Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.388
Cevap
825
Favori
1.708.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15361537153815391540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her yerde high endurance kartlar öneriliyor. Siz gerek yok mu diyorsunuz?
  • sundial kullanıcısına yanıt
    Endurance kart almanızı tavsiye ederim. Viofo araç kameramda samsung evo sıkıntı çıkardı. Yeniden kart almak zorunda kalmıştım.
  • Viofo'nun önerdiği ve önermediği hafıza kartlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000133471-what-memory-card-is-recommended-for-a-viofo-dashcam-

• arkadaşlar ddpai almayıy düşünüyorum. park modu felanda varmış.

benim merakım park modu olan araç kameraları sürekli mi kayıt ediyor.

yoksa bir hareket olunca mı kaydediyor.

kapalı garajda duracak araba o yüzden hareket halinde olsa süper olur.

• badurukan B kullanıcısına yanıt
    sürekli kayıt yapar. park modunda hızlandırılmış kayıt yapar. 30 dakikalık görüntüyü 1 dakika olarak izlersin.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • badurukan B kullanıcısına yanıt

Araç kameralarının park modunun çalışma mantığı her kameraya göre değişiyor sanırım...

Ben viofo a129 duo kullanıyorum, park modunda

-düşük bitrate (sürekli)

-darbe modu

-harekete duyarlı

-time lapse 

kayıt seçenekleri var.

Time lapse modda (saniyedeki görüntü kare sayısı) fps ayarı var.

Darbe modu ayarında da 3 hassasiyet ayarı var.

Ben park modunu time lapse ayarda kullanıyorum.

• kagan06 kullanıcısına yanıt

70Mai DashCam A500s-1 ile farkı nedir acaba? 1000 tl daha ucuz

• wipe98 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangisinden bahsediyorsunuz anlamadım ancak benim bildiğim a500 modeli var birde a500s modeli var bu model pro plus diye de biliniyor diye biliyorum.
    A500 den farkı arka kamera takılabiliyor gps içinde dahili diye biliyorum ama detaylı bilgim yok, ben alalı 1 ay kadar oldu 1600 civarına aldım, arka kamerayı da 489 a aldım usb den bağladım ama sigortadan bağlamayı da değerlendirebilirim duruma göre
  • kagan06 kullanıcısına yanıt

https://10noo.com/product/70mai-dashcam-a500s-1-arac-ici-kamera-rc06-arka-kamera-set/

Bu model diyorum, 500s den 1000 TL daha ucuz. Farkı nedir acaba?

• wipe98 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi o satıcının Web satışında a500 s bitmiş bu sizin linkini verdiğiniz model a500s modeli ve buna ek olarak arka kamera dahil olanı.

A500s ile arka kamerayı ayrı satın alabiliyorsunuz, bu marka 2sinin de olduğu bir paket yapmış ister birlikte al ister ayrı ayrı al diyor özetle.

Aşağıdaki resimden de anlaşılacağı üzere ben en alttaki 2 kamerayı ayrı ayrı aldım.

Ancak a500s stok olmadığından siz almak istiyorsanız paket olarak alacaksınız, yada hepsiburada vb yerlerden temin edeceksiniz.

Kısaca fark yok

Araç içi kamera Tavsiyesi

• Viofo sitesinde önerilen kartlardan "sandisk 128gb extreme" kart şu an amazon satıcısında 319 tl fiyatı çok uygun. Almak isteyenler fırsatı değerlendirsin bence...

@sundial

@sarppy

• ravenous R kullanıcısına yanıt

Merhaba. Ürünü nereden aldınız hocam link atabilir misiniz?

• merhabalar 70mai M300 Araç Kamerası ve park modu için park kayıt kablosu aldım. 3 elektrikçi montajını yapmadı başkasına yönlendirdi en sonuncusu da 500 tl istedi montaj için. biraz uğraşsam kendim yaparım dedim ama bir yerde takıldım. sigorta çoklayıcı ile sarı ve kırmızı renkli kabloları kontak kapalıyken de çalışan sigortalara takmam gerekiyor burası basit kısmı ama siyah şase kablosunu illa bir vidanın altına mı sıkıştırmalıyım yoksa şaseye bantlasam iş görür mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: kulga

merhabalar 70mai M300 Araç Kamerası ve park modu için park kayıt kablosu aldım. 3 elektrikçi montajını yapmadı başkasına yönlendirdi en sonuncusu da 500 tl istedi montaj için. biraz uğraşsam kendim yaparım dedim ama bir yerde takıldım. sigorta çoklayıcı ile sarı ve kırmızı renkli kabloları kontak kapalıyken de çalışan sigortalara takmam gerekiyor burası basit kısmı ama siyah şase kablosunu illa bir vidanın altına mı sıkıştırmalıyım yoksa şaseye bantlasam iş görür mü?

Araç üzerinde herhangi bir vidaya ya da metale sabitleyin, bantlayın, eğin bükün hepsi iş görür. Az eliniz yatkınsa o paraları vermeyin kendiniz yapın. Mini kontrol kalemleri mevcut, araç kontak açıkken/ kapalıyken/ bekleme modunda deneme yanılma ile sürekli elektrik olan / olmayan sigortaları tespit ederek bağlayabilirsiniz

• vidalar somun şeklinde hep, somun anahtarım yok. yoksa biraz gevşetip tekrar sıkmam yeterli olacak. sigortaları internetten öğrendim o kısımdaki tek sıkıntı sigortanın olduğu yer çok karışık elim zor sığıyor.

• kulga kullanıcısına yanıt
    bant zamanla atar, en iyisi bir yerdeki vidaya sabitleyin
  • kadobay kullanıcısına yanıt

Güncel kurlarla birlikte 319 lira gayet iyi gözüküyor, 1 ay önce n11'den 352 liraya almıştım. İhtiyacı olanlar kaçırmamalı.

Almak isteyenlere kolaylık olsun diye linkini de bırakalım.

Araç içi kamera Tavsiyesiamazon
    SanDisk Extreme microSD UHS I Card 128GB for 4K Video on Smartphones, Action Cams & Drones 190MB/s Read, 90MB/s Write
    https://www.amazon.com.tr/SanDisk-Extreme-microSD-Smartphones-Action/dp/B0B2DD66GS
  • bundaki cihza a500s pro plus mı arkadaşlar.

• A119 mini 2k aldım. Sadece ön kamera yetiyor ve çakmağa bağlıyorum. Görüntü mükemmel. Yalnız dosyalar 400 mb. 720p yeterli olurmuş sanki:) Geceleri çözünürlüğü otomatik arttıran bir model olsa iyi olurmuş.

Bir de şey merak ediyorum. Bunları çalmıyor mu hırsızlar? Gece arabada nasıl bırakıyorsunuz park modunda?
  • 
Sayfa: önceki 15361537153815391540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.