Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
193
Favori
159.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: karanlikmadde

Ağustosa kadar BTK, akk ve düşürülen hızlar konusunda çalışmalarını tamamlayacakmış. Bakarsınız iyi sonuçlar çıkar ama en iyi ihtimal 3 mbps yi 5 yaparlar. Kotayıda 75 gb. 2-3 sene daha bizi idare fakat sonra yine patlar.

Rivayetmi habermi link varsa atarmısın?
  • Çok garip genelde kimse memnun değil Uydunetten. Ben VDSL geldiği dönemde geçtim ya da adsl2 miydi tam hatırlayamıyorum ancak çok uzun süredir uydunetteyim. World of warcraft oynadığım dönemlerde geçmiştim adsl 'deki ping sorunundan sebep ve kaldım. Şu anda dota ve cs harici bir şeye vakit pek kalmıyor ancak hiç ping problemi yaşamıyorum. 25MB 100GB kota kullanıyorum 100 artık yetmiyor son 1 hafta kala dolduruyorum, 720p dizileri kaynağı iyi denk gelirse 3mb bile takılmadan açıyor ama yavaşlığı gayet güzel hissediyorsunuz. Uydunet'ten ise acaip memnunum tek kötü yanı modemi rezalet, piyasada da farklı bir modem yok. Wireless ı berbat, kopma vs. sorunu yapıyor ama ethernet bağlantısı problemsiz. 3mb saniyede dl yapıyor sabit ve kesildiği koptuğu da hiç olmuyor ya da ben hatırlamıyorum. Şimdi taşınacağım yeni evde 250GB kota 50mb internete geçeceğim 89TL de fiyatı var 250'yi zaten doldurabileceğimi düşünmüyorum. Evde android box var neredeyse her akşam bir film izleniyor, ben arada oyun indiriyorum, youtube ve diziler de var ayda 150'yi zaten geçemiyorum. Ayda 2-3 tane yeni çıkan oyunu indiriyorsanız gerçi 250gb da yetmez 30-40gb olmuş oyunlar ama 25mb 99TL sınırsız yerine 250 kotalı 50mb'i tercih ederim tabi kişinin ihtiyaçlarına göre değişir

⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nebtawi -- 5 Şubat 2016; 1:52:22 >

• Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Hocam ping değerleri nasıl? Online oyunları işkenceye çevirir yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet nerdee ??

• Net babamın üstüne geçen aylarda arayıp 24 ay söz verdirmişler. 60 lira filan aylık. Fiber net.
    Kalite zaten yerlerde.
    Saçma bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Hocam ping değerleri nasıl? Online oyunları işkenceye çevirir yoksa.

facebook+youtube dizi + forum açık pc de. + kardeşim telefondan bişeyler yapıo nette sonuç bu şuan yaptım testi.
    ⚖ARALIK GÜNCEL⚖  AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖

• Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Hocam tek sen kullanırken ve kablolu şekilde hız testi yapabilir misin bir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Hocam tek sen kullanırken ve kablolu şekilde hız testi yapabilir misin bir de

8 çıkıo hocam max. 8 e ayarlı çnkü . gece 12-06 arası 9-10 görüo o kadar
  • Arkadaşlar biliyorum bu konu AKK'siz paketlerle ilgili ama Vodafone'un Katlayan supernet kampanyası tam bana göre tabii adsl için ek paketleri alabiliyorsak. Normal net kullanımım aylık 120-200 gb arası. Bu kampanyada 20 tl fark ile (69,90 TL) 64 mbit ve 240 gb kota alabiliyoruz.

İşin özü bulunduğum yerde (Şu an Edirne yakında Kırklareli olabilir) fiber altyapısı yok. Alttaki tarifeyi (49.90tl) alıp + 20 tl ile 16 mbit adsl 240 gb kota alabilir miyiz?

http://www.vodafone.com.tr/Net/katlayan-supernet-kampanyasi.php
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone u arayıp net bilgi alabilirsiniz fiber altyapısı için başvuru yapmayı da deneyebilirsiniz
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam geçen hafta sordum bu durumu. Alt yapıda fiber yoksa adsl ve yüksek kota olayı olmuyor. Şu an ki altyapımızda vdsl2 desteği varmış hatta 99 mbite kadar destekliyormuş ve başvurmuştum. Ertesi gün onay için aradılar vs sonra iptal olmuş başvuru. Cuma gecesi tekrar aradım ve kayıt oluşturdum. Şimdi iptal olmaz umarım. Taşınırsam bile bu hat kalacak burda. Telefon no üstüne olunca taşınırken telefonu da taşıtmak gerekiyormuş. Ailem burda kalacağı için iptal etmem gerekirmiş. Onlar kullanır artık.
  • Ortak danaya girer gibi bi iş çevirilse;

