Şimdi Ara

Araç önerisi-egea cross 1.4 urban ya da lounge, megane 1.3 tce joy manuel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum 480 civarı araç bakıyorum iki araç arasındayım başka tavsiyeniz var mıdır. Egea ya çekmiyor diyorlar biraz uzaklaştım ama. Birde astra 1.4 turbo bakıyorum ama eski geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.4 atmosferik ölü egea ile 1.3 tce megane'yi kıyaslamazdım bile. İki araba arasında dağlar kadar fark var. Diğer detaylara girsem de çok fazla fark var zaten ama asıl büyük fark motorda. 1.3 tce benim gözümde 2 tane 1.4 eder belki daha fazlası. Çok çok iyi bir motor şehir içinde 6.5-7 litre ile gezebilirsiniz. Şehirler arası da 5-5.5 civarı. Ama bu kadar az yakarken performanstan ödün vermezsiniz. Araba deli gibi gidiyor. Egea ise kağnıdan hallice. İki aracı kullanma fırsatınız olursa mutlaka kullanın zaten göreceksiniz farkı. Motorlar arasında o kadar fark var ki donanımı kıyaslamaya gerek görmüyorum. Meganede koltuk ve direksiyon olsa başka donanım olmasa yine meganeyi tercih ederdim. Egea istiyorsa kendi kendine gidebilir ağzıyla kuş tutabilir. Ama bir araçta motor olmadıktan sonra donanım ne işe yarar?

• Sadece o iki araç arası Egea, joy paket Megane alınmaz, lounge Egea daha iyi.

Başka araç bakmaz mıydınız? Amacınıza bağlı olarak o iki araçtan daha iyisini de bulursunuz

• Tavsiyeniz Var mı önceliğim bagaj hacmi bebek olduğu için..egea cross lounge 1.4 düşündüm ama 1.4 motor için iyi yorum yok

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Açıkçası daha iyi tavsiyeniz varsa önerebilirsiniz. 1.3 cross lar da çok pahalı 1.4 ler ise çekmiyor çok yakıyor diyorlar

• hainz17 H kullanıcısına yanıt

Insignia grand sport, 508 vs. düşer o fiyata ararsanız.

• Senin ilacın egea lounge ama 1.4 değil. 1.6 e torq 6 ileri tork konvertorlu alıyorsun. Lpgye tam uyumlu 110 hp motor ve aisin marka japon sorunsuz sanziman ile kafan rahat geziyorsun. Ne yakıt ne çekiş problemi de yaşamıyorsun misler gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.4 atmosferik ölü egea ile 1.3 tce megane'yi kıyaslamazdım bile. İki araba arasında dağlar kadar fark var. Diğer detaylara girsem de çok fazla fark var zaten ama asıl büyük fark motorda. 1.3 tce benim gözümde 2 tane 1.4 eder belki daha fazlası. Çok çok iyi bir motor şehir içinde 6.5-7 litre ile gezebilirsiniz. Şehirler arası da 5-5.5 civarı. Ama bu kadar az yakarken performanstan ödün vermezsiniz. Araba deli gibi gidiyor. Egea ise kağnıdan hallice. İki aracı kullanma fırsatınız olursa mutlaka kullanın zaten göreceksiniz farkı. Motorlar arasında o kadar fark var ki donanımı kıyaslamaya gerek görmüyorum. Meganede koltuk ve direksiyon olsa başka donanım olmasa yine meganeyi tercih ederdim. Egea istiyorsa kendi kendine gidebilir ağzıyla kuş tutabilir. Ama bir araçta motor olmadıktan sonra donanım ne işe yarar?

• ALPHA LION KING A kullanıcısına yanıt

Bu fiyata bulunmaz ki

• Megane diyorum

Tce harika bi motor.

400 civarina hatasiz boyasiz 50 bin km civari cok rahat bulunur hatta sitedeki en pahali ilan 500 bin zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.4 egea + lpg derim ben. Ciddi şekilde lpg'de az yakıyor. Ortalama 7-8 litre lpg tüketimiyle gezersiniz. Tabi performansı tırt orası ayrı bir konu.

Ha ben lpg kullanmam diyorsanız 1.3tce alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt

Evet bende donanım içim egea düşündüm zaten motoru araştırınca vazgeçtim. 1.3 dizel cross a baktım o da 540 civarı fazla geliyor bana. Megane da ise klima da sorunlar var deniliyor

Hemen bakayım hocam araştırayım

• Al birini vur ötekine , 1.3 turbo motor güzel sıfır alacaksanız gidip deneme sürüşü yapın alın

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Motoru iyi diyorlar evet. Ama klimada sorun var demiş herkes ısıtmıyor soğutmuyor diye

Biraz baktım içime sindi gibi. Bunların kronik bir sorunu var mı şanzıman sorunsuz mudur.

• Hocam makyajlı i30 bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın almayı düşündüğünüz Astra 1.4t, Megane 1.3tce, Egea 1.4 fire ve hatta Egea 1.4 tjet dahil tüm otomobilleri kullandım, sahip oldum.

Egea'nın en dolusuna sahiptim. 1.4 fire Egea ile Megane kıyaslamasında Megane'nin ön camları kolla dahi açılsa Megane'ı tercih ederim. Bir otomobilde motor her şeydir.

Egea, lpg takıp kullanacağım performans hiç ama hiç önemli değil derseniz tercih edilebilir. Tercih etmek için başka bir sebep yok.

1.3 tce şehir dışı üzmez ama şehir içi yoğun trafikta en az 9 lt yakar. İyi araştırın Şu dönemde lpgsiz arabaya binilmez.

• motor bakımından 1.3 reno derim ama diğerleri donanım avantajına sahip, alırım masraf ederim doldururum dersen megan tadından yenmez.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.