Şimdi Ara

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
10
Favori
56.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar cuma günü 8 programlı 6588 satın aldık ertesi günü makine kurulumu yapıldı. İlk çalıştırma 30 dakikalık kısa programda oldu. Bu modda kurutma olmadığı için bir sonraki kullanımda eko 50 de yıkadık. Yıkama ve kurutma performansı gerçekten çok başarılı 44db lik gürültü seviyesi var yıkama don derece sessiz ve bu değerin hakkını veriyor. Ancak kurutmaya geçtikten kısa bir süre sonra sessiz çalışan kurutma fanı daha gürültülü çalışmaya başlıyor. Benim makineye özgü bir durum olma ihtimali yüksek gibi görünüyor bir servis talebi açacağım. Makine fotolarını paylaşmak istiyorum kısa değerlendirmedir konu düzenlenecektir.

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnverter motorlu makinelerinde arçeliğin motor sesi duymak çok zor. Sadece suyun güçlü çarpma sesi duyuluyor ama pompa motorları pek sessiz olmuyor nedense. Ayrıca uğultulu ve yüksek bir sesle çalışan bir bulaşık makinesi istemiyorsanız bosch orta seviye inverter motor olduğu iddia edilen makinelerinden kesinlikle uzak durulması gerekiyor. Motor sesi tüm evi inletebilir.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın. Alt taraftaki tencereler için olan yoğun yıkama alanı kısmının perfomansı nasıl. Ek fıskiye kurumuş tencereleri, zorlu lekeleri çıkarmaya etkisi nasıl.

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Gayet başarılı diyebilirim
  • Makine hakkındaki yorumlarınızı takip ediyor olacağım. Tekrar hayırlı olsun

• Bu makineyi kullanan başka kullanıcılar varsa onlarında yorumlarını görmek isteriz
  • Otomatik programı son derece başarılı buldum ortalama 120 dakikada yıkıyor ve bulaşıklar kupkuru çıkıyor. Bu modda fan sesindeki değişim yok sessiz sedasız bulaşıkları kurutuyor.
  • Bunun bir alt modeli dedemlerde var 6488 o. Otomatik programı hiç kullanmaya cesaret edemedim açıkcası iade ettiğimiz boschta çok kötü çalıştığı için otomatik programa ön yargılıydım ama mesajınızdan sonra merak ettim ben de :) bir de karma program ve hızlı yıkama fonksiyonuyla beraber de çok başarılı sonuç veriyor. Hem 1 saat 50 dakika civarı sürüyor program hem de sıcak ön yıkama 70 derecede ana yıkama ve üç adet durulamadan sonra kurutma işlemiyle mükemmel bir yıkama sağlıyor. Denemek isterseniz kesinlikle tavsiye edebileceğim bir program kombinasyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 26 Kasım 2017; 11:23:16 >
    Otomatik programı gerçekten çok beğendim kalmış ve aşırı yağlı bulaşık yoksa su ve elektrik tüketimi oldukça düşük oluyor. Dinamik yıkamayı henüz denemedim bugün bakarım merak ettim.
  • İlk fırsatta denicem otomatik programı, bu arada yanlış yazmışım dinamik yıkama değildi bahsettiğim program karma program ve hızlı fonksiyonunun seçilmesiyle oluşan program. Dinamik yıkamayı denemiştim fakat ufak defek kalıntı izleri kalmıştı çelik tencerede ama bunda deterjanın da rolü var finish in en ucuz deterjanıyla denemiştim. Siz de dinamik yıkamayı hangi deterjanla denediğinizi ve performansını yazarsanız daha aydınlatıcı olur.

Şuan finish quantum kullanıyoruz test edip sonucu yazarım

• Fiyat nedir

• drvimu kullanıcısına yanıt
    Peşin 1500tl

• Daha 1 ayı bile dolmayan makine e2 hatası verdi ve mutfak göle döndü servisi aradım makineyi hemen iade edeceğim!

BİLGİNİZE!

• Geçmiş olsun e2 nin ne ile ilgili olduğu yazıyor mu kılavuzda su basmaması gerek aqua stop olduğu için kartta arıza olmuş olabilir. Yeni makinede bçyle bir arıza çıkması çok kötü olmuş tekrar geçmiş olsun.

Sağolun benim açımdan kabul edicek bir durum değil o bakımdan ücret iadesi isteyeceğim.

• Haklısınız, bu arada evinizde su basmasından dolayı ortaya çıkan zararı da karşılamaları gerekiyor, bu hakkınızı da unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Daha 1 ayı bile dolmayan makine e2 hatası verdi ve mutfak göle döndü servisi aradım makineyi hemen iade edeceğim!

BİLGİNİZE!

Haydaa olacak iş değil. Geçmiş olsun.daha önce araştırdıysanız Ne almamı önerirsiniz bosch grubu hariç. Fiyat önemli değil

Edit
    E2: Aquastop taşma hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 2 Aralık 2017; 14:3:19 >
    Allahtan mutfak zemini fayans ve mutfaktan öte geçmemiş zamanında farkettik
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.