Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fur10fur -- 25 Mayıs 2022; 12:53:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer ilanlardan 10 bin ucuz yaz, çok ucuz yazarsan o arabada bişey vardır deyip bakmazlar

• arkadaş geçenlerde acil satmak zorunda kaldı ev aldığı için, öncesinde piyasada aynı model aynı yıl araçların en düşüğü 246 bindi hasarlı olarak, temzileri 250 üzerindeydi ama 200 bine zor sattı. 190 vermiş önce trink sat, kalsın deyince 200 vermişler o da satmış. piyasası 255-260 bin görünüyordu.

ama almaya çalışınca da 10 bin pazarlık teklif ediyorsun olmaz diyorlar.

acil satması gereken piyasanın çok altına vermek zorunda kalıyor, gerisi düşmüyor. o yüzden balon da şüpheli yani. ben aracımı ilana koysam 5-10 pazarlık payı eklerim, piyasada görünen fiyatlar neise ondan satarım, aşağısına vermem şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 23 Mayıs 2022; 16:19:49 >
  • Maalesef durum bahsettiğiniz gibi.

• 250.000TL piyasası olan arabayı ucuza vermeye çalışmak demek arabada gizli kusur olduğunu düşündürüyor olabilir ki bende öyle düşünürdüm sanırım.

• Fazla ucuz ilanlara bulaşmıyor artık kimse kaporacı gözüyle bakıyorlar.

• araç ne dostum ?

• Piyasanın 20k üzerine koyup açıklamayı da cafcaflı şekilde yaparsan 20k fiyat kırıp piyasa fiyatına satarsın.

• Valla geçen arkadas Taycan koydu ayni gün satıldı.

• benzin 23 olmuş kim araba alır alanlarınkide kapıda yatmaktan paslandı,önceden asgari ücretli adamlar arabayla gezerdi şimdi markete pazara gidemiyorki araba kullanabilsin.

aylık akbil İstanbulda 600 lira ,karıkoca 2 tane alsa 1200 liraya 1 ay otobüs metro tüm toplu taşıma araçlarını kullanabiliyor 1 depo benzinden daha ucuz bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 24 Mayıs 2022; 6:58:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferk_tr kullanıcısına yanıt

Ahaha çok doğru ben direk girmem ağır hasarlıdır yada ne bileyim tavan eklidir filan derim ilana girmem çok ucuz ise diğer arabalardan

• Rayiç hesaplamanızda hata var muhtemelen, piyasası 250-260 iken 210 yazarsanız corolla gibi araçlar aynı gün al-satçılara satılır. Vava, trink tarzı uygulamalar da öldürse bile o paralara alır.

• zamanında acil ihtiyaç halinde 10 bin aşağısında koydum yüzüne bakan olmadı, araç 1 kasa kaza boya değişen yok sıfır gibi. Sonra başlığı değiştirip fiyatı yükseltim aynı hafta satıldı. Bizim millet aşırı garip.

• Satışı yavaş olan bir modelse olabilir. Polo, golf falan 1000 lira ucuza yazsan havada kapılıyor.

• Araçlarda stagflasyona girdik. Yani fiyatlar yükseliyor (satıcılar için iyi), fakat alabilen yok (satıcılar için kötü). Aynısı konut için de olacak. Yalnız konut biraz geç reaksiyon gösterir. İki-üç sene direnebilirler. Türkçesi alan yok, satanı seveyim.

• emsallerine 250 yazılan aracımı 250 yazdım. araya soran olmadı. 230 a kadar düştüm aciliyetim olduğu için. yine yok. sonrasında ihtiyacım kalmadığı için tok satıcı olup 247 ye çektim 10 kişi aradı görmek istedi. satmayacağım için ilanı kaldırdım. ne saçma salak bir piyasa anlaşı var insanlarda anlamıyorum.

• Balon falan değil, arkadaşa 2020 Kona dizel otomatik bakıyoruz son bir ayda ilanlar 100bin koydu üstüne, geçen hafta başında bir tane zar zor 550ye denk getirdik, bu hafta aynı arabalar 580-600 bandında.
    Satılan araç gayet de satılıyor.

• Alanda gr akıl yok. Yazık günah o paralara tel maşa arabalara.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.