Şimdi Ara

ARABA TESTİ DEDİĞİN BÖYLE OLUR (VW ARTEON)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
6.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dis tasarimi guzel ic tasarim caddy yada jetta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Dis tasarimi guzel ic tasarim caddy yada jetta.

videoyu izlemediysen mutlaka izle
  • Evet bende testi çok begendim.. Dogan Kabak her zaman olduğu gibi her lafa atlamış ve yanlış verdiği çok bilgi var. Bikere bu aracın sınıfındaki rakibi A7 değil A5 dir. Sınıf olarak A7 E segmenti liftback e tekabul ediyor. A5 ve Arteon ise D segmenti araçlar.

Gel gelelim kalite ve işcilik anlamında da bu araç kesinlikle A5 e rakip filan olamaz.

300.000 TL verip aldığın arabanın en başta yan aynaları olmak üzere, iç mekanda ve dış mekanda kullanılan parçaların 70% i Golfle aynı olmamalı.

Bu araca verilen para net olarak tek kelimeyle enayiliktir.Emin olun 100 bin tl ye alacağınız Golf bu araçtan daha çok şey vaad eder,daha mutlu eder hemde 3 de 1 fiyatına.

Tıpkı Golf Passat ilişkisinde olduğu gibi ; Passat golfden ortalama 50 bin tl daha pahalı. Ama Golf passattan daha kaliteli..

300 bin tl ye ben napardım , Gider 1.6 dizel otm golf alirdım 130.000 tl şehir içi binmeye..

Yanına 1 adet Honda Africa Twin 1000cc motosiklet 50.000 tl.. yazin binilir haftasonu ufak kacamaklar..

1 adet Toyota Hilux hi-cruiser kışın dağ bayır gezmelik.. 120 bin tl.

Mis olur..

Saygilar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 15 Ağustos 2017; 23:21:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Cahillik kotu bir sey,videoyu izlemeden yorum yapmisim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Cahillik kotu bir sey,videoyu izlemeden yorum yapmisim.

hayır ben değilim. son zamanların en iyi videosu olmuş. kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim.

Hele o arabanın 0-100 ilişkisini tork üzere koyanlara mükemmel cevap vermiş video içinde :D Detaylı test ve çok bilgilendirici video olmuş. Bu adam fazla sürmez kanalda tutmazlar.

bu arada vwnin ne ve kim olduğunuda unutmayalım.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Volkswagen

Volkswagen AG, Almanya'da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği'ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca'da halkın arabası anlamına gelmektedir.

• quote:

Naruto verseler nefessiz sürersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Evet bende testi çok begendim.. Dogan Kabak her zaman olduğu gibi her lafa atlamış ve yanlış verdiği çok bilgi var. Bikere bu aracın sınıfındaki rakibi A7 değil A5 dir. Sınıf olarak A7 E segmenti liftback e tekabul ediyor. A5 ve Arteon ise D segmenti araçlar.

Gel gelelim kalite ve işcilik anlamında da bu araç kesinlikle A5 e rakip filan olamaz.

300.000 TL verip aldığın arabanın en başta yan aynaları olmak üzere, iç mekanda ve dış mekanda kullanılan parçaların 70% i Golfle aynı olmamalı.

Bu araca verilen para net olarak tek kelimeyle enayiliktir.Emin olun 100 bin tl ye alacağınız Golf bu araçtan daha çok şey vaad eder,daha mutlu eder hemde 3 de 1 fiyatına.

Tıpkı Golf Passat ilişkisinde olduğu gibi ; Passat golfden ortalama 50 bin tl daha pahalı. Ama Golf passattan daha kaliteli..

300 bin tl ye ben napardım , Gider 1.6 dizel otm golf alirdım 130.000 tl şehir içi binmeye..

Yanına 1 adet Honda Africa Twin 1000cc motosiklet 50.000 tl.. yazin binilir haftasonu ufak kacamaklar..

Mis olur..

Saygilar..

