Şimdi Ara

Arabami yakarsam suc mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
11.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kiz arkadasimla anilarimin cok oldugu araci onun evinde yakmak istiyorum. Nedenini sormayin kamu davasi acilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kızlara şu değeri veriyorsunuz ya....

Sen aşkını göstermek için arabayı yakarsın ertesi gün kız arkadaşları ile iken.

Kızlar dün noldu biliyo musunuz. Şu salak ..... varya evin önünde arabasını yaktı. Yuh filan oldum yani. İyi ki ayrılmışım kız beni de yakardı.... filan diye gelirdi cümlenin devamı.

Kızlar bu tür hareketleri ve takıntılı erkekleri sevmezler.
  • Ciddi bşr konumu bilemem ama dediğinizi yaparsanız kamu davası yanında şikayetçi olacak olanlar olucaktır tahmin bile edemeyeceğiniz bir durumla karsı karısyaya kalırsınız.

Satın daha iyisini alın
  • Araç ne hocam ucuza satarsanız talip olabilirim

• Ne cezasi.Üstüne para da verirler.

• kaskon var ise sigortan şirketin sana dava açabilir.

ayrıca yangının diğer araçlara evlere sıçrama riskide var, dolayısı ile orada çok sayıda insanın canına ve malına zarar verme riskini alıcaksın.

umarım bu tarz süper zeki hareketlerde bulunan organizmalara dava açılıyor ve sağlam cezalar veriyorlardır.

sen sen ol sinirli halinle fevri kararlar verme. Hepimizin hayatından kimler geldi kimler geçti, bunuda atlatırsın. İleride başını ağrıtacak hareketlerde bulunma
  • Uzunları yakmanın bile cezası var sen arabayı komple yakmaktan bahsediyorsun.

• Kız arkadaşımdan ayrılıp (daha doğrusu tekme yiyip) üstüne biraz bir şeyler karıştırdıktan sonra beraber çıktığımız öğrenci evinden kendim kapıdan eşyalarım camdan dışarı atılınca ben yapardım bunu Ama emin olun değmiyor. Ben onu satıp içinde sıfır anı olan ve hep isteğim olan bir modele yöneldim tavsiye ederim

• Neden????

• Prime. kullanıcısına yanıt
    Hocam nedenini rica ediyorum sormayin

• GTS1907 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam neden satmıyorsunuz anlamıyorum ucundan bir anlatında bari hak verelim??

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

kaskon var ise sigortan şirketin sana dava açabilir.

ayrıca yangının diğer araçlara evlere sıçrama riskide var, dolayısı ile orada çok sayıda insanın canına ve malına zarar verme riskini alıcaksın.

umarım bu tarz süper zeki hareketlerde bulunan organizmalara dava açılıyor ve sağlam cezalar veriyorlardır.

sen sen ol sinirli halinle fevri kararlar verme. Hepimizin hayatından kimler geldi kimler geçti, bunuda atlatırsın. İleride başını ağrıtacak hareketlerde bulunma

Adam ciddiye almış yav.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

kaskon var ise sigortan şirketin sana dava açabilir.

Adam ciddiye almış yav.

adam ciddi ciddi yakıcam yazmış, diğerleri gibi dalgamı geçseydim. iyilikte yaramıyor arkadaş

• Hemen psikologa gorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike Tyson -- 25 Mayıs 2017; 20:58:39 >
  • Kimsenin olmadığı tenha bir yerde yakabilirsiniz.Ama madem paranız çok bir fakire verin sevinsin.
  • Kıza birşeyleri ıspat etmek istiyorsan içinde sen varken yakmalısın . O zaman seni daha iyi anlar .

• Arkadaşlar video yakında çekicem. o tenekenin var olması bile benim için intehar sebebi
  • Dikkat et, depoyu havaya uçurup siz de zarar görmeyin.

• GTS1907 kullanıcısına yanıt
    Ya kardeş söylesene

• Kızlara şu değeri veriyorsunuz ya....

Sen aşkını göstermek için arabayı yakarsın ertesi gün kız arkadaşları ile iken.

Kızlar dün noldu biliyo musunuz. Şu salak ..... varya evin önünde arabasını yaktı. Yuh filan oldum yani. İyi ki ayrılmışım kız beni de yakardı.... filan diye gelirdi cümlenin devamı.

Kızlar bu tür hareketleri ve takıntılı erkekleri sevmezler.
  • video bekliyoruz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.