Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orta halli tabletler multimedyalardan iyidir...
    Multiler sadece kozmetik görüntü olarak güzel görünür o kadar...
    Benim fikrim aslında bendeki navigasyonun içine gömmekti ama bu ısı hatası verince rafa kaldırdım...
    500 e bile gerek yok hocam ben tableti 220 tl ye 2. El aldım gayette iyi...

Mutimedyanın yaptığı her işi yapıyor..Donma takılma vb şey yok...İleriye dönük düşünüyosan kaliteli birşeylerde alabilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar megane 3 aracım var.
    ekran yeri boş plastiği lazım.
    bir sitede görmüştüm ama bir daha bulamadım.

onun bulabilsem bende tablet bağlayacağım..

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

nerden bulurum?? bilen var mı?

herhalde kendim buldum parça bu
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-fluence-megane-iii-3-navigasyon-cercevesi-orjinal-682701452r-254131975/detay?favorite=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 27 Mayıs 2016; 10:47:51 >

• Mihmander kullanıcısına yanıt
    7 inc tablet ufak geliyor o çerçeveye bilgin olsun hocam...
    Birde pil sıcaklık ikaz veriyor o a göre pilsiz sistemi halletmen lazım...

• düşünce güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalezarorkun

Teclast P80h model tableti aracıma almayı düşünüyorum.Gps özellikli tavsiyeniz varsa rica edicem.Bu tableti gps,multimedya sistemi olarak kullanabilirmiyim.Ses çıkışları standart teyplerden kötü mü olur acaba.

Belki biraz geç oldu ama ben 2 hafta önce aldım. Ses ne kötü ne iyi. Tizlerde biraz patlama oluyor. Bluetooth tan ses aktarırken ses fena kötü. Aynı şekilde başka bluetooth cihazlarada ses aktarırken kötü.
  • Hocam ses önemliyse samsung tabletlere bakın...
    Sesi gayet yeterli ve tok...
    Arkadaşın bahsetmek istediği durumu çok iyi anlıyorum...
    Daha önce aracın bulutut sistemine 2 farklı marka çin telefonu bağladım inan samsung s2 bile ondan çok çok daha iyi ses veriyordu...
    Lenovo asus falan da var ama ben işimi garantiye alıp tercihimi samsung tabletten yana yaptım...

• Tablet işi iyi guzel acaba diyorum aracın gosterge paneline şeffaf ekran yerleştirilebilse nasıl olur..hatta bi şekilde aracın gosterge bilgileri yansıtılabilirmi.?
    Bu arada transparent screen teknik hiç bir bilgim olmadıgı gibi yakından da gormus değilim...benimkisi sadece fikir..

http://www.gercekbilim.com/nanoparcaciklar-sayesinde-daha-ucuza-seffaf-ekran-uretilecek/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 30 Mayıs 2016; 13:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Benim aracım fluence ilk önce navigasyon önüne oturtup sabit tutmak istiyordum bu açıdan 7 inch tabletlere baktım ve tab 4 t 230 serisini aldım...

Sonra bir kaç defa batarya ısısı ile sıkıntı yaratıp şarjı kesince başka alternatifler düşündüm ve mıknatıslı misket tipi 230 derece dönen tutamaçlardan aldım iki tane...

Bu arada sıcaklık ikazı verdiğinde klimada açsanız ısınan pili saoğutmanız bir hayli zaman alıyor...

Tablete gelecek olursak t230 serisi 7 incler arasında alınabikecek en iyi serikerden...4 işlemci 1.5gb ram batarya iyi ekran görüntüsü güzel.Gps var sd kart desteği var...
    Eksi yönü ise OTG desteğinin olması...
    Yurt dışından Y OTG aldım belki bir ihtimal çalışır.
    Çalışırsa sd karta film klip atma derdinden kurtulurum artık usb üzerinden hallederim diye düşünüyorum...

