Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat performans olarak çift kameralı 70mai mı yoksa viofo mu tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrsln E kullanıcısına yanıt
    kapasitörlü viofo.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2 hafta önce, garmin dash tandem marka kamera ile sıkıntı yaşadığımı belirtmiştim forumda.
    Tavsiye etmem almayın demiştim.
    Türkiye distribütörü olan baytekin’e gönderdim kamerayı.
    Kamera ile yaşadığım problemleri bir kağıda yazıp, kutuya koymuştum.
    Gönderdikten 2 gün sonra baytekin sıfır km garmin kamera göndermiş tarafıma..
    Sorunsuz sıkıntısız bir şekilde 2 haftaya yakındır kullanıyorum.
    Gerçekten ürününün arkasında duran bir firmaymış.
    Kamera ise parasının hakkını veriyor, şahane..

Şunu öğrendim, araç kullanırken çok sık tırnak yiyiyorum

• john mclane kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peki kapasitörlü viofo tavsiye ediyorsunuz. Çift kameralı hangi model fiyat performans olarak wifili? Tek olarak 119 mini mi?

• Merhaba bir sorum olacak.

çakmaklık girişine bağladım kamerayı

kontak kapalıyken kayıt yapmaya devam ediyor

elektrik kesilmiyor, araç skoda scala

ne yapabilirim?

• yurdakull kullanıcısına yanıt

Çözebildiniz mi ne işe yaradığını?

• ravenous R kullanıcısına yanıt

Evet hocam, araç kapanınca 5 dk sonra kapat şeklinde seçtim. Aracı stop ediyorum 5dk daha kayıt alıyor sonra kendini kapatıyor.

• yurdakull kullanıcısına yanıt

İyiymiş o zaman bende seçeyim

benim araçta kontak kapalıyken çakmaklık elektrik vermeye devam ediyormuş

tesadüfen gördüm bugün, baktım kayıt ışığı yanıyor.

iyi ki akü bitmedi :s

5dk yı seçsem işe yarar sanırım

• pahalılıkta sadece öne almak 1 tane kullanmak daha mantıklı gibi

• dostlar şimdiye kadar 4 kapasitörlü kamera (a118,a119,jado d330, ddpai z40) kullandım, a119 u kullanmaya devam ediyorum 6 yılı aşkın süredir.

şimdi de bir kamera daha lazım oldu, kapasitör en büyük önceliğim olduğu için bakınırken şu kısmın uygun fiyatlı cihazı buldum:

kawa d6, 600 lira gibi bir fiyatı var, vergisi ile 900 e geliyor. gps yok, wifi var. ürünü sipariş verdim, gelince size tecrübelerimi aktarırım.

bilginiz olsun diye yazıyorum.

• 8 yıldır 70 mai pro var. Pili artık pek dayanmıyor. 2 kere kazada işe yaradı. Tavsiye olarak şu model diyemem ama mutlaka kameranız olsun. İnsanın komşusu bile vurup kaçabiliyor.

• Sizce G300H mı 70 Mai A500S pro plus mı? Yoksa biraz daha ucuza 70 Mai 1S veya M300?

• https://viofo.com/dash-cam/79-a129-duo-dual-channel-5ghz-wi-fi-gps-full-hd-front-and-rear-dash-camera.html.
    Viofo kendi sitesinde 133 avro 129 duo modeli. Kargo bedava diyor. Tr ye de geliyor. Alan var mi burdan? Gümrük işlemleri nasıl olacak yüzde 20 falan mi vergi olacak nereden geliyor bilgisi olan var mi?

• Viofonun sitesinden satın almada gümrük bedeli sepete eklenip eklenmediğini öğrenip ona göre maliyet hesabı yapmak ve yurtdışından geleceğinden herhangi bir sıkıntıda gönderim iade durumlarını da hesaba katmak gerek. Amazonda 129 plus duo şu an 4369 tl görünüyor. Ben olsam 133 avroya viofo sitesinden almaktansa amazondan almayı tercih ederim.

satıcı amazon...

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 30 Mayıs 2023; 19:25:10 >

• drerdogan kullanıcısına yanıt

kawa'nın kendi sitesinde 82,99 usd, ebayda 108 usd satışta olan kamera aliexpresste 25,71 usd ye satılıyorsa büyük ihtimalle çakmasıdır. Kameralarda kaliteyi chipset, cmos sensor ve mercek belirler.

Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesikawa official website
    Dash Cam 2K, KAWA 360 Dash Camera for Cars 1440P with Starlight Color
    https://www.kawa-in.com/products/dashcam-d6

https://www.ebay.com/itm/295663819329

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 30 Mayıs 2023; 19:44:26 >
  • kadobay kullanıcısına yanıt

Peki bunun ir modeli var bir de gece görüş için sanirim. O mu bu mu alınmalı? Park kiti ile kullanacağım.

Viofo A129 Plus Duo IR Gece Görüşlü 2K Quad HD Araç Kamerası https://www.amazon.com.tr/dp/B09QLM3NGV?ref_=cm_sw_r_apan_dp_DDZABCV2ZDTC20D3D128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTsubasa483 -- 30 Mayıs 2023; 20:16:10 >
  • CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

Arka kameradaki 4 tane IR led bir nevi semboliktir.Gece şartlarında araç dışını görüntülemede zayıf kalır.Ancak kamerayı araç içini kayıt altına almak için ön camdan içeri doğru kullanırsan gece seyir esnasında sürücü ve yolcuların IR led ile görüntüler.

Yine de bununla ilgili gerçek kullanıcı test videolarını incelemek lazım..

Bir de, sonuçta IR ledler devrede iken ekstradan enerji tüketeceğinden akü voltajı azaldığında kayıt kesileceğinden park modunda biraz daha daha kısa sürede min voltaj ayarına düşüp kayıt kesiciyi devreye sokar.

• CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

4 sene kadar önce Aliexpres de viofo firmasının kendi mağazasından tanesi 25 USD ye, 2 adet A118c almıştım. O dönemde normal fiyatı 55 USD gibiydi. Anlık indirim denk gelmişti. Yani sahte ürün olması için sadece fiyat parametresine göre değerlendirmek yanlış olabilir. Fakat arkadaşın paylaştığı linkteki ürünün kullanıcı yorumlarına da baktım. Büyük bir çoğunluk memnun görünürken, bazı kişler ise olumsuz yorum yapmış. Hatta bir kaçının kutu için boş çıkmış, bir kaçına da kablosuz kulaklık gitmiş. Bu da şaibeli bir durum olduğunu gösteriyor. Umarım arkadaş problemsiz bir şekilde ürününe kavuşur.

• Merhaba Arkadaşlar ön ve arka için kaliteli bir araç kamerası arıyorum. park modu kullanmayacağım. sıcak bir şehirde yaşıyorum. tavsiye verebilecek var mı. bütçem 4-5bin tlye kadar. ayrıca çakmaklıktan değil de direk aküden bağlamak istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.