Şimdi Ara

Araçlarda cam filmi kullanımı yasal hale geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
5.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim arabada ilk günden beri 2 numara film var. 10 yıldır sadece 2 kere polis sorun etti. Birinde çıkarmamız istendi diğerinde bu seferlik geçin ama sorun olur dedi. Onun dışında 1-2 kere çevirmeden durdum kimse bi şey demedi. Keyfe keder bir uygulama bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bagaj camı en koyu

4 cam ise 1 numara idealim :)

• Çok ceza yazılırsa renkli cam satışları patlar

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Hep bize denk geliyor o zaman şansıma küseyim...
  • muradisdan kullanıcısına yanıt
    Bende bir iki kez sorun çıkartmışlardı.
  • şu maddelerin hepsine uygun paketler çıkarıp satsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

bence film çok koyu olmamalı ve araç içinin mutlaka görünmesi lazım zira illegal bir durum olduğunda çevredekilerin görmesinde fayda var kanaatindeyim.

Katilmiyorum yazdiginiza,illegal is yapacak olan herturlu yapar.ben izole olmus koyu kaplamalaron yayginlasmasindan yanayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Sırf yasal değil yolda polisle jandarmayla uğraşmayım diye bu yasanın çıkmasını bekliyordum. Yav arkadaş Antalya gibi bi yerde cehenneme dönüyor arabanın içi klima falan hak getire.

Ben de Antalya'dayım Camlarım hep 2No filimlidir, daha bu nedir? diyen olmadı. Bu sıcak memlektte, filmsiz gezilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: apodur

bence film çok koyu olmamalı ve araç içinin mutlaka görünmesi lazım zira illegal bir durum olduğunda çevredekilerin görmesinde fayda var kanaatindeyim.

Katilmiyorum yazdiginiza,illegal is yapacak olan herturlu yapar.ben izole olmus koyu kaplamalaron yayginlasmasindan yanayim.

Haklısın illegal iş yapacak olan zaten halleder. Ama çok koyu olup içerisinin hiç görünmemesine karşıyım. Yanında araç duruyor, içinde kim var sana mı bakıyor hareket mi yapıyor? nedir belli değil.
  • Barzolara güzel haber.
  • Demek ki yakinda araclara "cam filmi vergisi" gelecek. Demedi demeyin sonra. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Bunu sırf ceza kesmek için yapmışlardır. Herkes yasal zannetsin ki, para lazım olduğunda ceza keselim. Devlete çok para lazım çoook.

Niye ceza kessinler ki? Cezada sadece kanuna uymayanlardan para alirlar, cam filmi vergisi cikarirlarsa herkesten alirlar. Benim arabada film yok ta diyemezsin, taksaydin derler. Nasil GSS cikardilar kullansan da kullanmasan da zorla saglik haraci kesiyorlar. Bu da oyle olur.
  • cam filmi ile ilgili bugune kadar hiç sıkıntı yasamadım sükür
  • bu cam filmleri bayanların araçlarına serbest olmalı erkek sürücülere değil malum memlekette sığır çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasegawa

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Bunu sırf ceza kesmek için yapmışlardır. Herkes yasal zannetsin ki, para lazım olduğunda ceza keselim. Devlete çok para lazım çoook.

Niye ceza kessinler ki? Cezada sadece kanuna uymayanlardan para alirlar, cam filmi vergisi cikarirlarsa herkesten alirlar. Benim arabada film yok ta diyemezsin, taksaydin derler. Nasil GSS cikardilar kullansan da kullanmasan da zorla saglik haraci kesiyorlar. Bu da oyle olur.

Şimdi bu haber insandan insana, kulaktan kulağa Cam Film Yasal Oldu diye yayılacak.
    Hatta öyle olmasa bile herkes bir şey katacak olduğu için en son duyanlar öyle sanıp
    taktıracaklar. En azından bir süre cezayı yiyecekler. Bazıları ise göze alacak ve çıkartmayacak.
    Arada bir cezayı yiyecekler. Motoruna ufak plaka takıp, cezası olsa da dolaşan bir sürü adam tanıyorum.

Zaten polisler açısından düşünürsen. Adamlara ceza kotası veriyorlar. İşleri kolaylaştı işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Ben ırakta çalışırken bir ara cam filmi olduğu için oradaki Peşmergeler bir arabanın canımı kırıyordu. Sebebini sorduğumda cam filminin yasak olduğunu yapanlarada bu şekilde davranildiğiydi..

çok güzel, her yerde uygulanmalı 1 haftada herkes mum gibi olur, bu günkü bürökrasiye gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Ben ırakta çalışırken bir ara cam filmi olduğu için oradaki Peşmergeler bir arabanın canımı kırıyordu. Sebebini sorduğumda cam filminin yasak olduğunu yapanlarada bu şekilde davranildiğiydi..

çok güzel, her yerde uygulanmalı 1 haftada herkes mum gibi olur, bu günkü bürökrasiye gerek kalmaz.

Hocam orada kanun falan yok. Kanunları peşmerge yaratır. Adamın o anki ruh durumuna bağlı. Canı isterse tak diye vurabilir. Gerçi bizimde ıraktan pek farkımız kalmadı ama neyse. Genede buraya şükür edebilirsiniz. Çok saçmasapan uygulamaları var. Otobüsle giderken. Sürekli otobüscülerden meyve suyu kek isterler vermezseniz. Sizi köşeye çekip 1 saat bekletirler. Yalnız Gümrüğe geldinizde bu sefer bizim Tarafımızdakiler bazen vicdansiz. Olabiliyorlar. Bizzat Gördüm.tabi bunları. Genellememek gerek

• Arka cama film olursa, arka görüş sistemi olması lazım diyor. Buyur :)
  • Tüm yazıları okudum. Ben 2 yıldır takıyorum bir şey olmadı. Ben 10 yıldır takıyorum bir şey olmadı. Kimse ana fikirden bahsetmemiş. Tuvturk onaylı standartlara uygun izinli bandrollu cam filmini kim yapıyor? Bunun cevabı var mı? 30 dakika önce istanbul bakırköyde ceza yedim. Z.burnu a bölgesine geldim filmleri söktürüp. Burada benim gibi 10 tane adam var. Bilgi vereyim cam filmlerim 2 numara. Her şey dışardan görünüyor.

• Cam filmindeki durum şu:
    Seçilmiş siyasetçiler hukuki düzenleme yapıyor, atanmış bürokratlar uygulamamak için direniyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.