Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/watch-se-2023-m-l-44mm-sifir-fatura-kutu-mediamarkt--158326156#158326156
    Hocam elimde Watch se 2023 44mm var sıfır kutulu düşünürseniz forumdan başka bir arkadaşa daha verdim referans gösterebilirim.
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam
  • Merhabalar, Apple Watch series 9 45mm kullanıyorum. Sürekli açık ekran sağlıklı çalışmıyor tamamen kararıyor saati hareket ettirince tekrar açılıyor. Servise götürdüm donanımsal bir sıkıntı yok dediler. Bu konuda sıkıntı yaşayan var mı yardımcı olabilecek ?

• Arkadaşlar merhaba Series 9 kullanıyorum. Geceleri ve istediğim saatlerde saatin AOD ekranını kapatacak, bildirimleri komple sessize alacak bir mod bulamadım. Yatarken sessiz moda aldım gece sosyal medyadan bildirim geldi uykum bölündü.

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt

Saatler arası odak ayarlarsanız sorun çözülür gibi...

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    Sadece saat için odak nasıl ayarlayabiliriz hocam? Odak paylaşımını kapatıp odak açtım ancak ekran açık kalmaya devam ediyor bu sefer
  • Arkadaşlar dünden beri saat kolumda birden tık diye titelim bu ekranı açıyor. Ne dokunuyorum ne ekrana değiyorum. Yoktu yeni başladı.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Aklıma iki şey geliyor ya Crown bileğinize sürtüp açıyor ya da 9 ya da ultra 2 kullanıyorsanız parmak hareketi tetikliyor olabilir.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam parmak hareketiymiş. Böyle bir şeyin varlığını siz yazınca öğrendim.

Teşekkür ederim.
  • Prfssr kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Kazuhiro K kullanıcısına yanıt

Bu bende de aynı. Sanırım normal bi durum.

• Apple Watch SE 3.nesil bu yıl sonu çıkacak mı? Bu nesil de sarj kapasitesini arttırırlar mı? Eski nesillerin sarjı az gittiği için 3.nesili bekliyorum

• Merhaba
    Apple Watch 8 de el yıkama sayacı son zamanlarda çalışmıyor sebebini bilen var mı ? Ayarlarda sayaç açık olmasına rağmen son 2 haftadır çalışmıyor
  • Merhaba ultra 3 çıkması yıl sonunu bulur mu arkadaşlar? Bazı yorumlarda pil ömrü daha fazla olacak diye okudum sırf onun için bekleyebilirim.
  • Arkadaşlar merhaba
    15 pro max 17.3.1 sürümündeyim , apple watch 9 u , telefonda aynı sürümde kalarak kuramıyorum. Telefona güncelleme yapmalısın diyor , bunu telefon güncellemeden kuramaz mıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktasjk87 -- 25 Mart 2024; 0:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

Arkadaşlar merhaba
    15 pro max 17.3.1 sürümündeyim , apple watch 9 u , telefonda aynı sürümde kalarak kuramıyorum. Telefona güncelleme yapmalısın diyor , bunu telefon güncellemeden kuramaz mıyız
    Kuramazsınız.
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    15 pro max ile ios 17 ile piyasaya çıktı hocam ama 🤔

Yine de saat ne derse o sürümde olmanız lazım
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

17 yazacaktım hocam sürümü kusura bakmayın . peki hocam başka bir iPhone güncel olan iOS ile Watch u kurup sonra benim telefon ile eşleyebilir miyim 17.3.1 ile

• besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    Eşleme olayı cihaz içinden oluyor diye biliyorum, kendi icloud hesabınızla başka cihazda eşleseniz bile kullandığınız cihaza geçmeyebilir. Zaten bunu zorunlu tutmalarının sebebi uyumluluk sanırım, yoksa saatin güncel yazılımda olması diretilmezken telefonun belli bir sürümden aşağıda olmaması istenmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 25 Mart 2024; 0:46:32 >
  • manesnuc kullanıcısına yanıt

jb li cihazlarda legizmo ile mümkündü sanırım bu olay . ama jb olmadan hiç şans yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.