* bi kullanıcı bu akk `sız tarifeye abonelik açsa,
    * dış mekan 5-10-15 km. menzilli dağıtıcılardan dağıtıcı alınsa.

örn.http://www.eksenbilgisayar.com/tp-link-cpe510-5ghz-300mbps-13dbi-dis-mekan-cpe-access-point

15 km. menzili varmış mesela. Evlerin hepsi yakın uzak noktadaki benim sadece. Bulunulan muhitte binalar standart kat seviyesinde 5 katlı.

Kuzenlerden birinin evi kendine ait. Gerekirse çatısına 10 metre demir boru ile daha da yüksek seviyeye çıkarılması da ihtimaller dahilinde.

Kullanıcılardan 2 nci katta da oturan var, 3 ncü katta da, 4ncü katta da...

Bu şekilde bi sisteme mesafe kavramı önemli olmakla birlikte 6-7 kişi ortak girse, herkesin sağlıklı ve sorunsuz randımanlı şekilde internet kullanımı nasıl olur acaba fikir yürütebilir miyiz?

En uzağı (benim ev) max. 500 metre olan kuzenlerle böyle bi şey yapsak diye düşündüm bi an ?

Herkesin ayrı aboneliği, interneti var. Maliyet tek ve şu anki rakamlardan çooook çok düşük seviyelerde olur. Ne dersiniz, mantık götürür mü bu fikir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 17 Şubat 2016; 7:48:02 >

• TTnet de kısa süreliğine akk kaldırılmış snaırım
  • trkkrsy kullanıcısına yanıt
    O yazanlarda gerçekçilik payı yok hocam bir de biri interneti sömürünce diğerlerine kullanacak kadar dahi pay kalmayacak mantıklı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

Ortak danaya girer gibi bi iş çevirilse;

* bi kullanıcı bu akk `sız tarifeye abonelik açsa,
    * dış mekan 5-10-15 km. menzilli dağıtıcılardan dağıtıcı alınsa.

örn.http://www.eksenbilgisayar.com/tp-link-cpe510-5ghz-300mbps-13dbi-dis-mekan-cpe-access-point

15 km. menzili varmış mesela. Evlerin hepsi yakın uzak noktadaki benim sadece. Bulunulan muhitte binalar standart kat seviyesinde 5 katlı.

Kuzenlerden birinin evi kendine ait. Gerekirse çatısına 10 metre demir boru ile daha da yüksek seviyeye çıkarılması da ihtimaller dahilinde.

Kullanıcılardan 2 nci katta da oturan var, 3 ncü katta da, 4ncü katta da...

Bu şekilde bi sisteme mesafe kavramı önemli olmakla birlikte 6-7 kişi ortak girse, herkesin sağlıklı ve sorunsuz randımanlı şekilde internet kullanımı nasıl olur acaba fikir yürütebilir miyiz?

En uzağı (benim ev) max. 500 metre olan kuzenlerle böyle bi şey yapsak diye düşündüm bi an ?

Herkesin ayrı aboneliği, interneti var. Maliyet tek ve şu anki rakamlardan çooook çok düşük seviyelerde olur. Ne dersiniz, mantık götürür mü bu fikir ?

Benim yapıyı tarif etmissiniz nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 26 Şubat 2016; 23:20:36 >

• TTNET 16 MB HIZ AKK'SİZ 150 TL ÖDÜYORUM AYLIK. HIZ TESTİNDE 14 FALAN OLUYOR.
  • trkkrsy kullanıcısına yanıt
    Aynı odada bir bilgisayardan bir telden girerken bile girerken biri birsey indiriyorsa digerine internet kalmıyor sizinki çok uçuk olmuş.

• 100 olsa düşünmeden bağlatıcam da 150 çok geldi biraz
  • Türksat kablo'nun fiber sorgulandığı bir yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.