Şimdi Ara

Arabam.com'daki ekspertizli ilanlar komedisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otopark'tan görmüştüm, ilan açanlara ücretsiz ekspertiz imkanı sağlıyor arabam.com ve bu da direkt olarak siteye sisteme aktarılıyor. Gireyim bir bakayım dedim, tavanı macunlu orijinal araçlar mı dersiniz, dizellerin hepsi siyah duman atıyor vuruntulu çalışıyor, arabam boyasız yazanların araçlarının direk içleri dahi boyalı... Neler neler var, iyi eğlendim ikinci el araba neden alınmaz kararımı bir daha netleştirmiş oldum, size de tavsiye ederim girip ekspertizli ilanlara bakıp gülmenizi.
    https://www.arabam.com/ikinci-el/otomobil?tag=Ekspertizli&sort=priceTl.asc&page=1

• geçen boyasız hatasız diye bildigim aracımı satarken expere soktuk.araba komple boyalı tavan macunlu, motorda 2 tane hata kodu var. adam almaktan vazgecti tabi. ama ben arabayı yine istedigim fiyata sattım.istanbulda malın olsun, eger satamıyorsan sorun sende ve bakış acındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

geçen boyasız hatasız diye bildigim aracımı satarken expere soktuk.araba komple boyalı tavan macunlu, motorda 2 tane hata kodu var. adam almaktan vazgecti tabi. ama ben arabayı yine istedigim fiyata sattım.istanbulda malın olsun, eger satamıyorsan sorun sende ve bakış acındadır.

Hocam o yine neyse, hepimizin başına pek tabi gelir, ben şuna gülüyorum, yani bunları yazan arkadaşlar, artık araçlarının durumunu biliyorlar, buna rağmen aksini iddia ediyorlar galiba.
  • The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    ama harika bir uygulama oldugunu kabul etmek lazım. şuan bu bütcemle dizel arac alma niyetim ortadan tamamen kalktı.
  • quote:

Araç ''FİİLEN AĞIR İŞLEMLİ'' Kategorisinde mi?

Araç Ağır İşlemli

Riskli, masraf çıkarabilir parçalar Az riskli parçalar Risk olmayan parçalar

Motor

Ustanın NotuAracın kilometresi gereği diğer grubu servis kontrol tavsiye edilir Yağ soğutucusunda yoğun yağ kaçağı mevcut Alt motor karterinde arka krank keçesinden yağ sızıntısı mevcut Araca genel periyodik bakım gerekli Aracın teker Kamber açıları bozuk araca rot ayarı gerekli Sağ Z rot değişimi gerekli

ben sorun nerede anlamadim, ekspertizde usta gordugunu yazmis

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-renault-clio-1-5-dci-authentique/sahibinden-renault-clio-1-5-dci-authentique-2008-model/8585913

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

quote:

Araç ''FİİLEN AĞIR İŞLEMLİ'' Kategorisinde mi?

Araç Ağır İşlemli

Riskli, masraf çıkarabilir parçalar Az riskli parçalar Risk olmayan parçalar

Motor

Ustanın NotuAracın kilometresi gereği diğer grubu servis kontrol tavsiye edilir Yağ soğutucusunda yoğun yağ kaçağı mevcut Alt motor karterinde arka krank keçesinden yağ sızıntısı mevcut Araca genel periyodik bakım gerekli Aracın teker Kamber açıları bozuk araca rot ayarı gerekli Sağ Z rot değişimi gerekli

ben sorun nerede anlamadim, ekspertizde usta gordugunu yazmis

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-renault-clio-1-5-dci-authentique/sahibinden-renault-clio-1-5-dci-authentique-2008-model/8585913

Hocam ekspertiz kisminda sorun yok zaten, mesela ornek olarak "Ön takım ve muayene yeni yapıldı " demis ilan sahibi, e bu ekspertizi gorup nasil on takim yeni yapildi diyebilirsin ki?

Butun ilanlar boyle. Sifir motor diyor ekspertizde enjektor gerekli diyor ornegin.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    ekspertiz raporu varken aciklamaya bile bakmadim desem yalan olmaz.

haklisin bu devirde satici agzindan mal alinmaz, hele butce arabasi ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 17 Mart 2018; 18:52:37 >
  • Bizde teste guven olmaz sahibi ne derse ona inanmaknlazim erkek adam yalan soylemez canim :D

• Bu sitede uygulamada çok beğendiğim bir site, araba almayı düşünene müthiş fikir veriyor, isttanbulda satıcak olsam buraya götürür expertis yaptırıp ilana koyarım aracımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Bu sitede uygulamada çok beğendiğim bir site, araba almayı düşünene müthiş fikir veriyor, isttanbulda satıcak olsam buraya götürür expertis yaptırıp ilana koyarım aracımı

Kesinlikle harika bir uygulama olmuş. Bunu gordukten sonra malum sitedeki ilanlara hic guvenim kalmadi zaten.

• aracımdaki boyalı parçalardan tam emin değilim. Şimdi ilan verip ücretsiz bir şekilde kontrol ettirebilirim yani. Mükemmel bir hizmetmiş.
  • Toplum olarak yalan söylemeyi, dolandırmayı normal bir şey olarak görüyoruz. İlanlara oturdum baktım. Boyasız, hatasız yazan araçların neredeyse hepsinde boya mevcut. Aklıma ilk araç alırken yaşadıklarım geldi. Adam araç hatasız diyor 4 parca boya çıkıyor. Bir parçada "el kadar" boya var diyor. Araç 7 parça boyalı çıkıyor(Araçta kaç parça varsa). Kilometreye hiç girmiyorum. Adalet sistemi düzgün işlemezse, bu tarz durumların cezai yaptırımı olmazsa daha çok karşılaşırız böyle şeylerle...

• Çok başarılı ve yerinde bir uygulama olmuş takdir edilesi, umarım bunun gibi uygulamalar sabit hale gelir.
  • Arabaların hepsi hatalı insanın 2.el alası kalmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.