Şimdi Ara

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
10
Favori
56.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Servis yeni makineyi getirdi kurdu. Eski makina yi götürdü. Servis memnun etti. Bakalım makina memnun edecek mi.

Şunuda ekleyeyim servis elemanı epey dil döktü makina değişmeye gerek yok tamir edelim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 7 Kasım 2019; 22:28:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makina 5. programda 1:06 pause gösterir şekilde dondu kaldı.Play/pause tuşuna uzun basıyorum bir şey değişmiyor.Sadece power butonu çalışıyor.Makinayı hard reset yapabileceğim bir yeri var mı?
  • faridun kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Fişten çekip 5 dakika bekledikten sonra fişi tekrar takın düzelme olmuyorsa anakartın değişmesi gerekebilir.

• Teşekkürler.
    Saatlerce çekili kaldı ama değişen bir şey olmadı maalesef.Servis yolu göründü gibi.
  • Bu model aklıma yatmış gibiydi. Ancak konuda ki arızaları görünce uzaklaştım. Bu forum gerçekten çok faydalı. Konuda yazan herkese teşekkür ederim.
  • floperx kullanıcısına yanıt
    Valla şuan aynı marka model ikinci makineyi kullanıyorum en ufak sorunu yok, incelememe konu olan ve iade ettiğim makine ise kusurluydu birazda şans işi
  • Merhaba Hocam,

Benim marka takıntım yoktur. Önemli olan servis hizmeti. Bu sebeple arçelik grubu veya BSH düşünüyorum. Bunların içinden ise daha çok modele odaklanıyorum. Bir markanın x modeli için iyi yıkıyor derlerken y için kötü yıkama olabiliyor. 6588 modeli özellik olarak beni tatmin ettiği için ilgimi çekmişti. Ancak bir çok kişinin bu modelde pas ve başka arızalar yaşaması bu modelin sıkıntılı olabileceği izlenimime neden oldu. İlla sorun çıkacak diye bir şey yok tabiki sizin gibi şanslı olup sorunsuz kullanabilirim de. Ancak dediğim gibi bu modelde yüzde olarak sorun çıkma ihtimali daha yüksek görünüyor sanki.
  • floperx kullanıcısına yanıt
    İçinizden hangi marka model geçiyorsa ona yönelmeniz en doğrusudur. Benimki naçizane bir tavsiyedir incelemeyide bu doğrultuda kaleme aldım kolay gelsin

• Merhaba ,6588 beyaz modelin de yarım yük programı mevcut mu?

• mmasumca M kullanıcısına yanıt
    Otomatik yarım yük yıkama özelliği var. Koyduğunuz bulaşık miktarı ve kirlilik seviyelerine göre program süresi, su ve enerji tüketimini otomatik olarak ayarlayan bir program mevcut.

• faridun kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine düzeldi bu arada makina.Önce kilitli durumundan kurtuldu ama sadece 0. programda kendini yıkıyordu.Bir sefer yıkayınca bütün program fonksiyonları geri geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Otomatik yarım yük yıkama özelliği var. Koyduğunuz bulaşık miktarı ve kirlilik seviyelerine göre program süresi, su ve enerji tüketimini otomatik olarak ayarlayan bir program mevcut.
    bende bu makinayı almak üzereyim tavsiye edermisiniz hala
  • ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok memnunuz tavsiye ederim.

• quote:

Kesinlikle çok memnunuz tavsiye ederim.
    https://www.akakce.com/bulasik-makinesi/en-ucuz-arcelik-6588-a-8-programli-fiyati,52827815.html,

Arçelik 6588 A+++ 8 Programlı Bulaşık Makinasıhttps://www.beyazavm.com/Arcelik-6588-A-8-Programli-Bulasik-Makinasi,PR-5692.html

bu siteden almış bulunmaktayım 5 taksit 2679 tl ye geldi bana

teşekkürler

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• quote:

teşekkür ederim
    Arçelik 6344 A+ 4 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi
    bunu almak üzereydim son anda karar degiştirdim işllah hayırlı olur
  • quote:

ayrıca size sormak istediğim bulaşık makinesini hangi marka deterjan kullanıyorsunuz tuz ve parlatıcı kullanmadığınızı söylediniz biraz anlatırsanız sevinirim

bir de en çok kullandığınız program hangisi hangi program en çok başarılı iş yapıyor

bende biraz araştırma yaptım evde kendin bulaşık makinası detarjanı yapabiliyormuşsun bi bakarmısınız link attım denesek nasıl olur sizce
    https://urun.n11.com/camasir-toz-deterjan/boraks1kgsoda1kgkarbonat1kglimontuzu250grkayatuzu250grhediye-P116928354

teşekkür ediyorum

Finish quantum kullanıyoruz. Bunun dışındaki alternatiflere itibar etmiyorum sonuç hiç iyi olmuyor. Program seçiminde genelde 2 yani auto da bırakıyoruz. Tuz hiç koymadım parlatıcı gözünede elma sirkesi dolduruyorum. Program bitiminde mutlaka kapağı açık şekilde 1 saat bırakın kalan tüm su ve nem buharlaşsın.

• Prgram sureleri sizde tutuuyormu kitapciktaki gibi mesela hizli 58 5. Program bende 1.saat 19 dakika suruyor neden fark var sizce kitapciga gore baska hic birsey secmiyoruz.

• Hatta tum sureleri yazayim

1 .program 4 saat 01 dakika
    2.program 3 saat 03 dakika
    3.program 3 saat 32 dakika
    4 program 3 saat
    5.program 1 saat 06 dakika
    6.program 2 saat 10 dakika
    7.program 40 dakika
    8.program 15 dakika

Sureler neden hep farkli kitapcikla alakasi yok ve hatta makinen ustunde yazanla da aalakasi yok cogunun . Sorunlumu dur makine fikriniz varmi servis tablete gore ayarladi makineyi birde musluga kirec cozucu bir parca taktilar 90 tl karsiliginda sizede taktilarmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 26 Ocak 2020; 16:17:10 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.