Şimdi Ara

Şehirler arası araç taşıma için öneriniz var mıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
22.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kısmet olursa bu hafta bir araç alacağım. Antalyadan İstanbul Anadolu yakasına tır ile taşıma yaptırmayı düşünüyorum. Daha önce yaptıran, memnun kalan ve fiyat olarak ucuz yollu bir tavsiyeniz varsa öğrenmek isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• praticar.com
  • Tır ile taşımanızı önermem birincisi, özensiz taşıyabilrler ikincisi (arkadaşımın başına geldi ) yolda aracı satabilirler :) o yüzden çekici ile taşıtın ön tarafada siz oturun.
  • bordeauxmavie B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Buraya bakmıştık 660 lira ücret çıkarıyor.

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Yok artık :) olacaksa işin Arkasında bir firma olmalı haklısınız ...

• Gezenadam ile de çalışabilirsiniz. Aracı alıp sürerek getiriyorlar. Ama 660 TL fiyattan daha ucuza getirmezler sanırım. Çünkü adamın dönüş bileti ve hizmet bedeli + aracın yakıtı.
  • Praticar.com da karar kıldım. Daha önce kullanan var mı

• bordeauxmavie B kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kullandınız mı bu hizmeti, memnun kaldınız mı

• aracımın arızası nedeniyle, sigorta aracılığı ile ankara-bucak arasına tur assist firmasına taşıttırmıştım. sorunsuz bir şekilde teslim işlemi gerçekleşti. toplam fiyatını hatırlamıyorum. sigorta haricinde 700 tl ödedim.

nette omsan'dan da bahsediyorlar. arayıp fiyat alın. 3-5 fazla olsun, sigortalı sağlam olsun.
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim hocam

• Merhabalar,

Tanıdığım bir çekici firması

link burda dursun lazım olur.

Merkez Yol Yardım | izmir istanbul araç taşıma, şehirler arası araç taşıma
  • Merhabalar, bende böyle bir şey arıyorum. Fakat çok dikkatli olmak lazım çünkü aracımı emanet edeceğim. Aracımı Gaziantep’ten İstanbul’a göndermek istiyorum. Praticar’ı kullandınız mı? Galiba en son ona karar vermişsiniz bir sıkıntı sorun oldu mu arabada herhangi bir hasar veya bir problem oldu mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendin neden sürüp gelmiyorsun onu anlamadım, şoförlük zayıfsa bir dostunuza da rica edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesafe çok uzun bir de vereceğim benzin parası ile aynı taşıma ücreti şu an aklımda ki tek soru acaba arabaya bir şey olur mu? Şu an tek aklıma yatan Praticar

• Türkiye'de çok iki büyük bilindik firma var Mertur ve Omsan var ama bu firmalar 6-7 bin tl gibi çok büyük rakamlar istiyor bunun yerine Çakıroğlu Nakliyat firmasını önerebilirim onlarda yine kurumsal ve sigortalı bir şekilde aracınızı kısa bir süre içerisinde size ulaştırabilirler. Şehirler arası araç taşıma
    Eğer Yurt dışına aracınızı gönderecekseniz bunun içinde Marsel Nakliyat tavsiye edebilirim.
    Onlara da bu bağlantı ile ulaşabilirsiniz Uluslararası araç taşıma[/br]
    Şehirler arası araç taşıma için öneriniz var mıdır

• Chekici.com'dan yardım alabilirsiniz. hem çok güvenilir bir platform hem de hızlı sefer imkanıyla avantajlı bir uygulama. birden fazla fiyat teklifi alma imkanı da var bence türkiyenin en güvenilir çekici platformu.

• Türkiye'nin şehirlerarası otomobil taşımacılığında marka olan ototransfercim.com ile sizler daha rahat bir nefes alıyorsunuz. Firmamızın referanslarına bir göz atmanızı öneririz.

Aklınız yolda kalmasın.

ototransfercim.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.