Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turklucky Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bide koruma var o bilek 44 kaldırırmış 😃 bende mk akıllı saat vardı 47 mm idi sattım yuvarlaktı tam olarak iyi duruyordu ama baya kalın bir saatti spigen koruma ince güzel duruuor fiyat nedir link varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumtilkisi F kullanıcısına yanıt
    çok ekstrem işler yapmıyorsanız çok zor çizilmesi. geçen üstüme pitbull bir köpek var dev gibi o atladı sağolsun. tırnakları falan denk gelmedi cebelleşmeme rağmen:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    hocam bunu amazondan almıştım bakıp atayım:)

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bilek kaç cm ? Fotoları gördüm de kendime göre kıyaslayacağım şimdi ölçtüm benim 17,5 cm. Bir de su videoyu izledim. Elemanın bilek 19 cm ve 40mm kesinlikle daha sık duruyor. Ki 44 u de kaldırmış aslında. 19 cm de 40 daha güzel göründüyse gözüme benim 17,5 bilekte de 40mm bakmam gerek sanırım :)
    https://www.youtube.com/watch?v=kVAesJxTFaA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 11 Ekim 2020; 18:11:57 >
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    benimki 17,5 hocam tam. doğru yere geldiniz:)

teşekkürler

• Watch5’ime kordon çıkarıp taktığım zaman bir tanesi oturuyor, hiç hareket etmiyor click sesi geliyor. Diğer taraftaki sağa sola hareket ediyor oturmuyor ve biraz sallanıyor. Ne yapmam lazım nerde yanlış yapıyorum?

40mı alıyorsun:))

• 1600 e 15 günlük s3 42 mm space grey alınır mı? Uygun fiyat mı sizce. Yardımcı olur musunuz

Büyük ihtimalle hocam :)) yine de bir ara akasya ya gidip ikisine de canlı canlı bakacağım. Hemen sipariş vermiyorum yani. Ön fikir edinmiş oldum ha atiyorm ben görmeden bir sitede Amazon vs. bi kampanya falan olur 40 sipariş veririm net

• Arkadaslar aw5de antreman esnasinda beni delirten bir sorun hakkinda yardiminizi istiyorum.

Kosuya cikiyorum, once muzik aciyorum sonra antremani aciyorum. Surekli acik ekranda antreman kaliyor bu sayede kosarken arada bir goz ucuyla mesafeye bakiyorum. Fakat ne zaman telefondan veya airpodsdan bir muzik degistirsem, saatin ekrana muzik uygulamasi geliyor yerlesiyor. Kosunun ortasinda durup tekrar antremani acmam gerekiyor her seferinde delirtti artik. Yaklasim 8-10 km yuksek tempo kosuyorum tam nabza ve mesafeye bakmam gereken yerde ekrana bir bakiyorum su an calan sarki var. Tempoyu boz, tekrar antremani ac, kosuya tekrar basla derken butun konsantrasyonumu bozuyor. Cildirtti bu durum beni artik. Bunu nasil engellerim? Yani antreman acikken muzik degistirsem de ekranda surekli antremanin kalmasini istiyorum. Yok mu bunun bir yolu

• Watch 3 42mm saatimi yarın satıyorum 6'ya geçiş yapıcam hız ve ekg kandaki oksijen benim için önemliydi alan arkadaşlarada hayırlı olsun

40 aldim sattim bilegim 17 cm. Herkes bu ne kiz saati gibi dedi. Gercekten boylu poslu adamsaniz bilek olcusune aldanip 40 almayin pisman olursunuz. Boyum 1.85, 40mm icin hic apple watchtan anlamayan arkadaslarim bile gelip bu apple watch bu kadar kucuk muydu ya kiz saati gibi demislerdi. Gercekten hayatlarinda saatin s sinden anlamayan insanlar bunlar. Saatten soguyup sattim:) 44 mm e gectim, inanin verdigim en guzel karardi saat konusunda. Hic buyuk durmuyor. Hatta gecen gun kardesim gelip bu saat bu kadar guzel miydi ya dedi:) 40mm kucuk bilekler icin, 44mm buyuk bilekler icin olayi tamamen dogru degil. Dogrusu su: 40mm kadinlar ve bilegi ince minyon erkekler icin, geri kalan herkes icin 44mm :)

Henüz elime ulaşmadı ulaşsın atacağım hemen. 388 kullandım 1 yıl kadar ama, gayet memnundum

• gitarist308 G kullanıcısına yanıt
    Aktif olarak düzenli koşu yapıyorum ve bu cidden sıkıntıymış. Henüz aw almadım ama soruna çözüm bulursanız paylaşabilir misiniz ?

Anlaşıldı görmeden almamak gerek :)))

Katılıyorum hocam bende 44 mm tarafındayım..

Bence tam oturmuş. Ben küçük saatciyim:D o yüzden benim gözüme daha hoş duruyor, internette tonlarca video var bence hepsini izle. Benim şahsi görüşüm 40mm yeterli

bak ya tam rahatlatıyoruz kendimizi gelip eziyorlar bizi:))

• bugrahansezgin B kullanıcısına yanıt
    keşke tim cook çıkıp size 40 olmuş dese:))

• 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.