Şimdi Ara

Aracımdan NBT Ekranımı Çaldırlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
0
Favori
10.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ara-sıra

Güvenlikten dolayı koymuyolardır içerde bi çocuk kalsa o kapı nasıl açılır

Alıntıları Göster
    İçeride çocuk bırakıp bir de arabayı üzerine bu şekilde kilitleyip gitmek zaten baştan saçma. Arabada tek başına çocuk/bebek bırakıp ya da unutup gidecek sorumsuzlar zaten normal kilitli arabada da bırakıyor, örneklerini gördük defalarca : örnek
    Kapı açılmasa cam tamamen kırılır ve camdan çıkarılır o çocuk en kötü ihtimalle, sıkıntının bu olacağını sanmıyorum.

Süperkilitleme bu tarz hırsızlıkları engellemek için bence gayet güzel ve faydalı bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Yanına al güvendiğin 3-5 dostunu. Bul bunları. Öldür beni diye yalvarana kadar dövün. Sonra da kollarını bacaklarını kırar bir yere atarsınız. Sürüne sürüne geberirler. Bir insanın dişinden tırnağından arttırdığı mala zarar vermek bu kadar kolay mı oldu ?
    Mesaj nick uyumu yazacağım ama kararsızım
  • Arkadaşın F segment arabasının camı çift camlı olmasına rağmen ne yapmış etmişler sebepsiz yere kırmışlar. Cebinden yaptırdı + arabanın içi kristal kristal cam ufalanmasıyla dolduğunu düşünün. Muhtemelen çekemedikleri için her gün o aracı görmeyi. Adam şuan her gün arabanın içinde arka koltukda uyuyor. Elinde Tüfek ; geldikleri gibi sıkacağım kafalarına diyor. İnsanı çileden çıkarıyorlar.

Aracınızı kamera olan yerlere park etmeyi özen gösterin.
    Ek olarak arabanın torpido/ekranın olduğu kısıma boydan boya ince bir bez örtebilirsiniz.(joistikte görünmemeli. Bu adamlar Çakal.)
  • O kadar korkuyorum ki arabam hep belediyenin kapalı otoparkında duruyor evim de karakola 50 MT önüne bırakıyorum. O yüzden icim rahat ama ben o kadar pahalı arabaya binsem açıkta asla bırakmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük geçmiş olsun. NBT hırsızlığı çok yaygınlaştı. Eminim polis,istese bulur bu hırsız itleri ama nerde...

Olan hep bizim gibi vatandaşa oluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk resime bakınca araba bmw bu herhalde dedim ikinci resmi gördüm aboooo üzüldüm laaa yazık olmuş.. Adi şerefsizler..

Geçmiş olsun inşallah bulunur..
  • Geçmiş olsun hocam bu aralar iyice türediler bi arkadaşımın x5indende çalındı geçen hafta aracımda iyiki nbt ve hayalet ekran yok diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Bu tür üst segment arabalarda bu medya sistemleri anahtar kilit ilişkisi yok mu ? Bilgisayar üzerinden bağlantılı diye biliyorum. Yazılımsal olarak. Çalıp nasıl başka arabaya takıyorlar. Aynı model olsa bile önlem var diye biliyorum ama garip :/
    Hepsinin sifresini catir catir kiriyorlar.3 4 sene oncesine kadar yurt disi baglantili kiriliyordu(nasil yapiliyor bilmiyorum) artik bizimkilerde cozdu isi dogal olarak.Allah belalarini versin ne diyelim.

• 3-4 ay once bizim burda da bi günde 30a yakın bmw yi patlatmışlardı. arkadas karakolda en az 20-30 mağdur oldugunu soyluyodu. nbt ekran + hayalet göstergeleri çalmışlar, kamera kaydını izlemiştim adam 2dk da patlatıp çıkıyor hiçbişey olmamış gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Bu çalınan sistemleri alanlar %95 galericiler söyliyim sana. Ayrıca sipariş üzerine çalışıyorlar. Polislerde kayıtları var tek tek bu işi yapanları biliyorlar 10 dakika içinde bulup getirebilirler. Emniyetde kilerin çoğu adam değil tanıdığın olsa bak neler oluyor.
    canım kardeşim bu işler arka sokaklardaki gibi olmuyor. Sabıkası olanların listesi + savcının ikna edilip arama kararı çıkarılması vs... uzun iş birde bunu tek tek her bir kişi için yapıldığını düşün. örn ahmet bu işi yaptı evine gidip arayalım diye bir dünya yok anlayacağın. Bir insan hırsızlık yaptı diye yapılan her hırsızlıkta onu suçlayamazsın delil lazım. Kısacası oradan görüldüğü gibi kolay değil bu işler. Ha bir de milletin adamlığını sorgulama ayıptır iki gün sonra kapına gelirler bilirsin hakaret suçtur uğraşır durursun. İşini yapmadığını düşündüğün birini direk savcılığa giderek şikayet edebilirsin.

konuya gelirsek geçmiş olsun üzücü bir durum genelde bu tür olaylar isteğe göre yapılır. Birisine ikinci el parça lazım olur tedarik yoluda hırsızlıktır. Umarım yakalanırlar ama sanmıyorum zor iş çoktan başka birine satmışlardır bu şerefsizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkan60 -- 25 Mayıs 2018; 1:26:4 >
  • senged kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi hatırladım, benim teybi o şekilde çalmışlardı, kafası elimde kalmıştı Ama temiz çalışmıştı adam hiç bir zarar vermemişti arabaya sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Hukumet degismedigi surece zihniyet degismez.
    Evet sorunu ne güzel teşhis etmişsin Önceki Hükumetler döneminde hiç hırsızlık olmuyordu, şimdi olmaya başladı. Boş boş konuşma dediğin zaman, üstünüze yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Evet sorunu ne güzel teşhis etmişsin Önceki Hükumetler döneminde hiç hırsızlık olmuyordu, şimdi olmaya başladı. Boş boş konuşma dediğin zaman, üstünüze yok.

