Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz bildiğim kadarıyla Türksat hizmet veren illerden birinde bulunmanız yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivasta yaşıyorum 3. dünya ülkesi gibi yemin ederim burda internet. 6 mbps destekliyor. Telekom binasına 800 metre mesafedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdike

Arkadaslar ben Adana'da ikamet ediyorum. Evim Mahfesiğmaz'da. Taahhütsüz, kotasiz ve hizli interneti 25 TL/ay fiyatla aliyorum. Değişik bir sistem. Başka illerde de vardir muhtemelen. TTNet ile lisans anlaşması yapan bir firma, çeşitli semtlere kurduğu verici istasyonlar ile internet sinyali yayınlıyor. Bence bu alternatifi de bir araştırın.

Firma adı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Sivasta yaşıyorum 3. dünya ülkesi gibi yemin ederim burda internet. 6 mbps destekliyor. Telekom binasına 800 metre mesafedeyim.

Mevlana'da mı oturuyorsun hocam? :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

Sivasta yaşıyorum 3. dünya ülkesi gibi yemin ederim burda internet. 6 mbps destekliyor. Telekom binasına 800 metre mesafedeyim.

Sivas Lisesi 😄

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

quote:

Sivas Lisesi 😄

Ooo benim baba evine yakınsın 😃 800 m.den fazladır ama orası 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 7 Mart 2016; 0:13:55 >
  • elmanet bilişim diye bir firma abdi ipekci caddesinde isyerleri. Ergun bey'e selamlarimi iletin.

http://tr.elmanet.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdike -- 7 Mart 2016; 10:23:37 >
  • çok güzel bir konu. tt fibernet semtinde mevcut fakat fiyatlar kalın geldi.
  • Uydunet'in 100mbps Nitro hizmetini almayı düşünenler verdiğim konuya gözatabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_114976538/f_//tm.htm#115041671
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdike

elmanet bilişim diye bir firma abdi ipekci caddesinde isyerleri. Ergun bey'e selamlarimi iletin.

http://tr.elmanet.org/

Teşekkür ederim.

• Uydunet 10 mphs limitsiz paketi 12 aylık teadütle 90 liralara geliyor. Konu içerisinde kimse bu paket hakkında bir şey söylememiş. Yeterli mphs olmadığından dolayı mı es geçiliyor? Ayrıca konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• Taylesoff kullanıcısına yanıt
    Ben o paketi kullanıyorum. 77₺ idi. 90₺ fazla gibi ama alternatifi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Ben o paketi kullanıyorum. 77₺ idi. 90₺ fazla gibi ama alternatifi var mı?

Hocam 24 ay tehadüt verirsem.Sizin dediğiniz fiyatlara gelebiliyor. Tam anlamıyla kotasız olarak adlandırabileceğimiz 20 mphs var. Lakin fiyatı çok pahalı. Belirtilen hızı alabiliyor musunuz hocam. Uydunetten genel anlamda memnun musunuz?

• hangi paketi kullanıyorsunuz acaba?
  • hattı veren ttnet en pahalısı da ttnet. akıl sınırlarını zorluyor

Hocam ben uydunet 10 mb 75 gb akk li kullanıyorum tam 10 mb hızı sorunsuz alabiliyorum

uydu net pişmanlıktır... 29 tl lik paket kullanıyorum. yanında teledunya 2 yıl taahutlu aldım. su adan 50 tl oduyorum hızımı ve limitimi artırdım yine yavas yine yavas... iş yerimde superonline fiber var. gözünü seveyim superonline'ın... banamısın demiyor...
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine şikayet var a twitter dan ve kendi sitesindeki iletişim kanalını kullanarak sorununuzu belirtin çözüm sağlayacaktırlar

• cohannan kullanıcısına yanıt
    hocam sorunum su hyz testi sitelerinde hyz iyi cykyyor sorun yok ama gel gor ki mesela digiturk diledigin yerde izle uygulamasyndan film izlemek istiyorum rezillik o zaman baslyyor...

25 mb hyzda kullanyyorum ama aldygym digiturk uzerinden en fazla 3 mb hyz.

yeminle devredecek birini bulsam devredecegim direk... 11. ayda taahutum bitiyor yenilemeyi dusunmuyorum superonline a gecmeyi dusunuyorum....
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi önce müşteri hizmetlerine bu durumu bildirin onlar bazı ayarlamalar yapıyor olmadı üstte yazdıklarımı yapın
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.