Şimdi Ara

Araç alıyorum acil yardım Fiesta mi Polo mu ? Polo alindi, tesekkurler. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İbiza’yı da inceleyin bence. Fiyatı her ikisine göre daha uygun olsbilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır multi drive corolla ya baktın mı? Birde i20 den fiyat teklifi al

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ne hava yastığı takıntısıymış arkadaş.
    Allah göstermesin bi kaza yaparsanız anlarsınız hava yastığı neymiş. 100bin tl verip eşimi çocuğumu 2 hava yastığı olan araca bindirmem. 2012de yarisim vardı onda bile 4 hava yastığı standarttı...

• 97 bini hakedecek arabalar bence.Hem devletin de paraya ihtiyacı var.Bu sıkıntılı dönemde vatanını seven her bireyin 1 araba kendine 1 araba devlete alarak yardımda bulunması gerekir.Yoksa biz gariban memurların maaşı nasıl ödenecek. 2 araç arasında polo daha mantıklı.Preminyum bir araç sonuçta.Fiesta biraz daha fakir işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borewin -- 17 Aralık 2018; 22:27:34 >
  • İlla ikisinden birisi olacaksa Fiesta derim ancak sıfır takıntınız yoksa o paralara ikinci elde güzel araçlar bulunabilir.
  • Yeni kasa Fiesta sahibiyim. Yeni kasa Polo' yu da defalarca kullandım. Polo malzeme kaltesi olarak daha iyi. Yalıtım ve yol tutuş konusunda Fiesta üstün. Motor konusunda ikiside birbirine cok yakın ( manuel olanları ) fakat sanki Fiesta' nın ecoboostu daha canlı hissettiriyor. Otomatikte kesinlikle Polo daha seri o da sanzimandan kaynakli. Fiesta 1.0 ecoboost sehir ici 8.5-9 lt yakıyor. Cok yakiyor gercekten. Bagaj hacmi Polo' nun daha fazla. Ikiside bu segmentin kralları. 2.el piyasalari altin gibi. Eger yakit tuketimi cok sorun teskil etmeyecekse fiesta otomatik oldugu icin fiesta tercih edilebilir. Kendi kullandıgım aracim oldukca dolu bir arac. 7 havayastigi Bang Olufsen ses sistemi anahtarsiz giris calistirma cam tavan falan var. Gercekten cok keyifli bir araç. Ben kullanirken keyif aliyorum sahsen.

• aga yapma be gidip bu paraya bu arabaları alma :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

1.4 tsi jetta 8 civari yakiyor. Jetta uretimi durdu. Gelecegi yok. Kasasi eskidi. Tercihim degil.

Oyuncak olayina katilmiyorum.

Aks mesafesi uzun diye polodan golften daha kaliteli yapmiyor jettayi.

Alıntıları Göster
    Ben aile otomobili olarak kullanıyorum kardeşim...

Ayrıca biraz zorlasam poloyu sokarım jettanın bagajına😂😂😂😂😂😂

Tabi ikisi de farklı sınıf araçlar kıyaslamak bile doğru değil ama ilerde aile olacaksan jettadan şaşma derim...

Üretimi durduysa dursun... ben ticaretini yapmıyorum sonuçta sadece kullanıcıyım...

• Yüzü biraz eskimiş olsa da Fabia 1.0 TSI DSG Style'a bir bakmanı öneririm. Donanım olarak güzel bir araç bana göre. Tabi ki malzeme kalitesi olarak Polo kadar değildir. Çok acı fakat günümüz şartlarında bu paralara B segmenti araba alırken bir şeylerden fedakarlık etmek zorunda kalıyoruz.
  • 97 bin TL verip polo yada fieste alacaksın yanlış anlamadım galiba?

O paraya
    Astra K
    Mazda 3
    toyota Corolla
    Honda civic
    Bir kaç yaş büyük A3 veya Golf
    Hatta ve hatta 2017 megane alırım yinede o tenekelere para vermem!

Hayırlı işler kardeşim herşey gönlünce olsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar cvp lariniz icin tesekkur ederim.

Ben abd de 6 sene yasadim. Emin olun yukarda Jetta ile ailesiyle gezen arkadasin arabasinin degil icinden, feristahindan gececek arabalara sahip oldum..

Ne cok laf sokma cabasina giren insanlar var. Sanki babasinin parasini harciyoruz.

Herneyse, benim isimi gorecek pratik, fazla yakmayacak ayni zamanda ici disi kaliteli bir arabaya ihtiyacim var.

Bahsettiginiz clio megane astra vsss hepsini denedim. Benim tercigim olmaz. I20 demis birisi, bugun hyundai de i20 girtlak dolu dizelinede baktim. 115 bin fiyat cektiler. Arabada bir tek kufur etme makinesi yok, ama gel gelelim icinde ruh yok, huzur yok, kalite yok. ..k gibi araba.

Herneyse, uzun lafin kisasi. Bu segmentte bir tek fiesta ve polo yu sevdim. Polo yu daha cok sevdim. Koltuklari guzel sariyor, oturma pozisyonu cok tatli, kokpit yukarda kaliyor, ses sistemi bence eski w211 mercedesimin harman kardon nundan bile daha iyi ( nasil becermisler bilmiyorum )

Bugun tum bayileri gezdim oyle igrenc arabalara oyle yuksek fiyat cekiyorlar benim beynim daha fazla almadi. Mesela full octavia icin 170 bin fiyat istiyorlar, arabanin icindeki kalite polodan hallice..

Bu arada ikinci el araba almam. Esten dostan hic almam. Hele hele Turkiye de yanina bile yaklasmam.

Hepinize tesekkur ediyorum. Herkesin gonlune gore olsun.

Yarin polo yu aliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 18 Aralık 2018; 6:53:40 >

• Ben fiesta tercih ederdim ama polo da gayet iyi araba.

• İki araç arasından tercihim polo olurdu. Fiesta'ya nispeten geniş iç hacim ve geniş bagaj etkilerdi. Yeni polo gerçekten güzel bir araç oldu, yeni fiestayı ise birkaç kez yolda gördüm, eski fiesta'ya makyaj yapılmış gibi duruyor. Hasılı kelam polo ile doğru karar vermişsiniz.
  • İlla ikisi arasında seçim yapacam diyorsanız polo derim. Sebebi ise özellikle iç mekan olarak polo daha kaliteli bu su götürmez bir gerçek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaris hybrid bakabilirsin. az yakar sorunsuzdur. 97 bin bandına çıkıyorsan az daha koyup Toyota chr 1.2 turbo benzinli boş olana(çoğu araçtan doldur o hali) bakabilirsin. az yakar ve sağlam güzel arabadır.

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-toyota-c-hr-1.2-turbo?sorting=price_asc
  • Bu fiyata bunları almayın hocam boşverin biraz sakin olun ikince el golf alın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.