Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
112
Favori
220.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar tabletin gerekli donanımlarını topladım. Ekranı kırıktı değiştirdim. Montaj için biraz daha beklemem gerekiyor. Bu arada boş durmayıp yeni fikirler üretmeye çalışıyorum. Aklıma canbus geldi. Fakat aynı zamanda bluetooth kumanda kullanacağımdan olur mu olmaz mı bilemedim. Tablete aynı anda iki bluetooth bağlantısı kurmak mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: udikisilik

Herkese merhabalar

Arkadaşlar tabletin gerekli donanımlarını topladım. Ekranı kırıktı değiştirdim. Montaj için biraz daha beklemem gerekiyor. Bu arada boş durmayıp yeni fikirler üretmeye çalışıyorum. Aklıma canbus geldi. Fakat aynı zamanda bluetooth kumanda kullanacağımdan olur mu olmaz mı bilemedim. Tablete aynı anda iki bluetooth bağlantısı kurmak mümkün müdür?

aynı anda hiç denemedim ama mümkündür diye düşünüyorum. sonuçta farklı bluetooth protokolleri kullanıyorlar.
  • udikisilik U kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonuma hem bluetooth ses alıcısı hem de kumanda bağlıyorum, ikisi de aynı anda çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bt klavyenin resmini ekler misiniz?

• benim teypin onunde aux girişi yok.
    arkadan sokette yok.yani jackı takacak yer yok arka tarafta ama çıplak kabloyla baglanabiliyor.
    çıplak kabloyu arkaya takıp diğer ucunu bluetooth adaptore takabilirmiyim? varmı böyle bir cihaz?
    eğer oluyorsa bende tablet alıp uygulama yapabilirim.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    takabilirsiniz dışı jack alıp onu bağlayıp bluetooth adaptörü baglayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cambalkoncu

takabilirsiniz dışı jack alıp onu bağlayıp bluetooth adaptörü baglayabilirsiniz

teybin arkasına dişi tarafı kesip takıyorsun.diger ucu erkek.erkeği dişi cevirip adaptoru takmak lazım.veya soyle olurmu? iki ucuda dişi olan kablonun bir tarafın ıkesip teybın arkasına diger tarafınada adaptoru baglamak.boyle calısırmı bilemem.iki tarafda dişi cunku.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun uzatmaya başka artısi olmaz sade kablo var demişsiniz o kablolara uzatıp sadece erkek takabilirsiniz ama sesde düşüş kesiklik felan olurmu bilemem

• Arkadaşlar bana 300-350 tl civarı geri görüş kamerası bağlayacağım gps li bir kaç tablet modeli verebilirmisiniz?

birde easycap viewer programı artık stk1160'ı desteklemiyor mu? Daha önceden açıklama kısmında yazıyordu artık yazmıyor.
  • sputnikk S kullanıcısına yanıt
    Bende bu ürünü buldum sipariş verecektim senin paylaşımını gördüm.Ben sipariş vereceğim bana kokpite zarar vermeden tablet koymak için çok mantıklı geldi.

http://www.aliexpress.com/item/2015-Newest-Car-Auto-CD-Mount-Tablet-PC-Cradle-Holder-Stand-For-Pad-2-3-4/32607852269.html?spm=2114.13010208.99999999.277.wiUr8X

buda linki.
  • Arkadaşlar merhaba bende sizin gibi bu maceraya atıldım ve evdeki eski telefonumu bu sekilde kullanmaya başladım. Bir otg kablosu aldım 2 portlu. Otg kablomda şarj girişim olmadığından dolayı aynı zamanda şarj edemiyorum. Acaba çift taraflı erkek uçlu bir kablo alsam bir ucunu otg portlarından birine diğer ucunuda araba şarjına taksam şarj olur mu deneyen oldu mu hiç
  • ACER İCONİA B1 lere bakın.. en boy 4:3 oldugundan çoğu araçta double din gibi cuk oturuyor. özellikleri ve ekranıda iyi. üstelik pilide uzun gidiyor
  • ipad air 2 var, araçta for tourneo courier titanium 2016 bu araca bu tableti nasıl monte edebilirim bilemedim. Ayrıca tablete gündelik işlerde de ihtiyacım oluyor. Cama yapıştırıyorum ama çok gözüme batıyor

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
  • Merhaba Arkadaşlar

2009 Lancer tablet projemize devam ediyoruz. Bu mini projenin hollywood diliyle "executive producer" görevini üstlenen arkadaşım bugün itibariyle abanoz çerçeveyi bitirdi. Beklediğimden daha güzel oldu. Cilasız ve rötuşsuz halini bile hemen arabaya koyasım var. Sırada çerçevenin üstüne oturacağı kaidenin ve çerçevenin arka yüzeyini kaplayacak bölüm kaldı. Bu aşamadaki fotoğrafları da ekliyorum. İnşallah kısa süre sonra son halini ekleyip sizlerle paylaşıcaz. İyi forumlar herkese
    Bu mesaja eklenen görseller:

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• kardeşim....yaşım 41 ...allah senden razı olsun çok güzel bir paylaşım....forumda sizler oldugu surece bu forum yıkılmaz...artı aldıgın duaların haddi hesabı olmaz.... sana dua etmeyende kasıt ararım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 22 Nisan 2016; 0:06:04 >
  • bende 7 inch düşünüyorum hocam ama nasıl ve nereye takacagımı bulamadım mini lerin içi çok cins hiç yer yok.. Bir akıl versene...

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.