Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jb olayına hiç bulaşmadım o yüzden pek bilmiyorum nasıl olur ama dediğiniz gibi jb olmadan telefonunuzun güncellenmesini istiyorsa yapmak lazım. Gerçi genelde ben hep güncel sürümlerde olurum hem saat hem de telefon için, daha önce hiç denk gelmedim yani zaten ios 17 ile watchos 10 zorunluluğu varken bir de ios 17 içerisinde belli sürüm ve üzerinin dektenlediğini ilk kez duydum ama apple diyorsa yapıcak bir şey yok tabi maalesef 🤷🏻‍♂️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vodafone hattımı e-sim olarak ultra 2 de kullanabilir miyim? Bazı yorumlar sadece turkcell de var diye okudum

• farukakgun kullanıcısına yanıt
    Apple’ın sitesinde sadece Turkcell gibi ama sormak lazım.

Apple Store

• Arkadaşlar 18500'e Watch 8 Cellular paslanmaz çelik 45mm mantıklı mıdır sizce?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. apple watch 7 kullanıyorum bu saatleri bluetoth hoparlör ya da arabaya bağlayıp spotify üzerinden müzik çalabilir miyim?

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Çalabilirsin, arabaya bağlayıp spotifydan müzik dinliyorum.

• farukakgun kullanıcısına yanıt
    Sadece turkcellde var bu hızmet hocam. E sim cevırırsın ama ultrada cellur paketı yok vodafonda
    Bende turkcele geçti. bu yuzden 1 ay oldu daha hızlı internet ve daha çok yerde çekiyor Turkcell

• Arkadaslar merhaba
    Hepsiburadada 3 ay ertelemeli taksit gorunce watch 9 aldim 15700 e.
    Urun geldi ancak icinden 1 adet kayis cikti. Kutu acilim videolarina bakiyorum kimilerinde yedek kayis da gorunuyor ana kutu disinda ayrica.
    Bende tek bir kutu icinde biri saat biri silikon kayis olan 2 kutu cikti, yedek kayis olmasi gerekiyor mu acaba?

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Ben de çok bilmiyorum ama benim gördüğüm kadarıyla yeni serilerde S/M ve M/L olarak ayrı satılıyor. Ben SE 2.Nesil almıştım M/L ve tek kayış çıktı. Ancak daha sonra iade edip Series 8 aldım ve kutudan ek olarak kısa S kordon da çıktı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Yeni saatiniz hayırlı olsun :)

Satın alırken aslında bu seçilebiliyor. En son series 7 aldığımda kutudan uzun ve kısa kordon çıkıyordu ve çokta iyi oluyordu aslında. En son S/M taktığımı hatırlayarak kısa kordon seçtim ama series 9'u satın alırken varsayılan sanırım S/M olarak seçili geliyor ve S/M herkese uygun değil, dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 26 Mart 2024; 23:37:5 >
  • mühendis66_50 kullanıcısına yanıt

telefon üzerinden mi bağlanıyor acaba bu sırada ? ben direk telefon bağlantısını kesip denedim kaç kere hiç olmadı.

• Şu an bulunduğum konumdaki Apple Store’ da Watch Ultra 2, 27.000 TL
    Alsam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Cellular kullanmayacaksanı kayıt yaptırmakla ugrasmak ıstemıosan al hocam. Ama 20-25 bandına temız ultra satılıyor sarı sıtese tr saatlerı. Bunuda goz onunde bulundur. Ultra ve ultra 2 arasında cıddı bır fark yok

• Arkadaşlar watchOS 9 sürümü ile iOS 17 yi kullanamıyormuyuz

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam direkt saati bağlayarak, telefon bağlı değilken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendis66_50 -- 28 Mart 2024; 4:36:55 >
  • Selamlar. Apple watch’ı macbook adaptörü ile şarj etmenin bir zararı var mıdır? Şu ana kadar hep macbook air’in usb-c girişini kullandım. Ama bunu da merak etmiyor değilim?

• Bir de apple watch ı şarj standında bırakmanın bir zararı var mı? Şarjı tamamlandıktan sonra da şarj standında kalabilir mi?

• baltazar_16 B kullanıcısına yanıt
    Hayir.

• Youtube’da felan saatler taramaya takılmıyor yazmışlarda bu konuda tecrübeleri olan var mı acaba? Mesela denize gittik telefon sahilde kaldı, o arada saat şebekeye bağlandı. 120 gün ile ilgili bildirim geliyor mu?

• Selam millet. Ultra 2 saat aldım. Forumdan anladığım kadarı ile sadece türkcell ile aktif kullanabilirim. Yarın türkcell e geçiş yapacağım bu sebep ile. Sorum telefonda fiziksel kart kullanıp telefona e sim yüklemeden saati aktif edebilirmiyim? Telefonum yurtdışı olduğu için sadece fiziksel sim i kullanmak istiyorum. Bilen cevap yazabilirse sevinirim.
    Edit: türk telekomun da “tek numara teknolojisi” isimli bir paketi varmış. Araştıralım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murlek -- 30 Mart 2024; 4:44:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.