Şimdi Ara

Arabama Vurdular(fotoğraflı) (Vuran kişi Bulundu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşam babam ile birlikte iş çıkışı benzinlikten yakıt aldık.Arabayı arkaya çekip çay içiyorduk bir geldik arkadan biri vurup kaçmışNeyse uzatmayayım polis geldi kameralarda vurup kaçan minibüsün plaka gözükmüyor.Pompacılara sorduk plakasını hatırlamıyorlar ama 18-19 yaşındaymış yakıt almamış arabayı yıkamış çıkarken geri geri bizim arabaya vurup kaçmış.Neyse tutanak tuttu polis plaka gözükmediği için bir şubeye yönlendirdi bizde düşündük tekrar tutanak tutulacak sonra arayacaklar işin gücün içinde belki 3 belkie 5 sefer gideceğiz gel-git vakit kaybı zaten arbanın masrafında fazlaya patlayacak.Allahından bulsun diyip eve geldik.

Zaten arabayı aldık alalım 5 sene oldu bir kere bile biz bir yere vurmadık.Gelen geçen vuruyor garibime sıfır alındıktan 1 sene sonra tavanın sol köşesine çekiç düşümüştü sonraki sene sol çamurluğa vurdular geçen sene arka tampona kırmızı ışıkta dururken bir megan2 vurmuştu.En son bu oldu bu gidişle 10 sene daha satmayacam toros gibi binecem bu ülkedede Lüks araba felan almam.Sizce sanayiide ne kadar yaptırırım bunu?
    Arabama Vurdular(fotoğraflı) (Vuran kişi Bulundu)

Son Durum : Arabama vuran bulunduDün biz eve geldikten sonra bizim arabaya vuran genç arkadaşın babası benzinliğe 3 kez gelmiş karakollara gitmiş.Bugün ben yoktum babam benzinlğe uğramış pompacılar hemen adam dün geceden beri seni arıyor abi demişler.Genç arkadaşla babası gelmiş şikayetçi olmadın sağol allah razı olsun felan demiş babamda şikayetçi olacak birşey yok felan fistan neyse adam yarın servis masraflarını karşılayacak arabayı yarın servise bırakıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 6 Nisan 2017; 21:58:47 >

• Hocam geçmiş olsun da koskoca benzinlikte Nasıl plaka görünmüyor kameralardan ilginç gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayseybi

Hocam geçmiş olsun da koskoca benzinlikte Nasıl plaka görünmüyor kameralardan ilginç gerçekten

Sağol hocam bir kamera minibüsü görüyor ama plaka net değil harfler okunmuyor.Diğer kameralar hiç görmüyor zaten arkadan kaçmış çıkıştaki kamerada minibüs gözükmüyor.
  • Allah daha büyük bir şey vermesin. İsteseler bulunur da işte, millet başından savmak için yol arıyor. Yoksa minibüsün çıktığı yoldaki işyeri kameralarından ya da Mobeseden yine bulunur, ne diyeyim ülkede hayvan çok.

Ezilme varsa macun atılacak. Ama çok büyük bir ezilme, yanılma yok. Çekerek düzeltirler boyasız hallolur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 6 Nisan 2017; 0:28:0 >
  • Gecmis olsun. Gercekten bu ulkede lux araba ya biniyorsan allaha emanetsin memlekette hayvan cahil insan cok fazlabne park etmesini bilirler ne kapi acmayi nede takip mesafesi. Aynaya bile bakmaya sinyal bile vermeye acizler. Kendi arabami bile bu hayvanlardan korumak icin kapali garajdan cok çıkarmıyorum. Nemoyla geziyorum. Gecen sene bu dertten lada samara almistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Gecmis olsun. Gercekten bu ulkede lux araba ya biniyorsan allaha emanetsin memlekette hayvan cahil insan cok fazlabne park etmesini bilirler ne kapi acmayi nede takip mesafesi. Aynaya bile bakmaya sinyal bile vermeye acizler. Kendi arabami bile bu hayvanlardan korumak icin kapali garajdan cok çıkarmıyorum. Nemoyla geziyorum. Gecen sene bu dertten lada samara almistim

