Şimdi Ara

Arda Güler yeni Messi olur mu? ANKET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 1.11.2022)
Giriş
  • Niçin olmasın ? Gerekli eğitim verilirse bu çocuk yeni Messi olabilir. Keşke dünya çapında bir takıma gidebilse. Fener'de en fazla bir Alex olur.

Bu çocukta teknik,hız, güç, şut, asist, top sürme hepsi var. Çok soğukkanlı.

Allah seni korusun.

• aynı profil oyuncular değil

Arda eğer 2 sene içinde Avrupa'da iyi bir kulübe giderse Bernardo Silva'dan bir gömlek üst oyuncu olma potansiyeli var.

• Messi zaten Arjantinli Arda güler değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 25 Nisan 2022; 23:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çocuğu yakın gelecekte 50 milyon üzeri satacağız. Ben diyeyim 60 siz deyin 70

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Messi ayrı bir dünya. Şöyle söyleyeyim Maradona bile Messi olamamış. Arda her şey iyi giderse Prime Mesut Ozilden iyi olur.

• Aynı şeyi Beşiktaşlı Muhammed Demirci için diyorlardı en son ne oldu bilmiyorum. Hiçbir gence x,y,z dememek lazım sonra sönüp gidiyorlar. Bırakalım ne oluyorsa o olsunlar. Bu medya gerçekten parlak olan kaç tane genci söndürdü Allah bilir.

• Çok yetenekli ve kişilik olarak da sağlam birine benziyor.

Ama böyle Messi olur mu vs şeylerle fazladan anlam yüklenirse sıradan futbolcu olur.

• Abartmak işinde bizim insanların üstüne yok.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Değeri o kadar etse bile bizim kulüplerimiz o kadar pazarlayamaz. Keşke gitse fakat bizim kulüpler o kadar becerikli değil.

• Her yeni çıkan genç yetenek için yeni Messi deniliyor.

Hedefimizi doğru belirlemek lazım. Son 20 yıldır dünyada bir sürü yeni Messi adayı çıktı. Ama hala bir tane Messi var.

• Arda yetenekli, zeki, bilinçli, hem de bu yaşına göre oldukça profesyonel.

Mentörün den antrenörüne kadar her alanda kendine destek olacak yardımcılar tuttuğunu söylemişti bir konuşmasında.

Yani öyle parayı buldum, şöhreti gördüm şımardım tiplerinden değil.

Umarım böyle kendini geliştirerek devam eder.

Ayrıca Messi vb. değil.

Arda olsun, onu örnek alsınlar.

• üzerine düşülürse eğer güzel yerlere geleceği belli çocuk güzel oynuyor, Allah yolunu bahtını açık etsin Emre Mor gibi olmaz inşallah

• Yeni messi demek çok iddialı olmuş izleyip göreceğiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.