenileme hızı.Ama bnm bunla ilgili bi sorunum var...Masaüstündeyken yada herhangi bisi yaparken Hz yi 85 yapıyorum buraya kadar problem yok ama oyuna girince oyun kendiliğinden bunu 60Hz ye düşürüyo we tabi buda normalin üstünde gözleri yormakla kalmıyo eğlenceyi düşürüyo...Oyun sırasında Hz yi 85 yaptığımda ise oyunun grafikleri öle bozuluyo ki sanırsınız ki ekran kartım 32mb 3D bi ekran kartı...Lütfen bu konu hakkında bi bilginiz varsa paylasın....

Sizde bilgisayarınızın ekran yenileme hızını kontrol edin...işte şöyle olucak...
masaütündeyken sağ click > özellikler > ayarlar > gelişmiş > monitor... bu işlemeleri yaptıktan sonra hemen orda görüceksiniz Hz nizi...onu 85 yapın (eğer 1024x800 de oynuyosanız) ve oyuna girin...oyundan çıkınca tekrar kontrol edin 60Hz olucaktır, yada sadece bende oluyo =/ ...
MSN den 4 arkadsım girdi bnm hala statrım yanmadı.. neden yaa..
bi adam 60 master mage ile 57 lvl assasımı deiş diyo...assas sahibi benim deişirsem kazık mı yerim...
ben oyuna daha bugün başlıcam we sizinle aynı serverda olmayı isterim...serverlar arasından hangisine giriyim?...teşekkürler...
ben bugün bi tane glacier erenion çıkarttım ama + açma olayından emin olmak istiyorum daha önce hiç ft iteminin + sını açmadım..daha önce + açtım ama yinede çok korkuyorum acaba nası +sını aççam bu nanenin...
arkadaslar UMD emulator le çalısan oyunları devicehook lada çalıstırmanın yolu war...oyunun iso sunu (UMD Emu kurulu olcak) ouyunun isosunu ms./UMDEMULADOR/ISO nun içine atıyoruz...sonra UMD emulatorden (PSP ye bi UMD takmadan) ıso sunu attığımız dosyayı açıyoruz we bi umd takılı olmadığı için program bizi ana menüye yöneltiyo...sonra device hook u açıp aynı oyunu bu sefer devhook la seçiyoruz we oyunu artık oynaya biliriz..ben denedim bu yüntem oluyo.....
Hakkında
Forum İmzası:
Oyuncunun lehine tek kuruş bile harcamayan bu şirketin oyununu gelin sizde bırakın !!!
K2Network u daha fazla zengileştirip , popüler hale getirmeyin

KnightOnline ı Bırakanlar Kulubü ve bırakmaya niyeti olanlar...
TIKLA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 986
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.388 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.