Şimdi Ara

Aras kargo da yaşadığım 4.000 tl'lik hırsızlık(Ss Eklendi,Twitter Hashtag Ekledin Destek Lütfen) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
860
Cevap
19
Favori
62.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1710 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu gibi durumlarda, panik yapmayın. Elinizde delil olarak kullanılabilecek şeyleri muhafaza edin ve bir AVUKAT ile görüşün. Tamam sosyal medyanın belli bir gücü var ama buralara yazmak hakimi savcıyı bağlamaz arkadaşım. Bu arkadaş ilk etapta bir avukat ile görüşse işi bu kadar uzamazdı.

Uzun lafın kısası; kullan! şu kireç önleyiciyi.
  • Ekşi sözlük linki ilk mesaja eklenmiştir.
  • geçen ayda yurtiçi kargo elden teslim etmesi gereken çeki kapıya takıp gitmiş şans eseri apartmanın kapısında gördüm
  • Geçmiş olsun böyle birşey gelirse başıma 4 ay sabredemem cidden sizde iyi sabır varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç de öyle değil. Kendisine Linkedin'den aras kargonun bir şubesiyle ilgili ciddi bir şikayetimi dile getirdim kibar bir dille. Hiçbir cevap yazmadı ve yaptırım uygulamadı şube çalışanlarına. Kendisinin nasıl biri olduğunu şubelerinin çalışmalarından anlayabiliyorsunuz bence.
  • hırsız -> kurye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu kargo olunca herkes içini dökmüş
    ben UPS hariç hepsiyle sorun yaşadım ,hatta en son 2 gün önce PTT Kargo ile yaşadım
    konuya dönersek ,mağdur arkadaş bir şekilde parasını mutlaka alacaktır ama çektiği sıkıntı da yanına kar kalacak
    bu kargocular yüzünden internetten alım bile çileye döndü ,bu işe devletin mutlaka el atması gerekiyor
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    ptt özelleştirildi diye biliyordum.öyle değil mi?

• kelime milliyetçiliği yapacağına az kültürlen k’nın uluslararası bi simge olduğunu falan öğren. He birde illa sağa sola saldıracağım Türkçeyi koruyacağım diyorsan kullanıcı adındaki “sistem”in Fransızcadan geldiğini Türkçe bi kelime olmadığınıda unutma.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

ptt özelleştirildi diye biliyordum.öyle değil mi?

evet, özelleştirildi.
  • Bolu gibi küçük bir yerde bile doğru düzgün çalışamayan berbat bir kargo firması. Yıllardır internetten alışveriş yaparım Aras hariç diğer hiç bir kargo ile bir problemim olmadı. Bu arkadaşlar kapıda imza falan da almaz diğer firmalar gibi, binlerce lira ödediğiniz eşyanızı apartmanın dış kapısına bırakıp giderler sizin haberiniz bile olmaz.
  • Yukarıda dursun Up!!!!

• Dilekçede telefonun değeri 6000 mi yazıyor bana mı öyle geliyor?
  • Hocam öncelikle geçmiş olsun. peşini bırakma al paranı

DESTEKLİYORUZ

• Su dakikadan itibaren internet uzerinden 300-400 liranin uzerinde elektronik esya almaya tovbe ediyorum. Gecenin bu saatinde tum konuyu okudum ve basima gelmis gibi sinirlendim. Benimde cok basim belaya girdi hem yurtici hem aras ile ama neyseki kargom calinmadi. Bir daha tovbe...

• Peşini bırakmayın. O eleman değil kargo firmalarında kuryelik; markette paketçilik bile yapamaz hale getirilsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun, peşini bırakmayın, inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız ve buna neden olanlar cezalarını alırlar(inanıyorum ki er ya da geç alacaklar)

Benim de başıma dün benzer bir olay geldi. Çinden bin euro değerinde bir ürün aldım, dünyaca ünlü büyük bir siteden. Kargo dün geldi, kutuyu elime aldım, boş kutu olduğu çok belliydi, ve üzerinde bantların açılıp tekrar kapatıldığına dair izler vardı. (Aldığım ürün 3 kilo yaklaşık olarak) olamaz dedim ve kabul etmeyip geri verdim kargocuya. Şimdi siteyle, paypal ile ve kargo şirketiyle iletişime geçtim. Bakalım ne olacak. :)

• Sabah sabah bir up daha yapalım ki konu devamlı aktif kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olay Amerikada gerceklesseydi dostum suan on binlerce dolar tazminat almistin. Birde 6000TL istiyorsun firmadan 6000TL hicbirsey bu bas agrisinin yaninda.Ama türkiye iste hepmiz kacmaya calisiyoruz ulkeden bosuna degil.
  • Dün akşam 8 civarı arayıp bugün kesin ancak kesin dönüş yapacaklarını söylemişlerdi görüp bakacağız. Bu arada ses kaydetmek suç mu telefonda ? Hiçbir şekilde kanıt olarak kullanamam mı ? Hocam faturaya ek elındığı için fatura değeri o yanlış anlaşılma olmasın.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.