Şimdi Ara

arkadaşalar bu hareketleri kim yapabilir walla ben yapamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar manyak hareketler yapıyor makasları bir insan bu kadar cesaretle atar ben yapamadım ama siz denemeyin açın izleyin süper bir olay

http://www.big-boys.com/articles/dangerousdriver.html

• Bab bu video video bolumunce olan değilmi ???

kaç kere aynı videoyu wericeksiniz ???

Yada video koyuyorsun bir SS koysana !!!!
  • hehe Arkadaşım neden bu kadar şaşırdın yaw herif sağlam sürüyor ancak yaptığı normal makas hareketleri,ben hergün bu şekilde gidiyorum dershaneye bilimum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eradnan

hehe Arkadaşım neden bu kadar şaşırdın yaw herif sağlam sürüyor ancak yaptığı normal makas hareketleri,ben hergün bu şekilde gidiyorum dershaneye bilimum...

hangı yoldan gıdıyorsun dershanaye merak ettım
    bı gun onune cıkım

• quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

quote:

hehe Arkadaşım neden bu kadar şaşırdın yaw herif sağlam sürüyor ancak yaptığı normal makas hareketleri,ben hergün bu şekilde gidiyorum dershaneye bilimum...

hangı yoldan gıdıyorsun dershanaye merak ettım
    bı gun onune cıkım

Antalyadaysan gel kardeş 100.yıl 'dan sallanıyorum dönerciler çarşısı önünden doğu garajına doğru çıkıyorum zafer dershanesi

• Sabit konu olarak video bölümü mevcut arkadaşım , kaldiki 50 bin kere verilmiş video yu tekrar yayınlıyorsun , lütfen araştırmadan başlık açmayalım ...
  • İzlerken midem bulandı valla. deli kıtlığımı vardır nedir
  • bunlar kolay makaslar siz benim 92 model broadwayle 80le geçtiğim arayı attığım makası görseniz bi daha araba kullanmazsınız yanından geçtiğim clionun sahibi aracı sağa çekip durdu valla korkudan.öle bişeyki ben bile kendime hayret ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: goldsmith

bunlar kolay makaslar siz benim 92 model broadwayle 80le geçtiğim arayı attığım makası görseniz bi daha araba kullanmazsınız yanından geçtiğim clionun sahibi aracı sağa çekip durdu valla korkudan.öle bişeyki ben bile kendime hayret ettim

benim arabayı artık öğrendiler burda aynadan benim geldiği gördülermi zaten sağa çekip bana yol veriyolar direkt olarak,,
    ben hiç hayret etmiyorum artık hehe

• Hepinize bravo ...
  • bende antalyadayım larada oturuyorum beni gören kenara cekiyo diyosun ben seni tanımıyorum bi gün görüselim bakalım kenara cekcek miyim?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: goldsmith

bunlar kolay makaslar siz benim 92 model broadwayle 80le geçtiğim arayı attığım makası görseniz bi daha araba kullanmazsınız yanından geçtiğim clionun sahibi aracı sağa çekip durdu valla korkudan.öle bişeyki ben bile kendime hayret ettim

benim arabayı artık öğrendiler burda aynadan benim geldiği gördülermi zaten sağa çekip bana yol veriyolar direkt olarak,,
    ben hiç hayret etmiyorum artık hehe

• görüşelim kardeş,yalnız benim araç 307 canavarı baştan söliyim

• kutlarım hepinizi...
  • bende kutluyorum

ne biçim adamlarsınız siz böle ya trafik canavarları sizi
  • eradnan seni dikkatle takip ediyorum. başın belaya girecek.
  • Trafık canavarlıgı yapmayın benı eskı halıme dondurmeyın Bır towncar (zafıra) ıle yaptıgım hareketlerı hatırlatmayaın bana ama 2 tane olaydan Kıl payı kurtuldum... Ogun bugundur kullanmıyorum artık benın en sag serıtte tum camlar acık koltuk en atık pozısyondayken gorebılırsınz... 2 olayıda kıl payı atlattım hıc bırınde ben suclu degıldım ama baskasına guven olmuyor...
  • broadwayle mi geçicen beni?eradnan sen telefonunu falan versene bi.ben laradayım gel senle bi görüşelim bakalım tozumu görebilecek misin
    quote:

görüşelim kardeş,yalnız benim araç 307 canavarı baştan söliyim
  • EĞİTİM ŞART
  • quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Bab bu video video bolumunce olan değilmi ???

kaç kere aynı videoyu wericeksiniz ???

Yada video koyuyorsun bir SS koysana !!!!

BENCE DE
  • zuha haha ha .. bunlar mı haraket..!!!!!??????? öreneceginiz çok şey var!!! çok ama tabi bunlara hareket diyenler cvp ım!

ARKADAŞIM AL Bİ VTS YA DA GTI HER NE OLURSA SIKI Bİ MAKINE.! TORK VE HP YUKSEK OLAN!! 150 HP ÜZERİ.. TAK ORJINAL KONI AMATİSÖR AL GOODYEAR F1 LASTİK.. ÇIK BAKALIM PİYASAYA.!! BİLMEM PLAKAMI BİLEN VARMI 34 Y 2953 HINCAL ULUÇUN KÖŞESİNE BİLE MANŞET OLMUŞTUM Bİ ARALAR! BUNLARI ALDIKTAN SONRA GİT Bİ BOŞ ALANA ÇALIŞ 120 İLE 145 ARASI YAN VERMEYE.. DİREKT KIR 140 LA EL FRENİ ÇEK GAZ FREN OYNA Bİ HAFTA KADAR SONRA ÇIK CADDEYE HALİÇ DE BENIM GIBI 210 LA YAN VER 3 ŞERİT BİRDEN ATLA.. MANŞET OL GAZETELERE.. BİZ ÇIKDIGIMIZ ZAMAN 8 ARABA ÇIKARDIK MEKAN ETİLER PASTA CARİMA DI O ZMANLAR.. KIRMIZI 106 MAVİ SAXO Bİ MAVİ SAXO VE SUBARI WRX PALIO VE CAMIN DA ÇİNCE AAA SS.. MM YAZIYODU! BİLMEM BİLENİNİZ VARSA BİLİR.. ZATEN

İSTEYENLER İNANIR İSTEMEYENLER İNANMAMAK TA SERBEST! TABİ. ŞU AN NE OLDU DIYE SORARSANIZ ALDIM Bİ BMW BİTİRDİM GAZ OLAYINI! İŞ GÜÇ ARTIK!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.