Şimdi Ara

Arabanız Şehir İçinde Ne kadar Yakıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
0
Favori
102.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LPG ile: 12-13 lt/100km
    Benzin ile: 10 - 10,5 lt/100 km
  • hocam senin arac nedir? ve suan ne yakiyor?
    quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

quote:

Orjinalden alıntı: mbg

C MAX TREND TDCI (DAHA 550 KM DE)
    SEHIR ICI YOL BILGISAYARINDA 7.6 L /100 KM GOSTERIYOR.
    C MAX DIZEL KULLANAN ARKADASLAR!!
    BU ALET YENI DIYE MI BOYLE YAKIYOR YOKSA HEP MI BOYLE??

Araba yeniyken galiba Yol Biygisayarları güzgün çalişmiyor....Benimki de ilk 1000 km...7.0 dan aşaı düşmedi gaza basmasam bile.....
  • 300 en fazla...95 lada samara
  • 2003 Corsa 1.7 DTI şehiriçi 115-120 bin TL
  • corsa 1.3 cdti essentia 15 ykr /km 7.0l/100 km.
  • walla arkadaslar surda yazılanların yarısının sahte oldugunu soleyebirim sizlere.....
  • neler yanlış örnek verirmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucandeve

walla arkadaslar surda yazılanların yarısının sahte oldugunu soleyebirim sizlere.....

Açıklasana
  • quote:

walla arkadaslar surda yazılanların yarısının sahte oldugunu soleyebirim sizlere.....

olabilir...
    ford c-max. TDCİ.henüz 900 km de..
    şehir dışı.4.2 lt/100 km.
    şehir içi 6 lt/100 km..klima açık..sanırım 1-2 depo sonra biraz daha azalacak..
  • doblo premio 1.3 dizel multijet

ortalama 7.7 şehir içi(bazen daha fazla yakıyo)

şehirlerarası 6.6 filan yakıyo anlamadım çok mu yakıyo acaba
  • Porsche 911 Carrera 4s

daha denemedim ama şehir içi bi 16-17 yakar
    şehir dışı 10-11 gibi herhalde
  • Ford Fusion Dizel 2 ay oldu alalı
    ortalama 105 bin lira falan..
    zaten az yakıyor diye dikkatli ölçmedim. Şimdi fulleyip ölçeyim buraya yazarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tosun Pasha -- 7 Eylül 2005, 22:56:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: korncu21

doblo premio 1.3 dizel multijet

Yaa bi yanlışın olmasın çok bence.. bende Ford Fusion dizel var ortalama en fazla 5.5 , 6 yakıyor... (Dikkat et en fazla diyorum.. sadece şehir içi, klima ve bizim doğalgaz yüzünden kazılmış koca bi şehir düşün...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdalonline

quote:

Orjinalden alıntı: korncu21

doblo premio 1.3 dizel multijet

Yaa bi yanlışın olmasın çok bence.. bende Ford Fusion dizel var ortalama en fazla 5.5 , 6 yakıyor... (Dikkat et en fazla diyorum.. sadece şehir içi, klima ve bizim doğalgaz yüzünden kazılmış koca bi şehir düşün...)

hacı ciddiyim ama kasa fusiona göre daha ağır ondan dolayı olabilir

albea lar war aynı motor onlar daha az yakıyo mesela dobloya göre

• quote:

Orjinalden alıntı: WISHNE

250-300 arası yakıyo benim ki 94 corolla gli

Ya o araba o kadar çok yakmaz bi baktırt... 95 modelini kullandık 7-8 sene ordan biliyorum bi bakım yaptırt...
  • civic 1.6 ES şehir içi 9-10 lt den aşağı düşmüyor (istanbulda tabi) Yazan arkadaşlar yaşadıkları şehride yazarlarsa daha doğru olacaktır çünkü eğer ist.de yaşıyorsanız bi kere kafadan 2-3 lt fazladan koyun tüketiminize.Diğer şehirlerin şehir içi ile istanbulun şehir içi arasında dünya kadar fark var trafik yoğunluğu bakımından.Her gün mutlaka dakikalarca süren 1.vites konvoylarımız var,kaza yapıp polisin gelmesini bekleyen araçlar sebebiyle tıkanan hatta felç olan yollarımız var,doğalgaz yada tramvay çalışması olan yollarımız var...var oğlu var yani..
  • hocam c-max dizel ile klima acik 6 lt nasil bi rakamdir sehir ici yaw? benimki 500 km de 7.6 diyor bilgisayar.
    quote:

Orjinalden alıntı: ganeja

quote:

olabilir...
    ford c-max. TDCİ.henüz 900 km de..
    şehir dışı.4.2 lt/100 km.
    şehir içi 6 lt/100 km..klima açık..sanırım 1-2 depo sonra biraz daha azalacak..

• bu konuda en güncel bilgi bende heralde.araba yeni polo 1.4 75 bg ,benzin 95 oktan, litre fiyatı 2.76,yaşadığım şehir sivas,en son bugün 42 litre benzine 115 ytl verdim,515 km yol yaptım, ve km de 223.000 yaktı.bugün alıp şehir içi 515 km nasıl yaptın diye sormayın en son arabayı fulledim 25 gün önce km sıfırladım515 km sonra adama fulle dedim ve araba 115ytllik benzin aldı yani 515 km yi 42 litre benzinle yaptı yani 100 km de 8.1 litre
  • quote:

Orjinalden alıntı: KIRVE029

bu konuda en güncel bilgi bende heralde.araba yeni polo 1.4 75 bg ,benzin 95 oktan, litre fiyatı 2.76,yaşadığım şehir sivas,en son bugün 42 litre benzine 115 ytl verdim,515 km yol yaptım, ve km de 223.000 yaktı.bugün alıp şehir içi 515 km nasıl yaptın diye sormayın en son arabayı fulledim 25 gün önce km sıfırladım515 km sonra adama fulle dedim ve araba 115ytllik benzin aldı yani 515 km yi 42 litre benzinle yaptı yani 100 km de 8.1 litre

Polo ile ilgili bi bilgi de benden.
    Polo 1,4 16v. 101 hp. 98 oktan benzin ile.

Ş.i 1 depo ile yaklaşık 530 km (klima açık)

Ş.D. 1 depo ile ist-Antalya ya gittim. yaklaşık 710 km. (klima açık)

• 93 Kia Besta 2.2

32 ykr/km ( ~ 15 lt / 100 km )
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.