Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hadibjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.526
Cevap
770
Favori
1.806.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haklısınız gerçekten. aksini iddia edecek bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    iyi mi? çok iyi. ben de yüzde 12-13 rahat gidiyor o sürede. apple ın en büyük handikapı bu batarya zaten. ona çok takılmayın:)

Söylediğiniz durumu watchOS7 çerçevesinde düşünmek gerekir biraz da, bence çok da iyi bi değer değil ama kötü hiç değil, sonraki güncellemelerde iyileşme olacaktır.

• arizaeren hocam herşey kapalı ama AOD,bluetooth, wifi falan. Bana biraz fazla geldi. Hani iphonelar gibi yüzde 2-3 düşüş bekliyordum.

shake06 hocam güncellemelerle toplanıyorsa süper. Çünkü bataryası küçük yaa o açıdan dedim.

Birde şeyi sorucaktım mesela yatarken cihaz kendini daha pasivize etsin şarjı yemesin istiyorum. Böyle bir mod var mı? Yani gece tıklayınca ekran çalışsın falan gibi. Yoksa her seferinde ayarlardan mı kapatacağım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugrahansezgin B kullanıcısına yanıt

Ama AOD kapalı, Bluetooth, wifi falan kapalı bana çok geldi.

Mutlaka güncelleştirme ile daha stabil olacaktır.

Gece yatarken uyku modunu açarsanız kaldırarak uyandırma ve aod’yi kendisi kapatıyor diye biliyorum hocam.

• Vatan Bilgisayar saatleri onaylamaya başlamış, 2 gün içerisinde kargoya teslim edilir dediler.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

inat etme ne olur al senin de olsun :)

• https://tr.aliexpress.com/item/1005001509734486.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.37c34c4dShAF5H

bu mağazadan bende solo loop mavi bileğim 17.5 cm 44mm medium aldım 60 tl ye geldi birde buraya geldiğinde 60 tl vergi :))))

• shake06 S kullanıcısına yanıt

Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim.

Alarmın üzerine basılı tutmak hiç aklıma gelmemişti.

Böylece artık telefonu akşam yatarken kapatabilirim.

Saat ile sadece titreşim kullanarak uyanmak süper olacak.

Pillow uygulamasını tavsiye ederim Hocam.

Ücretsiz olanı kullanıyorum.

Gayet memnunum.

Hocam üzmek istemem ama, müşteri hizmetleri ile görüştüm ürün yok stokta diyor , şaka gibi ..

• Apple Watch 4, Iphone 7 ve Airpods pro üçlüsünü kullanmaktayım.

Aynı zamanda Apple Music aboneliğim bulunuyor.

Apple Music'de arşivime aldığım tüm parçaları (600'e yakın) Apple Watch'a indirmek istiyorum.

Böylece telefonu yanıma almadan saat ve kulaklıkla antrenmana çıkmayı planlıyorum.

Telefondaki Watch uygulaması Müzik bölümünden tek tek müzikleri ekleyebiliyorum.

Ancak bu çok zamanımı alacak.

Tüm arşiv parçalarını tek bir seçimle saatime nasıl indirebilirim?

Arşive eklediğim parçaları otomatik olarak saatime de indir gibi bir seçenek var mıdır?

Son olarak 16 GB hafızaya maksimum kaç parça kaydedilebilir?

Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shake06

Vatan Bilgisayar saatleri onaylamaya başlamış, 2 gün içerisinde kargoya teslim edilir dediler.

Bu sabah siparişimi iptal ettim. 3850₺den almıştım. Göndermediler soğudum resmen. Şans..

bir daha düşene kadar da almam heralde.

• Ben de çok güvenemedim açıkçası ama ürününüz İstanbul ???Mall’dan onaylanmış kargoya 2 gün içerisinde verilir dedi bana.

@axil hocam üstte de bi arkadaşın yazdığı gibi, vatandan artık kablo bile almam, ben de iptal edecektim fakat banka tek seferde değil taksit taksit yatırdığı için iptal etmek istemedim. Cuma aradığımda ürün stokta yok sepete ekle butonu yanlışlıkla açılmış yarım saat içerisinde kapanır dedi hiç kapanmadı. Resmen milletin parasını alıp olmayan ürüne bekletiyorlar salak yerine koyuyorlar.

• Sentameriser S kullanıcısına yanıt
    1- Yeni liste oluşturup indirdiğiniz tüm şarkıları o listeye ekleyip telefondaki saat uygulamasında yüklenecek şarkıları o listeyi seçerek saatinize ekleyebilirsiniz.
    2- Sanırım üstteki cevap bunun için de geçerli olur, siz listeye şarkı ekledikçe otomatik olarak senkron edecektir. (Emin değilim)
    3- Bende telefonda 188 parça toplam 1,5 gb yer kaplıyor. Burdan hesap edebilirsiniz.

(Dipnot: Watch’a eklenen fotoğraflarda 100 Fotoğraf sınırı vardı fakat aynı sınır müzik için var mı bilmiyorum)

Bana da İstanbul'da başka bir mağaza ismi söylediler, oradan gelecek dediler. Aldığım model o mağazada gözüküyordu sabah, onaylandıktan sonra orda stok kalmadı, muhtemelen gönderecekler bu sefer.

• Arkadaslar sizce watch6 icin kac mm almak lazim? 40mm yeter mi yoksa kucuk mu gelir? 44mm almak daha mi iyidir?

• onrozc kullanıcısına yanıt
    heh gel sen de söyle rahatla:) daha yeni aldık pişman ettiniz:))

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    40mm en iyisi en güzeli:)

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.