Dostum arac e segmenti

• Yandaki adam baya otomobil dunyasina hakim. Soylediklerinde de hakli herkes bu aracta kotu yonleri bu kadar rahat soyleyemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Evet bende testi çok begendim.. Dogan Kabak her zaman olduğu gibi her lafa atlamış ve yanlış verdiği çok bilgi var. Bikere bu aracın sınıfındaki rakibi A7 değil A5 dir. Sınıf olarak A7 E segmenti liftback e tekabul ediyor. A5 ve Arteon ise D segmenti araçlar.

Mis olur..

Saygilar..

Dostum arac e segmenti

Benim bildigim kadari ile arac d segmenti.

• Bu aracın gereksiz abartıldığını düşünuyorum.

Neden cc degilde arteon oldu mesela ismi,baska markalar bi modeli bitirip baska isimle aynı sınıfta bi araç çıkarınca yerden yere vurulur.Belki bi kasa sonra arteon ismide kalmayacak

Bu fiyata göre insan iç mekanı daha farklı bekliyor.Yani 300binlere yaklasan bi parayı verince o aracın içinde golf,passat esintileri istemem

Aracın çizgileri bile uyumsuz,bi kapı yukarda diğeri aşşağıda.Piyasaya iddalı bi giriş yapmışsın ama bunları bile atlamışsın.O üretim videolarında araç üretildikten sonra elinde eldivenle aracın heryerini okşayan kalite kontrolcüler işlerini iyi yapmamışlar anlaşılan

Bunu alacak durumum olsa bile gider passat alır mis gibi biner dönüpte bakmam şuna

• Aracımı bakıma götürdüğüm zaman showroom a yeni gelmişti arteon. Biraz inceledim sürücü koltuğuna oturdum kalkmak istemedim. Bence canlı canlı görmeden bu kadar eleştirmeyin.

300 bin eder mi etmez o ayrı ama çok çok güzel bir araç.

• Okan Altan bir o kadar prestijli kaliteli anlatımı varken Doğan Kabakta bir o kadar cıvık, bence Okan Altan kanal açmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce izledim Okan Altan mükemmel anlatmış.330 bin liralik arabanin kapi ve cam cıtalarında mm kaymalar kabul edilebilir bisey degil kesinlikle cok hakli ayni sey bagaj icinde gecerli

• Gerçekten çok güzel bir testti, baştan sona keyifle izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Niye 300bin veripte ic tasarimi caddy veya jetta olan bir araba alayim ki?Insan 300 veripte sadece dis tasarima gore mi araba alicak?

300 daha iyi alternatifler yok mu?Buna 300bin vereceğime Benzinli 5 serisi hadi onu gectim a5 sportback e veririm.

Insan az bi dusunur boyle para yi verirken.Hadi bunu gectim bmw-volvo-mercedes-audi gibi premium markalarin alternatifleri varken bunun yuzune bile bakmam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Niye 300bin veripte ic tasarimi caddy veya jetta olan bir araba alayim ki?Insan 300 veripte sadece dis tasarima gore mi araba alicak?

300 daha iyi alternatifler yok mu?Buna 300bin vereceğime Benzinli 5 serisi hadi onu gectim a5 sportback e veririm.

Insan az bi dusunur boyle para yi verirken.Hadi bunu gectim bmw-volvo-mercedes-audi gibi premium markalarin alternatifleri varken bunun yuzune bile bakmam.

Haklısın naruto

40.000.000₺ ikramiye tuttursam yinede bu arabaya 300.000₺ vermezdim bende, dışı paris içi şemdinli

300.000₺ para çıksam avrupa arabası olarak giulia yada 3 serisi alırdım.

Amerikadan 2.5 motor mazda 6 getirtirdim, accord coupe getirtirdim, typer getirtirdim, wrx sti getirtirdim

• Uzun zamandır bu kadar güzel test izlememiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Yandaki adam baya otomobil dunyasina hakim. Soylediklerinde de hakli herkes bu aracta kotu yonleri bu kadar rahat soyleyemez.

Evet dayı işi biliyor. D.Kabak bilgi anlamında doyurucu test yapmıyor bence ama sohbetleri güzel olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw (doğuş) bu videoyu kaldırtır, demedi demeyin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.