Bu mesaja eklenen görseller:

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

hocam sanırım mıknatısla tuturdunuz mıknatıslar herhangı bı sert zıplamada vs bırakıyormu ? ayrıca mıknatısları nereden aldınız golf 6 aracıma bu şekide ipad takmak isitiyorumda yardımcı olursanız sevınırım

• N11 de 360 derece mıknatıalı tutucu yazarsanız çıkar...
    Bırakma yok yalnız tabletin alt kısım kısmı torpidoya dayanıyor fark ettiyseniz...
    Direk iki mıknatısda durum ne olur bilemiyorum...
    Denemek lazım...

• quote:

Benim aracım fluence ilk önce navigasyon önüne oturtup sabit tutmak istiyordum bu açıdan 7 inch tabletlere baktım ve tab 4 t 230 serisini aldım...

Sonra bir kaç defa batarya ısısı ile sıkıntı yaratıp şarjı kesince başka alternatifler düşündüm ve mıknatıslı misket tipi 230 derece dönen tutamaçlardan aldım iki tane...

Bu arada sıcaklık ikazı verdiğinde klimada açsanız ısınan pili saoğutmanız bir hayli zaman alıyor...

Tablete gelecek olursak t230 serisi 7 incler arasında alınabikecek en iyi serikerden...4 işlemci 1.5gb ram batarya iyi ekran görüntüsü güzel.Gps var sd kart desteği var...
    Çalışırsa sd karta film klip atma derdinden kurtulurum artık usb üzerinden hallederim diye düşünüyorum...

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Hocam tek top bile yeterdi ben 7" tablette denedim tek top baya yeterli :D

Benzer topu 4,5 liraya A101 getirmişti geçen hafta telefonda çok memnun kalınca ızgaraya takılan tutucuyu geri verip bir tane daha yedek olsun diye aldım attım kenarı. Çok memnun kaldım yapıştırıcısı da 3M harika tutuyor. Sürekli telefon kullanıyorum diye orjinal metali ona taktım, haftasonu uzun yola çıkarken de tableti denedim, farklı bir metal bulup çift taraflı ile yapıştırdım tablete uzun süre dayandı tek top bile yetti ama orjinal 3M çift taraflı bant gibi olmadığı için benim piyasadan ucuza aldığım çift taraflı bant 1 saat sonra tableti bıraktı tablet düştü Güçlü bir çift taraflı bant lazım böyle uygulamalar için. Diğer paketi de açmak istemedim tableti sürekli kullanmıyorum diye :)

program olarak da car launcher 'ı tavsiye ederim, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autolauncher.motorcar&hl=tr

Belki konuda adı geçmiştir bilmiyorum ama önerilmemişse kesin deneyin derim. Tamamen bir oto uygulaması gibi oluyor, konsola uygun bir renk de seçiyorsunuz temadan :D Onun fotosunu çekmeyi unutmuşum maalesef :)

Bu da orjinal pulu. Pulun kendisinde beyaz bir kaplama vardı kağıttan. Onu söktüm, kılıfa uygun olsun diye de metali önce güzelce ayna gibi parlatıp pürüzsüz hale getirdikten sonra (1000 ve 2000 lik zımpara kullandım), ardından da 100 lük zımpara ile tek yönlü çizikler atarak fırçalanmış metal havası kattım derin çizikler attım birz. Üstüne 800 ve 2000 lik zımpara kullanıp dokuyu kaybettirmeden pürüzsüz yüzey oluşturdum kauçuk tutunsun diye. Şimdilik güzel bakalım gören herkesin hoşuna gitti :D

Bu da telefonu tutturmuşken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 31 Mayıs 2016; 15:28:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Hocam tek top bile yeterdi ben 7" tablette denedim tek top baya yeterli :D

