Şimdi Ara

Arabami yakarsam suc mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
11.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sana 131 bulayım bir tane. Onu yak rahat rahat. Yakacak yerde ayarlarız. Seninkinide bana ver İnan öyle uzağa götürücem ki bir daha görmeyeceksin eski aracını. Söz veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah akıl fikir versin...
  • Haziran basi motorumu saticam arac iyi biseyse 15bin veririm trollemiyorum ulasabilirsin ö.m den

• Yakmak falan saçma tabiki ama ben sizi anlayabiliyorum. Ben de 6 yıllık ilişkimi bitirdim ve sırf arabamda birçok anımız var diye aracımı değiştireceğim. Benim size tavsiyem beğendiğiniz ve istediğiniz bir araç almanız. Psikolojinizi de boşuna bozmayın, gerçekten değmiyor.
  • hayırdır kız çok zengin olduğuna ikna olmadı mı ? harbi çocuk senin başka sorunların var. ah kızları anlamıyorum senin gibi kendini çok zenginim diye övenle ne işi olur. gerçi işi olan kesim zaten kendini belli etmiş. senle işi bitmiş başka kapıya. paralar suyunu filan çekmedi demi. sona her konu altında zenginim yazmazsan darılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

kaskon var ise sigortan şirketin sana dava açabilir.

ayrıca yangının diğer araçlara evlere sıçrama riskide var, dolayısı ile orada çok sayıda insanın canına ve malına zarar verme riskini alıcaksın.

umarım bu tarz süper zeki hareketlerde bulunan organizmalara dava açılıyor ve sağlam cezalar veriyorlardır.

sen sen ol sinirli halinle fevri kararlar verme. Hepimizin hayatından kimler geldi kimler geçti, bunuda atlatırsın. İleride başını ağrıtacak hareketlerde bulunma

Adam ciddiye almış yav.

adam ciddi ciddi yakıcam yazmış, diğerleri gibi dalgamı geçseydim. iyilikte yaramıyor arkadaş

sen şu konuyu açan ukala çocuğun gerçekten böyle birşey yapacağınımı zannediyorsun. tek yaptığı bakın geçmişine her konu altında ben zenginim diyor. ama hala kimsenin birşey gördüğü yok lafta hep zenginim. forumun patentli trollerindendir kendisi.

• Tarkandan yak bütün fotograflari fon müzigi esliğinde yak gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Açılır

Hayir acilmaz. Bilip bilmeden konusmayin. Etrafa, baska esyalara/kisilere zarar vermeden istedigin esyani istedigin gibi yok etme hakkina sahipsin.
  • Yakacağına gerçekten ihtiyacı olana ver.

• Evlerden ırak ya Rabbi

• Adres ver sen arabayı yakarken etrafında 0 çizeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli araba markamız olmadığına göre, araban ithal edilmiş bir ürün. Yani bu ülkenin vatandaşının parası başka bir devletin kasasına girmiş oldu. O arabaya zarar geldiğinde sadece senin malına zarar gelmiş olmayacak, bütün ülkenin ekonomisine zarar vermiş olacaksın. Çünkü o araba bir milli servet. Bir bakıma o araba hepimizin mali sayılır, o yüzden aklından bile geçirme öyle bir şey yapmayı.

• quote:

Kiz arkadasimla anilarimin cok oldugu araci onun evinde yakmak istiyorum. Nedenini sormayin kamu davasi acilir mi?

Ayrıldı diye kız arkadaşını/karısını öldürüren tiplerden.

bildiğin nevrotik kişi belki psikoz?

düşünün ki bu tiplerle aynı yolda araç sürüyorsunuz.

Ankaralılar dikkat elden alışveriş için konuları var.
  • araç vectra gts değilmiydi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Adres ver sen arabayı yakarken etrafında 0 çizeyim.

• Arabamin teybini pparmakladi diye kizin birini attim ben kibarca arabadan Yakmak nedir ya. Ilginc.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Hay ağzın bal yesin... Ben söyleyince kızıyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Açılır

Hayir acilmaz. Bilip bilmeden konusmayin. Etrafa, baska esyalara/kisilere zarar vermeden istedigin esyani istedigin gibi yok etme hakkina sahipsin.

Yalnız araba milli servet olarak geçiyor diye biliyorum. Bundan dolayı kamu davası açılabilir. Yangını söndüren itfaiyenin raporuna göre kamu davası açılabilir yine.

Ayrıca yangın çıkarmak başka şey eşyayı yok etmek başka şey.

• Zuko kullanıcısına yanıt
    Tamam:)

• Vermeyin bu değeri kızlara. Bir tarafını kaldırma. Git yenisini bul. Onunla o araçta daha güzel şeyler yaşa :D
    YTD
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.