Şimdi Ara

Araç Kaplama TAVSİYE !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
43.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın rengini değiştirmeyi düşünüyorum. Yaşadığım şehirde profesyonel yapan yok. Bana yakın Konya, Ankara, Kayseri, Adana illerinden olabilir..

Bu illerde araç kaplama yapan Tavsiye edeceğiniz yerler var mı? İşin ehli olan ve renk seçeneklerinin bol olduğu..

TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM..

• gmg garage var ankarada
  • Teşekkürler drfree1..

Aradım şimdi. Arkadaş pek müşteri ister gibi değildi. Soğuk bir konuşmaydı.. Neyse o önemli değil..
    4000-4500 TL gibi bir fiyat çıkar dedi beyaz renk için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhOsT_RiDeR_ -- 29 Kasım 2017; 13:48:11 >
  • Gmg garage paraya tok. Adamlar her gün milyon liralık araçlara egzortik kaplamalar yapıp para kırıyorlar. O sebeple telefonda sizi sallamamışlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selami Şahin 1.6 ie -- 29 Kasım 2017; 14:17:0 >
  • Selami Şahin 1.6 ie kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu. Aracın modelini sordu. 2000 Peugeot 406 dedim. Ondan sonra baştan savma cevaplar verdi.. Neyse sıkıntı değil zaten fiyat yüksek geldi biraz..
  • GÜNCEL arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratHoca87

Aynen öyle oldu. Aracın modelini sordu. 2000 Peugeot 406 dedim. Ondan sonra baştan savma cevaplar verdi.. Neyse sıkıntı değil zaten fiyat yüksek geldi biraz..

Hocam şimdi hatırladım sizi, araba tavsiyesi konusunda 406 hakkında birkaç şey yazmıştım :)

Umarım aracınızdan memnunsunuzdur.

Kaplamayı da, eli yatkın, cam filmi yapabilen herkes yapabilir. Olay aynı. Sadece tozsuz ortam bulunması lazım. Atölye garaj vs. Bence siz en yakın büyük şehire gidin, sanayide turlayın, elbet bulursunuz. Zaten beyaz istiyormuşsunuz
  • quote:

GÜNCEL arkadaşlar

plastidip ile kaplayabilirsin bence eğer mat vb düşünüyorsan 3 litresi 300 tl civarında olmazı lazımdı kaç litre gider bilmiyorum ama
  • manisada bu işin piri bir arkadaş var aşırı derece iyi yapıyor bulabilirsem adresini veririm
  • Selami Şahin 1.6 ie kullanıcısına yanıt
    Çok şükür hocam gayet memnunum aracımdan. Lacivert renkli olanı aldım. Gerçekten çok güzel bir araçmış.

17 jant lastik alacam. Bi de renk değişikliği yapacam ins. Ufak tefek bişeyler yapacam abartıya kaçmadan.

Kaplama işlemi için 1 gün yetmez dediler birkaç yeri aradımda. Haftasonu gidip orda kalmam lazım..

Dediğiniz gibi birçok yer yapıyor ama Yinede yaptırıpta memnun kalan arkadaşlar varsa tavsiye olsun diye konu açtım.. Malzeme kadar işçilik çok önemli olan konulardan biri..

Beyaz düşünüyorum ama düz beyaz degilde simli beyaz tarzında düşünüyorum.. Ya da gümüş gri.. İkisinden biri olacak.. Bakalım artık

.. Ankarada modify park diye bir yer var. En kalitelisi 5 yıl garantili 3000 tl dedi.. Araçla ilgili yapilacak yer varsa fiyata dahil dedi. Uygun geldi baya.. İlk oraya gitmeyi düşünüyorum.. Kafama yatarsa oraya yaptırırım yatmazsa gezmeye devam..

• Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler fakat manisa baya uzak bana. Yazın izmire gidersem gelebilirim anca. Ama yinede adresi bulabilirseniz yazın.. Belli mi olur :)
  • Kullanışlı olur mu acaba? Sanki çok çabuk soyuluyor gibi videolarda..
  • quote:

Kullanışlı olur mu acaba? Sanki çok çabuk soyuluyor gibi videolarda..

kullanma firsatim olmadi fakat gordum kullananlarin araclarina fln baktim boyle soyulma olmuyor genelde videolarda izlediyseniz adam boya bittikten bi sure sonra sokuyor farlardaki plastidip i fakat tamamen kuruduktan sonra o kadar kolay cikmiyormus
  • Bu işin kralı gmg dir. Sırf tanışmak için bile gidilebilir. Bilmeyenler için video

• Evet bu işin piri GMG Garage. İlk konularından beri takip ederim bir ara E60 için 2200 TL mi ne fiyat almıştım Siyah Mat kaplama ama yaptırmadık. 4000 civarı fiyat kur artışlarından mı böyle oldu ?
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    En kötü araba bmw. Oraya gitmeye utanırım ben Birgün BMW gibi bir araç alırsam giderim Kralı olduğu belli müşterilerine bakarsan..
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum olabilir. 4000 tl'den başlıyor dedi. Beyaz yaptıracam dedim. 4000-4500 olur dedi.. Biraz fazla benim için. Yaptıkları iş hakediyordur belki ama ona değecek bir araba olmalı
  • Önceden ucuzdu fakat kur arttıkça ürün fiyatları da malesef fiyata yansıyor. Bu yüzden 4.000 4.500 gibi rakamlar çıkıyor. Ama Gmg harici bir firma da en az 3.000 tl ister gibi
  • Lego95 kullanıcısına yanıt
    Modify Park diye bir yer var ankarada.. En kalitelisini araca yapılacak ekstra düzeltme vs varsa onlarda dahil 3000 TL ve 5 yıl garantili dedi.. Bakacam artık gmg'ye de buraya da ama arada fark baya var..
  • TRT de yayınlanan 100de100 oto programındaki kaplama güzel, sonrasında tamir edilebiliyor vs. falan sanırım ankarada ama tam adresi/kişi bulamadım...

@MuratHoca87
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.