Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli , bmözdemir16 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.518
Cevap
771
Favori
1.805.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackrz

Arkadaşın attığı fotoğraftaki kayış hyper grape olarak geçen model. Sanırım kendisi karıştırdı. Ben de de hyper grape var ama sizin sepete eklediğiniz indigo. Haberiniz olsun 😄

düzelteyim hocam ben onu sağol uyarın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 10 Ekim 2020; 23:47:41 >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    İndigo’da güzeldir ama hyper grape’in yeri başkadır 😄 rica ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shake06 hocam sizin yaptığınız dokunmatiğe zararı oluyor hassasiyetine? Vandelay hocam hepsini denedim diyor. Benim bugün yaptırdığım cam çıktı zaten canım sıkıldı. Takıyom dokunmatikte köşeler gidiyor. Saati sürten biriyim olmazsa kenarları kapatan korumadan mı alsam ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sipariş ettim ancak saat gelmediği için uygulama şansım olmadı, saat gelir gelmez uygulayacağım beğenmezsem söküp atarım buraya da deneyimlerimi paylaşırım :)

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

Ben ilk seri apple watch 42 mm almıştım ve sadece onu kolumda deneyimlemiştim . Şarj sorunu ve saat kullanmaya alışık olmadığım için iade etmiştim. Çevremde de pek apple watch kullanan kişi yok . Hazır yeğenlerime tablet almaya gidince hem boyut hem de renge bakarım dedim. Abim de yanımdaydı. Teknosada renk ve ebat incelemesi yaptım , denemeye izin vermediler. 40 mm gözüme küçücük geldi. 44 mm bile şaşırttı , dedim ilk seri aldığım 42 mm bile bu kadar ufak mıydı? Sonra abime sordum o da bu 40 mm sana olması imkansız aşırı ufak , çok kibar durduğu için kadınlar için daha uygun gözüküyor dedi. Yani elbette erkeklerde takabilir ama bakınca cidden ufak gözüküyor. Hani ekran olarakta gözüme çok ufak geldi. Her şeyi geçtim saat, ilk seriye göre inceldi diyemi bilmiyorum 44 mm bile gözüme çok ufak geldi veya bazı kişiler 44 mm büyük dediği için psikolojik olarak mı beklentimi karşılamadı anlamadım.:) Resim bence tam gerçeği yansıtmıyor. Kılıflı 40 mm biraz büyüdüğü için normal kıvama gelebilir ama kılıfsız bence çok ufak. Görünüşten ziyade ekran olarakta tatmin eder mi bilmiyorum. Tabi yanlış düşünüyorda olabilirim.

Ayrıca , çevrendeki insanlar ne diyor onuda bir öğren bence. Belki de senin vücut yapına 40 mm uygun gözüküyordur. Ben zayıfım ama kalıplı olduğum için bakınca belki bana uygun gözükmüyordur. Belki dar yapılı bir insanda 40 mm daha güzel duruyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 11 Ekim 2020; 1:10:21 >

• Blackrz kullanıcısına yanıt

Yani şu kolda telefon taşıyor gibi olursun sözü gerçeği yansıtmıyor bence 😅 44 mm bile gözüme küçük geldi . Bir an tereddüt ettim acaba bu 42 mm mi diye 😂. 40 mm çok şaşırttı beni . Abim tartışmasız bu 40 lık imkansız dedi. Hani insan görünce direk 40 lık olmaz diyor. Küçük bir şeker gibi çok sevimli 😅. Tabi 44 lük gelsin kolda deneyip ona göre daha iyi belirtirim . Belki kolda denemediğim için öyle geliyor olabilir.

