Şimdi Ara

Arkadaşlar Turkcell Superonline hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim biri adsl ile taahhütüm 2 ay sonra bitiyor ve onu kapattırıp superonline'a geçmek istiyorum sizce müşteri hizmetleri , verdikleri hizmet vb nasıldır ek olarak bulunduğum yerde istanbul pendik civarında fiber varmıdır yokmudur bilgisi olan var mıdır acep ?

• yukarı.
  • MH fena değil şansına gelen kişiye bağlı diğer bilgileri öğrenmek için MH'yi aramalısın
  • @webmastr anladım teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Merhabalar benim biri adsl ile taahhütüm 2 ay sonra bitiyor ve onu kapattırıp superonline'a geçmek istiyorum sizce müşteri hizmetleri , verdikleri hizmet vb nasıldır ek olarak bulunduğum yerde istanbul pendik civarında fiber varmıdır yokmudur bilgisi olan var mıdır acep ?

http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur

Bu adresten bir bak. Superonline her sekilde TT'den iyidir, fiber hizida gayet iyi. Sorun yasamazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Merhabalar benim biri adsl ile taahhütüm 2 ay sonra bitiyor ve onu kapattırıp superonline'a geçmek istiyorum sizce müşteri hizmetleri , verdikleri hizmet vb nasıldır ek olarak bulunduğum yerde istanbul pendik civarında fiber varmıdır yokmudur bilgisi olan var mıdır acep ?

Bu adresten bir bak. Superonline her sekilde TT'den iyidir, fiber hizida gayet iyi. Sorun yasamazsin.

malesef henuz gelmemis bizim buraya normal servislerinin durumu nasil acaba mobildeyim detaya giremiyorum pek :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

malesef henuz gelmemis bizim buraya normal servislerinin durumu nasil acaba mobildeyim detaya giremiyorum pek :S

Normal servis derken? Eger ki linkte yoksa sadece ADSL alabilirsin. Ancak uydunet varsa o da iyidir. En azindan fiber gelene kadar AKK olmadan baglanirsin.

• Bir memnuniyetsizlik mi var acaba Smile'de?
  • bulunduğun bölgede fiber yoksa sana tavsiye ya biri adsl de kal yada ttnete dönüş yap başka alternatif yoksa eğer çünkü arıza yada bi durum olduğunda telekom altyapısını kullandıkları için kendine muhattap bulamıyorsun en büyük problem bu bence.
  • anlıyorum malesef bulunduğum bölgede fiber yokmuş sanırsam biri adsl de kalacağım fakat sabit hattımı kapattırmak istiyorum.. bu mümkün mü ?
  • quote:

anlıyorum malesef bulunduğum bölgede fiber yokmuş sanırsam biri adsl de kalacağım fakat sabit hattımı kapattırmak istiyorum.. bu mümkün mü ?

Sadece Superonline alirsan o isi yaparsin. Superonline'a numarani tasirsan 24 ay taahhut karsiliginda sabit ucreti almiyorlar.
  • quote:

quote:

anlıyorum malesef bulunduğum bölgede fiber yokmuş sanırsam biri adsl de kalacağım fakat sabit hattımı kapattırmak istiyorum.. bu mümkün mü ?

Sadece Superonline alirsan o isi yaparsin. Superonline'a numarani tasirsan 24 ay taahhut karsiliginda sabit ucreti almiyorlar.

hmm keşke fiber olsaydı biter bitmez geçerdim ama malesef klişeleşmiş ama hala fiber döşeme ile uğraşıyoruz ülke olarak....
  • Superonline kullanmamanız için çok neden sayabilirim.
    Bileşim sektöründe hizmet vermekteyim 100lerce firmaya ve modem ve operatörler le ister istemez muhattap oluyorum. En çok karşılaştığın sorunları yazıyorum.

1. Tarifenizin adı örneğin A dır ancak içerdiği şeyleri sizden haberiniz olmadan değiştirirler fiyatını da yükseltirler.45 TL lik ürün 65 TL olur. Sizede tarifenizin içeriği değiştiğinden fiyatı yenilendi denir. Tahatüm var dersiniz dinlemezler. Tahattüt neden yapılır 2 yıl boyunca fiyatlar sabitlenir dimi :D

2. Netiniz yoktur teknik bölümünü ararsınız bizim size verdiğimiz modem takılı olmadığından destek veremiyoruz derler. Biz onların verdiği modemi neden kullanmak zorunda olalım.

3. Her müşteride kolaylıkla açtığım 3389 RDP portunu bunlarda açsanız da açılmaz saatlerce günlerce mücadele edersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.