Bende toros gibi kullanıyorum hocam iyi kötü iyi araba alacak imkanım var ama cidden ben çok dikkat edip aracıma hiçbir zarar vermediğim halde vurdumduymaz rahat insanların gelip malıma zarar vermesi çok dokunuyor
  • Geçmiş olsun. Kameradan plakanın tesbit edilememesi kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Allah daha büyük bir şey vermesin. İsteseler bulunur da işte, millet başından savmak için yol arıyor. Yoksa minibüsün çıktığı yoldaki işyeri kameralarından ya da Mobeseden yine bulunur, ne diyeyim ülkede hayvan çok.

Ezilme varsa macun atılacak. Ama çok büyük bir ezilme, yanılma yok. Çekerek düzeltirler boyasız hallolur diye tahmin ediyorum.

200 liraya hallolurmu hocam sence
  • Geçmiş olsun kardeşim , sağlık olsun diyelim. Boyasız göcük giderme yapılırsa 200 - 300 liraya hallolur. İşin içine boya girerse iş değişir...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Geçmiş olsun kardeşim , sağlık olsun diyelim. Boyasız göcük giderme yapılırsa 200 - 300 liraya hallolur. İşin içine boya girerse iş değişir...

Teşekkür ederim abi 200-300 e halledersem iyi olur bende öyle tahmin ediyorum boyatma çıkarsada yaptırmam zaten satmayacağım.
  • Geçmiş olsun, pek bi zarar yok ama ben olsam peşine düşerdim, biz peşine düşmezsek bu olaylar asla bitmeyecek, millet vurup vurup kaçıyor kafasına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Geçmiş olsun, pek bi zarar yok ama ben olsam peşine düşerdim, biz peşine düşmezsek bu olaylar asla bitmeyecek, millet vurup vurup kaçıyor kafasına göre.

Nasıl düşeyim hocam iş var güç var plakası belli değil.Polis'de üstüne düşmedi nasıl bulayım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Geçmiş olsun, pek bi zarar yok ama ben olsam peşine düşerdim, biz peşine düşmezsek bu olaylar asla bitmeyecek, millet vurup vurup kaçıyor kafasına göre.

Nasıl düşeyim hocam iş var güç var plakası belli değil.Polis'de üstüne düşmedi nasıl bulayım ben

Yola bakan başka iş yeri kamerası vs varsa o saatte geçen aracı gören, belki ordan plakayı bulabilirsiniz.
    Bi de petroldekileri tembihleseydiniz de tekrar gelirse haber verselerdi size, belki uğruyordur arada.

• Ciddi bir göçük gözükmüyor fazla masraf açmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Yola bakan başka iş yeri kamerası vs varsa o saatte geçen aracı gören, belki ordan plakayı bulabilirsiniz.
    Bi de petroldekileri tembihleseydiniz de tekrar gelirse haber verselerdi size, belki uğruyordur arada.

Yarın bir bakayım o zaman

• Yeminle ayni beni anlattin ha, benim arabayada park halindeyken 4 kez vurdular 1 kez de ben arabadayken vurdular.Vallahi bende 2010mod arabaya toros gibi biniyorum.Allahindan bulsun serefsizler.Erkegim diye ortalikda dolaniyor kansiz herifler.

• Geçen bende arkamdaki jipin plakaligina vurdum hatta çatlattim tlfonumu biraktim cama arayan olmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptırmayın hocam bagaj düzgün kapanıyorsa sorun yok bir pasta cila ile çizikleri alsanız yeterli nazarlık olarak kalsın.
  • Geçmiş olsun üstad kapak kapanıyorsa hiç boyatma bence zaten iş için kullanıyorsun anladığım kadarıyla

• Geçmiş olsun hemşerim, bagajda sorun yoksa elletmeyin kalsın derim bende...

Bu arada Samsunun neresindesiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.