Benzer topu 4,5 liraya A101 getirmişti geçen hafta telefonda çok memnun kalınca ızgaraya takılan tutucuyu geri verip bir tane daha yedek olsun diye aldım attım kenarı. Çok memnun kaldım yapıştırıcısı da 3M harika tutuyor. Sürekli telefon kullanıyorum diye orjinal metali ona taktım, haftasonu uzun yola çıkarken de tableti denedim, farklı bir metal bulup çift taraflı ile yapıştırdım tablete uzun süre dayandı tek top bile yetti ama orjinal 3M çift taraflı bant gibi olmadığı için benim piyasadan ucuza aldığım çift taraflı bant 1 saat sonra tableti bıraktı tablet düştü Güçlü bir çift taraflı bant lazım böyle uygulamalar için. Diğer paketi de açmak istemedim tableti sürekli kullanmıyorum diye :)

program olarak da car launcher 'ı tavsiye ederim, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.autolauncher.motorcar&hl=tr

Belki konuda adı geçmiştir bilmiyorum ama önerilmemişse kesin deneyin derim. Tamamen bir oto uygulaması gibi oluyor, konsola uygun bir renk de seçiyorsunuz temadan :D Onun fotosunu çekmeyi unutmuşum maalesef :)

Bu da orjinal pulu. Pulun kendisinde beyaz bir kaplama vardı kağıttan. Onu söktüm, kılıfa uygun olsun diye de metali önce güzelce ayna gibi parlatıp pürüzsüz hale getirdikten sonra (1000 ve 2000 lik zımpara kullandım), ardından da 100 lük zımpara ile tek yönlü çizikler atarak fırçalanmış metal havası kattım derin çizikler attım birz. Üstüne 800 ve 2000 lik zımpara kullanıp dokuyu kaybettirmeden pürüzsüz yüzey oluşturdum kauçuk tutunsun diye. Şimdilik güzel bakalım gören herkesin hoşuna gitti :D

Bu da telefonu tutturmuşken.

a101 de hala varmıdır bilginiz varmı ?

• xpmagduru kullanıcısına yanıt
    Tek tük kalmış olabilir belki hocam ama sanmıyorum akşamına bitmişti çoğu a101 de. Kıyıda köşede kalanlara bakmak lazım merkezde olmayanlara.
  • Normalde de 10 tl falandır diye düşünüyorum...
    Ama en pratik bu mıknatıslı olanlar...
    Gece falan söküp torpidoya atıyorum...
    Malum camı patlatmasınlar diye...

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bugün 2. A101 de buldum son 1 tane kalmıştı teşekkür ederim haber verdiğiniz için. @Yazılımcı Online

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganjaman

Bugün 2. A101 de buldum son 1 tane kalmıştı teşekkür ederim haber verdiğiniz için. @Yazılımcı Online

Rica ederim hocam, bulduğunuza sevindim. Yapıştırmadan önce torpitoyu güzelce silmenizi tavasiye ederim. Bir de torpitoda olduğu için ben güneşlik koyuyorum tam üstünü kapatıyor belli olmuyor hiç. Ben de bayÇINAR gibi biraz pinpirikliyim camı falan patlatırlar diye, böyle bir gizleme yöntemi buldum
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ben havalandırma ızgaralarının ortasına yapıştırdım dışardan zor görünür camlarda film olduğu için ama tavsiyeniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve sonunda bitti. Tableti bağladım. Bass sorununu da çözdüm. Aldığım parçalar videonun açıklamasında var. Amatör olarak profesyonel iş çıkarmak isteyenler videomdan yararlanabilir. Sorunuz varsa videonun altına yazarsanız daha rahat cevap veririm.
    http://www.youtube.com/watch?v=AmkXPyPdu0s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focus 2

Ve sonunda bitti. Tableti bağladım. Bass sorununu da çözdüm. Aldığım parçalar videonun açıklamasında var. Amatör olarak profesyonel iş çıkarmak isteyenler videomdan yararlanabilir. Sorunuz varsa videonun altına yazarsanız daha rahat cevap veririm.

Super olmus ellrine saglik size sorcaklarim olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Focus 2

Ve sonunda bitti. Tableti bağladım. Bass sorununu da çözdüm. Aldığım parçalar videonun açıklamasında var. Amatör olarak profesyonel iş çıkarmak isteyenler videomdan yararlanabilir. Sorunuz varsa videonun altına yazarsanız daha rahat cevap veririm.

hocam direksiyon için aldığın aparatın linkini paylaşırmısın
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.