Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet tahathütü bitiyor bakalım ne alcaz ortalık karışmış baya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    Fiber destekliyor mu önce linklerden bir doğrulama yapın hocam destekliyorsa tarife önereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Fiber destekliyor mu önce linklerden bir doğrulama yapın hocam destekliyorsa tarife önereceğim

24 megabit 75 gb akk 50 tl olan bir tarifedeyim şu an Fibernet olması lazım.Galiba tahathüt yenilesem gene buna benzer bişey vericekler.Bana 8 megabitte olsa Akk olmayan bir tarife lazım 1 haftada akk bitiyor 3 hafta 3 megabitle sürünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 31 Ocak 2016; 16:55:34 >
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki paketler 7/24 tam hızda indirme yapabileceğiniz akk sız paketler

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖
  • Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Canak üzerinden izlenen tv yayınlarında kapalı havalarda sinyal seviyesinde düşme oluyor.Aynı durum bunda da oluyor mu.Dikkatinizi çekti mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Canak üzerinden izlenen tv yayınlarında kapalı havalarda sinyal seviyesinde düşme oluyor.Aynı durum bunda da oluyor mu.Dikkatinizi çekti mi

bu sene sakaryada en yogun karlı sene yaşandı. hiçbir kesinti olmadı. ama 10 günde bir fln 1 saat gittigi oluyor bakım amaçlı. sürekli çanak ekledikleri için. sistem daha 2015 in 3. ayında bşladı.
  • Taahhüt istemeyen veya 6 ay 1 sene gibi insancıl taahhüt isteyen seçenekler de var mı? 2 3 gündür evde internet yok, taahhüt sonrası fahiş fiyat çektikleri için kapattık

• şu anda , 10mbit sınırsız internet kullanıyorum Uydunet ten . 77₺ lira ödüyorum. Taahhütüm bittiğinde fiyat artacak.
    Buna yakın alternatif var mı?
  • Hocam bir arkadaş DorukNet için yalnızca kurumsal aboneler yazmış, Göknet de yalnızca Ankara ve civarı illerde sanıyorum hizmet veriyor. En azından bunları not olarak ilk mesajda belirtirsen daha faydalı olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

quote:

bu sene sakaryada en yogun karlı sene yaşandı. hiçbir kesinti olmadı. ama 10 günde bir fln 1 saat gittigi oluyor bakım amaçlı. sürekli çanak ekledikleri için. sistem daha 2015 in 3. ayında bşladı.

Hocam peki sizin hızınız kaç.Ve kaç mb upload hızı veriyor size servis sağlayıcı.Benim için önemli olan upload hızı olduğu için soruyorum

• Arkadaşlar inreenetimi dun iptal ettirdim Superonline yada uydunet yok mahallede hangisini onerirsiniz başka

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

quote:

Hocam peki sizin hızınız kaç.Ve kaç mb upload hızı veriyor size servis sağlayıcı.Benim için önemli olan upload hızı olduğu için soruyorum

upload sabit 1 hocam. 8 mb lik paketteym. hız 7.25-8.50 arası hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Arkadaşlar inreenetimi dun iptal ettirdim Superonline yada uydunet yok mahallede hangisini onerirsiniz başka

Akk istemiyorsanız goonet tavsiye ederim

• Süperonline 99 tllik pakette olan var mı?Fiyat sabit 99 mu geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Arkadaşlar inreenetimi dun iptal ettirdim Superonline yada uydunet yok mahallede hangisini onerirsiniz başka

Hocam tesekkur ederim ilginiz için, goonet i aradim bakkali aamis hissi verdirdiler. Kurumsal bir giriş kendini tanitma vs gibi şeylerden yoksunlar. Hitaplari hoşuma gitmedi bu bana kurumsal olmadigi dolayisi ile Yapacagim bir baglanti da sorun yasasam bunu adam akilli cozemicekleri hissi uyandirdi. Bide 52 lira vergi diyorlar, 59,99 da aylik sabit. Sanirim yine en hesaplisi tt olacak 39,99

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Hocam tesekkur ederim ilginiz için, goonet i aradim bakkali aamis hissi verdirdiler. Kurumsal bir giriş kendini tanitma vs gibi şeylerden yoksunlar. Hitaplari hoşuma gitmedi bu bana kurumsal olmadigi dolayisi ile Yapacagim bir baglanti da sorun yasasam bunu adam akilli cozemicekleri hissi uyandirdi. Bide 52 lira vergi diyorlar, 59,99 da aylik sabit. Sanirim yine en hesaplisi tt olacak 39,99

1 yılımı dolduracağım neredeyse
    32 mps akk siz paket kullanıyorum
    Müşteri hizmetleriyle hic işim olmadı
    Forumda daha önce destek veren arkadaşla birebir görüşüyorum bi sorun olursa ki bu süre içerisinde 2 kez görüştüm
    Hat değerlerinizin etkisi burda önemli

• HIZI KEŞFET Kampanyası 75gb kotalı 24mbit kullanıyorum 1 nisanda taahhüdüm bitiyor. Şimdiden paket aramaya başladım.. 75gb kota bana yetiyor.. ne yapsak bilemedim. var mı uygun bir şeyler? yoksa çıkar mı ilerde dersiniz...
  • takip
  • Ağustosa kadar BTK, akk ve düşürülen hızlar konusunda çalışmalarını tamamlayacakmış. Bakarsınız iyi sonuçlar çıkar ama en iyi ihtimal 3 mbps yi 5 yaparlar. Kotayıda 75 gb. 2-3 sene daha bizi idare fakat sonra yine patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karanlikmadde

Ağustosa kadar BTK, akk ve düşürülen hızlar konusunda çalışmalarını tamamlayacakmış. Bakarsınız iyi sonuçlar çıkar ama en iyi ihtimal 3 mbps yi 5 yaparlar. Kotayıda 75 gb. 2-3 sene daha bizi idare fakat sonra yine patlar.

Ağustos ayına kadar kim öle kim kala hocam
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.