Şimdi Ara

Aracımdan NBT Ekranımı Çaldırlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
10.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Bu çalınan sistemleri alanlar %95 galericiler söyliyim sana. Ayrıca sipariş üzerine çalışıyorlar. Polislerde kayıtları var tek tek bu işi yapanları biliyorlar 10 dakika içinde bulup getirebilirler. Emniyetde kilerin çoğu adam değil tanıdığın olsa bak neler oluyor.
    Şiddetle katılıyorum.

Evime hırsız girdi. Telefon, laptop ne varsa götürdüler. Mobese de evimize yakın olmamıza rağmen kendini polis sanan (ki bana göre alakası yok) ilgilenmediler. Hatta olayı hakir görüp dalga dahi geçtiler. Kendi başlarına gelseler bütün kameralara istisnasiz tek tek bakarlar. O yüzden zerre güvenim yok.

Konu sahibine de büyük geçmiş olsun.

Cana geleceğine mala gelsin.

Umarım en kısa zamanda toparlanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 22 Mayıs 2018; 14:26:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah hepinizden razı olsun, bu Ülkede servet avcıları olduğu sürece rahat yaşamak haram bize.
  • Geçmiş olsun, keşke kaskosuz binmeseydiniz o araca.

Bu otomobil üreticilerinin kapı dışarıdan kilitlendiğinde iç koldan açılmasını çözmesi gerekiyor artık. Komple camı kırmak film vs. varsa biraz daha zor hiç değilse.
  • Piyasadaki talepten midir nedir sürekli BMW lere yapıyorlar bunu birkaç ay önce de bir arkadaş benzer konu açmıştır
  • ekonomi kötüye gittikçe böyle hırsızlık gasp olayları maalesef artacak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

Allah belalarını verse zaten böyle şeyler yaşanmazdı.herşeyi Allah a havale etmeyin.

Kardeş sen yine de Allah’a havale et ama gerekeni de yap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun öncelikle, aynı olay benim de başıma gelmişti hatta üst yorumlarda bir arkadaş konu linkini paylaşmış.
    bu tür durumlarda yapılacak pek bir şey yok maalesef. bi şeyler yapması gereken devlet ama pek de umrunda değiliz.
    yargı sistemi ortada, polislerin laubalilikleri ortada. mağdur olan bizim gibiler. arabayı dışarı parketmeye korkuyorum.
    genelde güvenli otoparkı olmayan yerlere gittiğim zaman mercedes aracımı kullanıyordum, geçen gün ön panjurdaki amblemi söküp götürmüşler.
    ötvsinden, kdvsinden dolayı 2 katı fiyatına aldığımız arabaları korumak imkansız gibi bi şey.
    benim aracımdan nbt ekran, hayalet gösterge çalınmış; m direksiyonu da yamultup bırakmışlardı. 85 bin lira masraf çıktmıştı. özellikle premium arabalarda kasko şart, en basit parçası bile inanılmaz fiyatlar. bir de merak ettim, gösterge hayalet miydi, normal mi? hayaletse dokunmamaları ilginç.
    tekrardan çok geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağa mı didin? -- 22 Mayıs 2018; 15:16:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    düşünsene aynı suçtan 19 kere ceza alıyorsun ve dışarı çıkıp 20. suçunu işleyebiliyorsun...
  • Bmwnin arka kelebek cam tasarımı kötü. Daha keskin hatlı ve küçük olsaydı çalınamazdı. Geçmiş olsun.

• Eli kesilecek tipler çok belli ediyor kendini, hak ettikleri daha beteri aslında.

• Çalanları 10 dk verseler her türlü cezaya razı olacak milyonlar tanıyorum.
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Bu tür üst segment arabalarda bu medya sistemleri anahtar kilit ilişkisi yok mu ? Bilgisayar üzerinden bağlantılı diye biliyorum. Yazılımsal olarak. Çalıp nasıl başka arabaya takıyorlar. Aynı model olsa bile önlem var diye biliyorum ama garip :/

• quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Geçmiş olsun, keşke kaskosuz binmeseydiniz o araca.

Bu otomobil üreticilerinin kapı dışarıdan kilitlendiğinde iç koldan açılmasını çözmesi gerekiyor artık. Komple camı kırmak film vs. varsa biraz daha zor hiç değilse.
    Böyle birşey var aslında, ama ne hikmetse çoğu araca koymuyorlar.

Eski aracım 2006 model Peugeot 307 aracımda var, sistemin adı süperkilitleme. Anahtarla aracı kilitledikten hemen sonra tekrar kilitleme tuşuna basınca devreye giriyordu ve iç-dış tüm kapı ve kilit düğmelerini devredışı bırakıyordu. Bu şekilde kilitleyince aralık camdan içeri uzanıp içerideki kapı kollarını çekseniz, ya da konsoldaki kilitleri açma tuşuna bassanız da kapılar ve kilit açılmaz. Anahtardaki kilit açma tuşuna basılmadıkça bu şekilde kilitli kalır.

O aracı kullanırken benim de kelebek camımı 2 kez kırdılar, bu sistem sayesinde ikisinde de araca giremediler. Profesyonel hırsız olsa yine bir şekilde açar mı açar fakat bu tarz hırsızlıklar hızlı şekilde kap-kaç şeklinde olduğundan, camı kırdıktan sonra açamıyorsa daha fazla oyalanmamak için bırakıp gidiyorlar.

• Neredesin Dexter Morgan?
  • Geçmiş olsun. Hep derim; ahlak ve şeref yoksunu insanlar yüzünden insanın yaşama sevinci azalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Eli kesilecek tipler çok belli ediyor kendini, hak ettikleri daha beteri aslında.
    ADAM gibi konuş sen nasıl bir insansın da tanımadığın insana hırsız diyebiliyorsun?

• Vay be, nasıl bu anlamı çıkardın şaşırdım doğrusu.

Tane tane yazayım,

Demişsin ya iftira atılırsa, adam kendini aklamayazsa diye. Ben de dedim ki elinin kesilmesi gereken tipler kendini belli eder, masum insanlardan ayırt edilir onlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Vay be, nasıl bu anlamı çıkardın şaşırdım doğrusu.

Tane tane yazayım,

Demişsin ya iftira atılırsa, adam kendini aklamayazsa diye. Ben de dedim ki elinin kesilmesi gereken tipler kendini belli eder, masum insanlardan ayırt edilir onlar.
    Ya ayırt edilemezse? Sanki ülkemizde kusursuz bir hukuk sistemi var, herkes doğru ayırt edilebilir.

• Edilir edilir, çok da güzel edilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.