Alıntıları Göster
    Onceki hukumetin savunucusu oldugumu nerden cikardin?

Ama merak ediyorsan istatistiklere bakabilirsin 2001 den bu yana hirsizlik sucundan yatanlarin sayisina. Cezaevlerinde yer kalmadi be daha ne diyeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 25 Mayıs 2018; 14:5:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Onceki hukumetin savunucusu oldugumu nerden cikardin?

Ama merak ediyorsan istatistiklere bakabilirsin 2001 den bu yana hirsizlik sucundan yatanlarin sayisina. Cezaevlerinde yer kalmadi be daha ne diyeyim?

Alıntıları Göster
    O zaman, 2001 yılı ile, 2018 yılı arasında ki ülke nüfusuna bir bak, ve orantıla bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

O zaman, 2001 yılı ile, 2018 yılı arasında ki ülke nüfusuna bir bak, ve orantıla bakalım.

Alıntıları Göster
    Nufus 1.5 katina bile cikmadi ama hirsizlik 5-6 kat artti. Baska?

• quote:

Orijinalden alıntı: rst78

İçeride çocuk bırakıp bir de arabayı üzerine bu şekilde kilitleyip gitmek zaten baştan saçma. Arabada tek başına çocuk/bebek bırakıp ya da unutup gidecek sorumsuzlar zaten normal kilitli arabada da bırakıyor, örneklerini gördük defalarca : örnek
    Kapı açılmasa cam tamamen kırılır ve camdan çıkarılır o çocuk en kötü ihtimalle, sıkıntının bu olacağını sanmıyorum.

Süperkilitleme bu tarz hırsızlıkları engellemek için bence gayet güzel ve faydalı bir sistem.

Alıntıları Göster
    araçlara konulan sistemler hırsızlar için değil içindeki canlılar ve onların sağlığı için dizayn edilir...

içinde kalan yaşlı çocuk vs süper kitleme denen olayda dumar olurdu sanırım..

diğer taraftan hırsız o aracın başına geldiğinde iş bitirme adrenalini kimyasal ilaç veya diğer böbrek üstü salgı bezi..

hiç bir kilit vs onu durduramayacaktır..

karıncaları incitmekten korkan ve kenarından geçen biriyim..

ruhsatlı av tüfeğim var avlanmayı seviyorum türlere ve sayılarına dikkat ederek.

tüfeği elime alıp avlanmaya başladığımda,yaralı hayvanı tek bıçak darbesinde veya büyüklüğüne göre kuş vs elimde koparıp atarım

o denli bir duygu formuna giriyorsunuz.

örnek farklı olsada buradaki iş bitirme hali aynı durum süper hiper vs kitleme çözüm değil kısaca..
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Hocam öncesinde de yazdığım gibi, eski aracımda bu sistem vardı, farklı zamanlarda iki kez kelebek camımı kırdılar, ikisinde de arabaya giremediler.

İçeride bırakılan yaşlı-çocuk-bebek konusunu da yukarıda açıkladım, arabanın sahibi araç başına gelmeden normal kilit de olsa süperkilit de olsa sonuç olarak ikisinde de cam kırılıyor ve çıkarılıyor içerideki, değişen pek birşey yok. Zaten içeriye yaşlı ya da çocuk kilitleyip de arabayı terk etmek başlıbaşına absürt bir durum.

Profesyonel hırsıza ne olsa dayanmaz tabi her türlü açar fakat hızlı şekilde kap-kaç niyetinde olanları caydırıyor. Benim başıma gelen olaylarda kelebek camını kırdıktan sonra elini kola uzatıp açamayınca bırakıp gitmişler, aracın başında daha fazla oyalanıp dikkat çekmemek için sanırım. İki olay da gündüz vakti İTÜ Maçka kampüsü önünde olmuştu, öğrenciydik o zamanlar :)

Neyse konu sahibine tekrar geçmiş olsun, çok sinir bozucu bir durum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 25 Mayıs 2018; 23:57:2 >
  • Araçta alarm yok mu ? sahile yakın yere park ettim demişsiniz alarm varsa en azından millet görür eder diye kırmazlardı diye düşünüyorum. Aracımın kumandasının pili bitmişti kapıyı açtığım anda alarm çalmaya başladı çalıştırana kadar 5 kişi dönüp baktı

• Allahın kanunu işlese bu olayların zerresi olmaz.Başta devleti dolandıran kodamandan tut uyuşturucu parası,ahlaksızlık için milletin malına zarar verenin keseceksin bilekten elini.Kurtuluşumuz İslama dayalı kanunlarda,beşerin kanunlarıyla geldiğimiz yer ortads..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.