• *Designer* kullanıcısına yanıt
    Bence de eğer bilek 12-13 cm değil ise kolda telefon taşıyor gibi olursun cümlesi gerçeği yansıtmıyor 😂 Hele ki sizin 44 gelsin ondan sonra bir 40 inceleme şansınız olursa o zaman daha da küçük gelecek. 40 mm’yi bilek biraz yuttuğu için normal saat gibi kalıyor açıkcası. 44 mm daha akıllı saat görünümünde. En azından ikisini de kullanan biri olarak genel kişisel yorumlarım bu şekilde 😄

Bence de öyle. Ayrıca , ilk serilere göre daha ince sanırım bu durumda saatin ebatını 44 mm bile olsa daha ufak gibi göstermiş veya ekran kullanım alanı büyüdüğü için çerçeve azalınca daha ufalmış hissi bıraktı bende. Tabi dediğim gibi bilekte deneyip ona göre yorumlayacağım. 😅 ama, millet olarak performansımız yerinde herkes bir apple ürünü kapma derdinde. Yok satıyor. Mağaza mağaza gezenler, gerilenler , ailesiyle tartışanlar. Tuhaf bir hal aldı 😅

aa olabilir hocam buna benzer 2 adet daha var indigo da var karıştırıyor olabilirim.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın valla karıştırmış olabilirim. benzer çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

kusura bakmayın valla karıştırmış olabilirim. benzer çünkü

tamam hocam sorun yok yeni sipariş geçtim.

Evet hem kasa inceldiği için hem de çerçeveleri inceldiği için daha şık duruyor 42 gibi kaba durmuyor tabiri caizse. Bizim millet seviyor böyle ürünleri 3üne 5ine bakmadan alıyorlar. Performansımız yerinde dediğiniz gibi 😂

EknCn kullanıcısına yanıt
    hocam ben de pek ufak tefek sayılmam boyum 182-83 yeni 40mm olanların ekranı eski 42mm lerden daha büyük. yani ekran oranı olarak 44 sizin baktığı ız 42ye göre gayet büyük yeterince tatmin eder yani. ama 44ü genelde bizim gibi akıllı saat meraklılarına değil de çevredekilere sorunca çok büyük dediler. en son emin olamadım. en son @ekncn kardeşimin youube videosunu izledim. onun bilek 19cm 40mm ona bile iyi durmuş ben de 40mm aldım. ama yaktıracaksınız bana alıcam az kaldı bi seri 6 44 :)) tam bir fuzuli tüketim çılgınlığı olacak:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 11 Ekim 2020; 1:53:0 >
    kafama sıkıp gideyim:))

Ben de 4. Nesil alırken ekran boyutuna göre karar vermiştim sizin gibi. Dedim 40 mm ama ekranı 42’den daha büyük. Ve kasa daha kompakt. Bu yüzden 40 almıştım ve çok çok severek de kullanmıştım ta ki 44 alana kadar. 40 mm daha çok saat gibi duruyor evet. Kötü mü ? Tabiki kötü değil. Fakat bilek kaldırabilecek kadar geniş ise 44 mm daha güzel bir tercih diye düşünüyorum. Yine de tamamen kişisel bir tercih. Bu saatinizi 40 kullanın birdahakini alırken bir de 44 deneyin en azından aklınızda kalmamış olur 😄

• shake06 S kullanıcısına yanıt

Valla sevinirim hocam siz bakın banada haber edin ona göre sipariş geçeyim bende :)

• Arkadaşlar apple storedan kayış almıştım. Aynısını hediye olarak almışlar. Kayış kargoyla geldiğinde almasam iade edilir mi acaba?

• denachy kullanıcısına yanıt
    Kargocucuya iade olacak geri gönderilmesini söyle, ürün Apple ulaştığında iade gerçekleşir 👍

Çevrendeki insanlar sana yakıştırıyorsa sıkıntı yok zaten yakışıyordur. Ekran olarakta tatmin ediyorsa o da tamam. Video kısmına gelince , sen gerçekten o şekilde yakıştırıyorsan zaten problem yok neticede kullanacak kişi de sensin :) biz söyledik diye de sakın elinde olan üründen soğuma.

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.