Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Boyut konusu tamamen zevk, ben kendimi bildim bileli büyük saat takamıyorum.

Eğer bileğiniz 20 cm den küçükse keyfinize bakın, boy-pos bakmıyor bilek tamamen apayrı eğer deneme şansınız varsa bugün herhangi bir mağazaya gidip iki boyutu da denemenizi öneririm.

Şimdiden hayırlı olsun cihazınız, tekrar söylüyorum tamamen sizin göz zevkinize kalmış bir durum.

• teşekkürler hocam ben beğeniyorum ancak ağır reklama maruz kalıyorum:))

@*designer* hocam valla ben reklamdan etkilenen biriyim:) bakalım süreç ne gösterecek

@blackrz valla bakalım az daha yazılsın ne kadar dayanırım:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 11 Ekim 2020; 11:51:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

Bileğim 16 cm 40 mm sipariş ettim, sizin önceki yazdıklarınızı baz alarak.Davayı bırakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

Bugün Apple store da solo loop denedim,sitesine göre 17 cm bileğim olmasına rağmen 7 diyordu.Denediğimde 5 olduğunu gördüm,site yanlış hesaplıyor.Haberiniz olsun.

acaba çok sıkı bir şekilde mi ölçtünüz? 5 yerine 6 deseydiniz o kadar farklılık normal gelebilir de bu kadar bariz fark olması enteresanmış gerçekten.

6 numarayı da denediniz mi? bol mu geldi?

bir de solo loop nasıl sizce? ultra rahat diyor birkaç yorumda. sport banda göre çok daha rahat mı gerçekten ? takması çıkarması zor mu?

teşekkürler

• forumtilkisi F kullanıcısına yanıt
    Benim de 16cm ama 44mm sipariş verdim. Gelin bu yanlıştan yol yakınken dönün
    Şaka bir yana çok da takılmamak lazım. Kim neyi beğeniyorsa onu almalı, herkesin kendi zevki sonuçta..

• vatan ön sipariş mağdurları diye bir grup mu kursak acaba asdasd ulan çok içerlerdim 6 gün sonra 1 ay olacak sipariş vereli, cümle alem aldı (hayırlı olsun) biz bakıyoz öyle Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt

Youtube yabancı yorumlarda 40 mm estetik olarak öne çıktığı, 44 mm ise daha çok işlevsel yazı okuma vs açısından değerlendirildiğini gördüm. Fotoğraflara baktığımda öyle küçük veya itici gelmedi bana 40 mm.

ya hocam 16cm bilek kesinlikle 40mm bu konuda sağlam tartışırım:)) biz 17,5 ve üstü olanlar savaşıyoruz:) yukarılarda bir arkadaş paylaşmıştı morali bozulmasın diye isim vermek istemiyorum ama çocuklar babalarının saatini takar ya öyle duruyor, yine de zevk meselesi tabi. attığım linkteki elemanın bilek 16cm imiş. içiniz rahat olsun:))

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 11 Ekim 2020; 14:27:55 >
  • Arkadaşlar bi tane orijinal kayış alma hakkım var. Rahatlık ve görünüş açısından hangi modeli önerirsiniz? Teşekkür ederim şimdiden..

44 de olurmus gibi 40 kucuk deıl ama orta kıvamda benım bılek 17 cm 44 alacam gibi sanırım..

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    alın hepiniz 44 alın 😒 şaka bir yana hocam deneyin hangisini seviyorsanız alın valla bizimkisi goygoy. maksat muhabbet işte:)

• Apple’ın kendi uyku uygulaması rezalet. Bende premşum sleep cycle var fakat oda çalışması için telefondada açık olması gerekiyor. Telefonu her gün şarj etmiyorum ben. Eğer onu açıp yatarsam şarj dayanmaz. Autosleep duydum burada ama şu an para vermek istemiyorum. Önerebileceğiniz ücretsiz uyku uygulaması varmı?

Birde yatarken batarya 100 dü. Bluetooth, wifi ve AOD kapalı olmasına rağmen sabah şarjım yüzde 93 di. Biraz fazla düşmemiş sizlerdede böyle mi?

• bu apple watch 5 e kart takilma olayı nasıl oluyor ?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    7 den itibaren düşerek takmaya başladım,en uygunu 5 oldu.Takma çıkarma kısmen zor ama alışılmayacak değil.Rahatlık olarak şu ana kadar taktığım en rahat kordondu.

Ben 40mm ciyim merak etme 😂 17cm bileğim var ve 44 çok büyük durur gibime geliyor. Gshock saatler 45mm sanırım ve bi ara sırf bileğime büyük geliyor diye almaktan vazgeçtim

• son olarak yakın çekim fotolar atıyorum. küçük olmuş 44 al derseniz alacağım:))

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• bugrahansezgin B kullanıcısına yanıt
    40 kullanıyor musun hocam şu anda:) hemen alalım bi foto

Ekran koruma için neler öneriyosunuz?

cam koruyucu hiç kullanmıyorum sadece spigen kılıf kullanıyorum şu ana kadar yeterli oldu hocam

Teşekkür ederim, kılıf yüksek olduğu için çizilmeyi önlüyor diyorsunuz doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.