Şimdi Ara

Araba alıcam bi bakın lütfen DODGE AVENGER 2008

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
6.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze selam şuan aklımda bu araba var DODGE AVENGER 2008 2.0
    Yardımcı olurmusunuz bu arabayı almalıyım tavsiyeleriniz neler sorunu falan varmı, parça bulunurmu neyi nasıldır bilenler cevaplarsa
    çok sevinirim

• Hocam Amerika’da yaşıyorum ve Dodge’un bu dönemki modellerinin hepsi hurdalıklara gitmiştir, sokakta görülenleri de çok harap durumda. Dolayısıyla parçasını falan bulsanız bile araba ustaların elinde sizin elinizde kaldığından daha fazla kalabilir.

Edit: İngilizce biliyorsanız aşağıya bir reddit başlığı ekliyorum örneğin, aracın imajını görebilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/whatcarshouldIbuy/comments/6dk9w5/thoughts_on_the_dodge_avenger/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 14 Temmuz 2019; 1:35:32 >
  • Son sahibi olursun, elden çıkartmak istediğinde yarı fiyatına galeriye satarsın anca.
    Alacağın araç yüksek km olacağı için motor rektefiye ister usta ve parça bulamazsın ideali sandık motor getirip taktırmak ki onun için de bi 10 bin tl gözden çıkartman lazım.

Sözün özü sen arabaya değil araba sana biner.
  • Ölmüş vampiri canlandırmak için ya çok güzel bir kız olacaksın ya da çok zengin adam olacaksın der, Transilvanya- Romanya atasözü!
    Türkçesi, eskiyi adam etmek zordur...
  • Kullanıcısı bu arabayı birine kitlesemde kurtulsam derdinde, sende almak mı istiyorsun bir de. Uzak dur hocam.
  • 110bin km li araç bulmuştum içi dışı çok korunuk içi biraz sade evet ama, ne bileyim bende güzel araç sanmıştım demekki bu modeller kötü peki DODGE CALIBER nasıl onlarda hep aynı mı yalnızca bu sadece 2009 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OktayTR

110bin km li araç bulmuştum içi dışı çok korunuk içi biraz sade evet ama, ne bileyim bende güzel araç sanmıştım demekki bu modeller kötü peki DODGE CALIBER nasıl onlarda hep aynı mı yalnızca bu sadece 2009 model.
    Aynı hocam uzak durun

https://www.reddit.com/r/cars/comments/1fcce4/why_does_rcars_hate_the_dodge_caliber/
  • Peki saol dostum
  • Üretimden kalkmış son sahibi olunmaya hazır bir araba. Onu alınacağına daha güncel Egea almak daha mantıklı
  • Yani biraz daha düşünmem gerekicek arabanın dışı çok hoşuma gitmişti
  • Sen gibi çok adam gördük forumda hocam dodgelar 90 model mazdalar yok ben arabayı binmek için alıyorum yok satmayacam diyen çok gördüm sonuç ne mi ? Daha böyle diyipte bu arabaları alanı görmedim :) (istisna hariç)
  • Amerikada 1000 dolar bile etmeyen bir araç.
  • Bilader kavga çıkarmak istiyorsan git başkasının konusunda çıkar hadi yallah.
  • OktayTR O kullanıcısına yanıt
    Hocam kavga çıkarmak gibi bi niyetim yok yanlış anlaşılmışım :) biraz piyasası olan ustası olan araba bakmanı tavsiye ederim.
  • Sen öyle yazınca bende biraz şey anladım...
    Bilmediğim için soruyorum ama vazgeçtim bu arabadan insanlar böyle dediğine göre var kötü demek peki bu arabanın hikayesini bilen varmı neden böyle diye?
  • OktayTR O kullanıcısına yanıt
    Bizim burada egea nasıl muamele görüyorsa orada da bu araba o muameleyi görüyor.
  • Arabayı kullanmadım bir bilgim yok kronik arızası var mı yok mu bilmiyorum Fakat buradaki arkadaşların yukarıda biliyormuş gibi söylediği ama aslında hiçbirşey bilmediklerini çok umursamayın bence herkesin dediğini içinize siniyorsa bir şekilde yürütülür o araç
  • Dediğine hak veriyorum ama arabanın gerçekten sorunları var galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OktayTR

Sen öyle yazınca bende biraz şey anladım...
    Bilmediğim için soruyorum ama vazgeçtim bu arabadan insanlar böyle dediğine göre var kötü demek peki bu arabanın hikayesini bilen varmı neden böyle diye?
    - kullanılan malzemenin kalitesi berbat. Hem kabinde hem de yürüyen aksam ve motorda
    - motor şanzıman ikilisi sabıkalı
    - elektronik sistemi sabıkalı, sürekli ne olduğu belli olmayan arıza açma potansiyeli yüksek.
    - maliyetten kısmak için her şeyin en kalitesizi kullanılmış resmen.
    - genel olarak sıkıntılı bir markanın daha da sıkıntılı bir döneninde ürettiği bir araç. Tam ABD’de kriz zamanı araç firmalarının batmak üzere olduğu dönemde satılan araçlar.

Daha Türkiye’de parça-usta sıkıntısına girmedim bile farkındaysanız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 14 Temmuz 2019; 15:4:7 >

• İşte görmek istediğim cevap saol cevabımı aldım :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.