Şimdi Ara

Araç alıyorum acil yardım Fiesta mi Polo mu ? Polo alindi, tesekkurler. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam sizin canınız polo çekmiş. Konu açmıssınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Hocam sizin canınız polo çekmiş. Konu açmıssınız.
    Zaten ilk msjlarimdada poloya daha yakin oldugumu soylemistim

Aklımı çelebilecek yorumlar bekledim, ancak daha çok gereksiz msjlar geldi.

Foruma yaş sınırlaması lazım, gerçi o da yeterli olmaz

• Aslında güzel fikirler verilmiş ama. Demek ki düşünceler farklı oluyor. Hayırlı olsun Allah kazalardan korusun.

• Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Allah sizede en güzellerini nasip etsin

• Konu sahibi kendi görüşünü açıklayıp milleti azarlamaya konu açmış Evet Polo segment üstü hatta D segmentler yanında küçük kalır.

Tek cümleyle noktalıyorum: Aralık 2017'de Ibiza 1.0 95 hp aynı motor Style donanım araç 61'di pazarlıksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

Konu sahibi kendi görüşünü açıklayıp milleti azarlamaya konu açmış Evet Polo segment üstü hatta D segmentler yanında küçük kalır.

Tek cümleyle noktalıyorum: Aralık 2017'de Ibiza 1.0 95 hp aynı motor Style donanım araç 61'di pazarlıksız.
    Azarlamak mı :)) valla kusura bakmayın, beyinsizliğe tahammülüm yok, adam kalkıp senin arabanı bagajıma sokarım diyecek, bende susacam ?

Ayrıca 2017 de 61 bin tl nin bugünkü değeri en az 95 bin tl dir, ki bende 2017 parasina almis oldum diyebiliriz.

• Manuel olması kötü, hayırlı olsun

• 100 bin ver 2 hava yastıklı araç al.Eşiniz dostunuza araca binerken kask taktırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

1.4 tsi jetta 8 civari yakiyor. Jetta uretimi durdu. Gelecegi yok. Kasasi eskidi. Tercihim degil.

Oyuncak olayina katilmiyorum.

Aks mesafesi uzun diye polodan golften daha kaliteli yapmiyor jettayi.

Alıntıları Göster
    Jetta ile basarsan cidden yakıyor ama İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde yaşamıyorsan yakıtı fazla üzmez. Gaza fazla yüklenmezsen 80-90 civarı 5.5lt civarını görebilirsin, 140 civarı hızlara çıktığında 8lt civarı, 20km/s dur kalklı trafikte 9lt civarı, fazla dur kalk olmayan hafif trafikli 44km/s ortalama hızda 5.4lt yakıt tüketimi görmek mümkün.

Bu arada aracınız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 21 Aralık 2018; 12:53:10 >

• disaridan bakanlar fosfosu var desin diye manuel araba almak...
  • Hayırlı uğurlu olsun, bir fiesta sahibi olup polo da kullanmış biri olarak bu ikili arasında doğru yanlış seçim değil beklentiye göre alım yapılması mantıklı olurdu,2 aracın da ikinci eli iyi fakat polo bir adım önde,ama oturma pozisyonu sürüş keyfi yol tutuş ve sorunsuzlukta fiesta derdim,aracı değiştirmeyi düşünüyoruz küçük geldiği için fakat satmaya kıyamıyoruz o derece;polo iç mekan şık arka oturma mesafesi aşağı yukarı aynı,çekişi güzel(1.0 dsg) çok tutuluyor,ama eğlenceli değil be kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas542002

Hayırlı uğurlu olsun, bir fiesta sahibi olup polo da kullanmış biri olarak bu ikili arasında doğru yanlış seçim değil beklentiye göre alım yapılması mantıklı olurdu,2 aracın da ikinci eli iyi fakat polo bir adım önde,ama oturma pozisyonu sürüş keyfi yol tutuş ve sorunsuzlukta fiesta derdim,aracı değiştirmeyi düşünüyoruz küçük geldiği için fakat satmaya kıyamıyoruz o derece;polo iç mekan şık arka oturma mesafesi aşağı yukarı aynı,çekişi güzel(1.0 dsg) çok tutuluyor,ama eğlenceli değil be kardeşim.
    Yeni fiesta ile yeni poloyu karsilastirdigimda, polo nun arka diz mesafesi fiestadan bir karis fazlaydi.

Eglence icin almadim poloyu, en az 5 sene surmek icin aldim.

Ayrica manuel polo, manuel fiestadan daha az yakiyor.

Dediginiz gibi fiesta daha eglenceli araba olabilir ancak, vw deki ic mekan kalitesini ve dizayni fiestada bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

disaridan bakanlar fosfosu var desin diye manuel araba almak...
    Fosfosu var ne demek hocam ?

Ben manuel arac kullanmaktan daha cok zevk aliyorum, ayrica fiyatida daha uygun.

Yokustada kaydirmiyor.

Bundan once 8 farkli arabam oldu hepsi otomatikti.

Bence manuel kullanmak ayri bir zevktir.

Istanbulda yasamadigim icin, trafik diye bir derdimde olmadigin icin, manuel candir

• quote:

Orijinalden alıntı: Borewin

100 bin ver 2 hava yastıklı araç al.Eşiniz dostunuza araca binerken kask taktırın.
    Bıkmadınız dimi ?

Sizin yaptiginiz yorumlara gore tum turkiye mazda 3, suzuki siwift falan kullaniyor, ancak gercekte oyle olmuyor nedense.

• Ne hava yastığı sevdasıymış arkadaş.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Valla hocam abarttılar işi.

• neredeyse 2 sene önce açmışım bu konuyu.. 97 bine polo aldığım için neler demişler..

şimdi o araba 180 binden başlıyor 350 ye kadar yolu var..

size uymayan aklımı seveyim ben..

keşke 2 3 tane daha alsaymışım..

• pbmax P kullanıcısına yanıt

hocam ben de 77500e clio aldım alma ucuzlar, clioya para mı verilir dediler. hatta o paraya 2005 honda civic al daha iyidir diyen bile oldu. ben de diyorum keşke 2 tane alsaydım diye  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.