Şimdi Ara

Arkadaşlar İnfaz ve Koruma Memuruyum Sorularınızı Yanıtlayabilirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
4
Favori
41.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jandarmalarla aranız nasıl kötü davranıyorlar mı emir veriolarmı
  • üniversite mezunu musun? ben kendi bölümümde atanamadığım için bu işi düşünüyorum önerir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat.ersin

quote:

Orijinalden alıntı: netstat

hapishaneden kaçma yollarını anlatır mısın?

Günümüz şartlarındaki kurumlarda bahsettiğiniz olay imkansıza yakın.

Demek ki Scofield ile tanışmamışsın daha

Bkz~Prison Break 2017 Izmir T-Type Prison

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 27 Aralık 2016; 0:20:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllar önce yaptığım röportaj videosu geldi aklıma. 39. saniyedeki çok bilmiş teyzeye o zaman da kıl olmuştum şimdi baktım gene bi sinir oldum

sizin sitede yayınlanmış la :D
    http://www.duyarlikapi.com/infaz-ve-koruma-memuru-nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerGiyotineBurnunuSokma -- 27 Aralık 2016; 1:11:43 >

• Ramazanasci R kullanıcısına yanıt
    Ben gündüz mesaisine gelip gidiyorum, arkadaşların vardiya sistemi 12-24 ve 12-48 şeklinde, maaş farkı yok fazla mesaiye izin veriliyor.
  • arconim kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, insan kendini sürekli geliştirmeli, öğrenmenin sınırı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Allah kolaylık versin kardeşim işiniz zor..
    Hırsızı ahlaksızı haini hepsiylede ilgilenmek zorundasın.
    Toplumun dışlayıp virüs olarak gördüğü insanları geri kazanmaya çalışıyorsunuz.
    Büyük sinir harbi vesselam.

Allah razı olsun, evet zor bir görev yıpratıcı yanları çok, görev esnasında karşılaştığımız bir durum bazen psikolojimizi alt üst ediyor ama yine de görevimizi yapıyoruz, nelerle karşılaşıyoruz bir bilseniz..
    Bir kişiyi bile topluma kazandırabilsek ne mutlu bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeYaşAMAMa

Hücreye atılmak isteyen hükümlüye ne yapılıyor ? Adam koğuşta değil de bile isteye hücrede cezasını infaz etmek istiyor ?

Hücre değil de tekli oda diyoruz onlara, istemeyle geçilmiyor, bir kısıtlama olarak düşünebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

Arkadaşlar İnfaz ve Koruma Memuruyum Sorularınızı Yanıtlayabilirim

Gazetede mi calisiyon knk

Komiklikle uzaktan yakından alakan yok. Sabah savah sinirlendim öyle söyleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cephane odası gibi bir odanız var mı?
    Olası bi isyan durumunda kullanmak için?
  • thepromh kullanıcısına yanıt
    Kpss den aldığım 78 puanla başvuru yaptım, bir yerde sözlü sınav yapılacaksa herkesin aklına hemen torpil olayları geliyor ama eskisi gibi değil bu işler artık. Bizlerin alındığı dönemde boy-kilo olayına, askerlik durumuna, sözlü sınavda ki durumuna çok dikkat ediliyordu. Askerlik yapmayana pek sıcak bakılmazdı. Benim yararıma olan ise askerliğimi yapmış olmaktan ziyade ceza infaz kurumunda yapmış olmak ve soruların biri hariç (O soruyu da yanlış yanıtlamış olmama rağmen yaklaşımımı beğenmişlerdi, sözlü sınavlarda soruya doğru yanıt vermenin yanında o konuyu nasıl yaklaştığına da bakılır.) tümüne doğru yanıt verip, sorulan bir yorum sorusunu iyi yorumlamamdı.
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak bu şekilde bir istatistik tutulmuyor, ama genel olarak her bölgeden var.
  • to let myself go kullanıcısına yanıt
    Kendim dahil bazı durumlarda zor kullanma yetkimizi kullanıyoruz. Bu çok sık yaşanan bir durum değil ve bir memurun tek başına karar verip uygulayacağı bir şey de değil. Durum ciddi ise talimat doğrultusunda harekete geçiliyor.
  • Das experiment diye bir film var izleyebilirsiniz. Bu konunun da tamamen algı yönetmek için açılsığını düşünüyüorum. Gardiyanların (veya memurların farketmez) mahkumlara karşı açık bir şekilde güç avantajı var ayrıca türkiyede yaşıyoruz. Gerçekte olanların bu arkadaşın anlattığı gibi etik ve disiplinli olmadığını biliyoruz
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Normalde sadece otomobil genel bölümünde vakit geçiriyorum, soru ve cevapların tümünü ilk iletiye mi taşımak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

Jandarmalarla aranız nasıl kötü davranıyorlar mı emir veriolarmı

Jandarmada ki arkadaşlar dış güvenlikten sorumlu biz ise iç güvenlikten. Onların bize veya bizim onlara kötü davranma gibi bir durumumuz yok, sürekli iş gereği görüşüyoruz ve bağlantılı çalışıyoruz, emir derken?
  • AlfredBorden kullanıcısına yanıt
    Adalet bölümü mezunuyum, kendi bölümünüzü bir hayalinize kavuşmak için okuduysanız hayalinizin peşini bırakmayın ama sadece üni okumak için okunan bir bölümse başvurabilirsiniz, zor bir meslek ama devlete hizmet edeceksin.
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    insanların düşüncelerini görüyorsunuz tam olarak bilgi sahibi değiller, bunu düzeltmek biz çalışanlara ve bağlı olduğumuz bakanlığa bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat.ersin

Adalet bölümü mezunuyum, kendi bölümünüzü bir hayalinize kavuşmak için okuduysanız hayalinizin peşini bırakmayın ama sadece üni okumak için okunan bir bölümse başvurabilirsiniz, zor bir meslek ama devlete hizmet edeceksin.

Hocam sözleşmeli misiniz yoksa kadrolumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

Cephane odası gibi bir odanız var mı?
    Olası bi isyan durumunda kullanmak için?

Cephane değil ama hazır kuvvet diye bir 10 kişilik ekip var, bunların giysileri bizimkilerden farklı, kask, çelik örme eldiven, kalkan, jop, göğüs dirsek ve bileklerde koruma gibi. Büyük bir olay olursa bu ekip müdahale ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.