Şimdi Ara

Aracımdan NBT Ekranımı Çaldırlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
10.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cumartesi Saat 21:30 Da aracımı Yeşilköy de sahile yakın bir alana park ettim, gece döndüğümde (00:40) aracımın arka sol kelebek camının patlatılmış olduğunu gördüm. Aracımdan 1 Adet NBT Ekran, ünite Kumanda kontrolü, Ve kumanda alanının gri plastiğini almışlar. Klima panelinin almamış ve alt ayaklarını kırmış.

Yeşilköy polis merkezinde ilgili kayıtlar olay yeri inceleme tarafından yapıldı.

Bu çocukları Allah a havale etmiyorum eğer bir şekilde yakalarsam cezalarını bizzat vereceğim.

Şimdi bunları satacaklar ama bu malları bunlardan alanların çalanlardan daha büyük günahı var. Allah topunun belasını versin...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• NBT ve Hayalet Ekran hırsızlığı BMW'lerde son günlerde çok sık olmaya başladı. Daha geçenlerde yine Bahçelievler tarafında bir arkadaşımızın aracında aynı durum başına gelmiş konusunu açmıştı. Keza Ankara'da da benim bir arkadaşımın başına geldi, üzücü bir durum çok geçmiş olsun.

90'larda arabalarda teyp çalınırdı, hatta sökülebilen teypler falan geliştirilmişti böyle elinde kutu gibi taşıyordun falan. Üzerinden yıllar geçti, hırsızlık bitti tekrar başladı; çemberi tamamladık. Soran olursa 90'lara göre baya yol katettik derler bir de.
    Dostlarım yakalansa bile 2 ay yatarmış, sonra serbest!!! düşünsenize sadece 2 ay. Benim kaskom yok şuan yetkili servis 20 bin istiyor, dışarıdan kesinlikle almam zira hepsi bana göre çalıntı.

Tabi istisnalar durumu değiştirmez.

Kapkaççılara 20 Yıl ceza ver, hırsızlara 2 ay, vay be memleketim...
  • Çok geçmiş olsun. Yakalansalarda hemen salıverecekler. O yüzden mazlumun ahı hiç bitmeyecek.
    Konuyu adminler kapatmadan mesajınızı düzenleyin bence
  • NBT ve Hayalet Ekran hırsızlığı BMW'lerde son günlerde çok sık olmaya başladı. Daha geçenlerde yine Bahçelievler tarafında bir arkadaşımızın aracında aynı durum başına gelmiş konusunu açmıştı. Keza Ankara'da da benim bir arkadaşımın başına geldi, üzücü bir durum çok geçmiş olsun.

90'larda arabalarda teyp çalınırdı, hatta sökülebilen teypler falan geliştirilmişti böyle elinde kutu gibi taşıyordun falan. Üzerinden yıllar geçti, hırsızlık bitti tekrar başladı; çemberi tamamladık. Soran olursa 90'lara göre baya yol katettik derler bir de.
  • çok geçmiş olsun.

sanırım en kolay patlatılan cam arka kelebek camları. benim arabanın da ilk sahibindeyken double din ekranını çalmışlar, arka sol kelebek camını patlatarak. şimdi yenisi var çok şükür ama yine başına bişey gelecek diye alarm taktırdım ben.
  • Geçmiş olsun hocam gerçekten çok sinir bozucu bir durum. Temennim hemen yakalanmaları yönünde ama ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hukumet degismedigi surece zihniyet degismez.

• Gecmis olsun. Forumda bir arkadasin daha basina gelmisti ayni olay.

https://forum.donanimhaber.com/aracimin-ekrani-calindi--129898736

Konu basligini gorunce o olayda gelisme var sandim ama ne yazik ki sizin de basiniza gelmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlarım yakalansa bile 2 ay yatarmış, sonra serbest!!! düşünsenize sadece 2 ay. Benim kaskom yok şuan yetkili servis 20 bin istiyor, dışarıdan kesinlikle almam zira hepsi bana göre çalıntı.

• Bu çalınan sistemleri alanlar %95 galericiler söyliyim sana. Ayrıca sipariş üzerine çalışıyorlar. Polislerde kayıtları var tek tek bu işi yapanları biliyorlar 10 dakika içinde bulup getirebilirler. Emniyetde kilerin çoğu adam değil tanıdığın olsa bak neler oluyor.

• Adalet olmayan yerde anarşi boy gösterirmiş... Adaletimi sağlayamıyorsan, cezasını ben vereceğim mantığı ortaya çıkıyor....
  • Allah belalarını versin.
  • Kasko neden yaptırmazsınız ki böyle bir ortamda:(
  • aviatorcarfactory kullanıcısına yanıt
    Yanına al güvendiğin 3-5 dostunu. Bul bunları. Öldür beni diye yalvarana kadar dövün. Sonra da kollarını bacaklarını kırar bir yere atarsınız. Sürüne sürüne geberirler. Bir insanın dişinden tırnağından arttırdığı mala zarar vermek bu kadar kolay mı oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aviatorcarfactory

Dostlarım yakalansa bile 2 ay yatarmış, sonra serbest!!! düşünsenize sadece 2 ay. Benim kaskom yok şuan yetkili servis 20 bin istiyor, dışarıdan kesinlikle almam zira hepsi bana göre çalıntı.

Hepsi calinti gibi dusunmeyin. Perte cikmis araclar da parcalara ayrilabiliyor. Ozellikle boyle degerli parcalari varken, aracin tamami hurda olarak ezilmiyor. Elbet calinti olan vardir ama bunu kesin olarak bilemezsiniz.

• Evet, keşke kasko yaptırsaydınız. Zamanında Audi'lere dadanmışlardı Audi'nin belli modellerinde konsolda yedek anahtar var haberi patlayınca. Bir yakınımızın camını patlatmışlardı ama çok şükür aracı aldıkları ilk gün karıştırırken bulmuşlar anahtarı da evde saklıyorlardı.
  • geçmiş olsun
    bunları çalanlar başkasına çok ucuza sattıklarından piyasası oluşuyor, dediğiniz gibi sizinde çıkma vb diye verilecek olan başkasının aracından çalıntı maalesef
  • Allah belalarını verse zaten böyle şeyler yaşanmazdı.herşeyi Allah a havale etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

Allah belalarını verse zaten böyle şeyler yaşanmazdı.herşeyi Allah a havale etmeyin.
    aynen. bir Türk İntikam Timi oluşturmak şart. bu tim hırsızları, kap kaçcıları, tecavüzcüleri, hayvanlara eziyet edenleri, karısını sürekli döven erkekleri teeek tek adresinden bulup, sessizce itlaf edecek, leşini de semt çöplüğüne atacak. bu timin yaptıkları kötüler arasında kulaktan kulağa yayılacak. bak ondan sonra bir hırsızlık oluyor mu?
  • maalesef bu tür konular belli aralıklarla gelmekte, ülkede nefesiniz bile kesilebilir, bir an'a bakar, herkese bol şans ve bu duruma gelmem,izde-halktan aldığı güç ile önelem almak için uğraşmayıp kendine torpil, servet yapan herkesin bu olaylarda payı vardır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle çok geçmiş olsun.. Ee nerden geldigi belli olmayan ne idigu belirsizi afgani somaliliyi suriyeliyi ulkeye doldurursan sonu bu olur ...hem bunlari beslemekten fakirlestik hemde calisabilecek turk vatandaslari gocmenler daha ucuza calisiyor diye issiz kaldi bakmayin durum cok kotü.. fakirlesince millet daha cok gorur duyariz boyle seyleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polestar191 -- 22 Mayıs 2018; 13:43:44 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.