Şimdi Ara

Arçelik 6588 Bulaşık Makinesi E 01 hatası yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
25.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün çok büyük bir salaklık yaptım, bulaşık makinesine sıvı bulaşık deterjanı koydum. Bir miktar köpürdükten sonra kapadım ve içindeki köpükleri tahliye edip temizledim. Makine E 01 hatası verdi. Ne yaptıysam düzeltemedim, makine kapalı olsa bile fişe takılıyken kurutma fanı çalışıp duruyor. (sanırım) Servisi çağırdım ama 2 gün sonraya gün verdiler, şimdiden yapabileceğim birşey varsa yazarsanız sevinirim.

• Oluşan köpükler makinenin altındaki taşma küvetine toplanmış. Makineyi yerinden çekerek arkasına doğru eğin ve biriken suyun akmasını sağlayın. Ardından çalıştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Oluşan köpükler makinenin altındaki taşma küvetine toplanmış. Makineyi yerinden çekerek arkasına doğru eğin ve biriken suyun akmasını sağlayın. Ardından çalıştırın.
    Cevap için çok teşekkürler hocam, arkaya doğru eğmeden önce tahliye için açmam gereken bir tıpa filan var mı? Servis cumartesiye gün verdi. Bugün yapmam lazım yoksa aile birliğim bozulucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

Cevap için çok teşekkürler hocam, arkaya doğru eğmeden önce tahliye için açmam gereken bir tıpa filan var mı? Servis cumartesiye gün verdi. Bugün yapmam lazım yoksa aile birliğim bozulucak

Alıntıları Göster
    Hortumlar ve elektrik kablosu çektiğinizde gerilmeyecek veya kopmayacak kadar uzunsa bağlantılara ellemenize gerek yoktur.

Eğer çekerken geriliyorsa fişi çekin/hortumları sökün. Sonra tekrar geri takın.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok sağolun, eve gidince ilk işim denemek olacak

• quote:

Hortumlar ve elektrik kablosu çektiğinizde gerilmeyecek veya kopmayacak kadar uzunsa bağlantılara ellemenize gerek yoktur.

Eğer çekerken geriliyorsa fişi çekin/hortumları sökün. Sonra tekrar geri takın.

Alıntıları Göster
    Hocam oldu, Allah razı olsun sizden

• işte her zaman görmek istediğimiz forum dayanışması budur : )

• dün aynısı başıma geldi 6588 uyguladım evet çalıştı teşekkürler fakat bulaşıkları yıkamış bitirmiş ve tekrar e01 arızasına geçmiş sebebi ne olabilir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oluşan köpükler makinenin altındaki taşma küvetine toplanmış. Makineyi yerinden çekerek arkasına doğru eğin ve biriken suyun akmasını sağlayın. Ardından çalıştırın.
    Selamlar,

Aynı sıkıntı (makina altında su birikintisi) bende de olduğu için cihazım E01 hatası veriyormuş. Dediğiniz gibi makineyi öne çektim, altında biriken suyun akmasını sağladım. Ve hata kayboldu.

Bu konuda bilgi veren kişi/kişilere teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler sorunu hemen çözüldü. Daha öncede başıma gelmişti Makinanın 2 gün elektriğini kesmiştim sonra düzelmişti. Sizin sayenizde bu sefer 15dk sürdü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.