Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 45 kullanıyorum. 24 saat kolumda iki gün gidiyor şarjı.

• Merrhaba, Yurt dışı Apple Watch Ultra 2 kayıtsız kullanılır mı ? saate SIM takmasam normal bir şekilde sıkıntısız kullanabilir miyim ? Telefon yanımda olduktan sonra sesli görüşme yapabilirim sanıyorum. Kayıt olmadığı için TR'de 1 yıl garanti geçerli olur mu ?

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Kullanımınıza göre değişir. Ben de kolum boş kalmasın diye ve ilk deneyimim olacağı için SE aldım. Dışarı çıkarken takıyorum, eve gelince çıkarıyor ve kapatıyorum. 3 gün şarjı gidiyor. Cumartesiye denk gelirse 3.5 gün de götürmüş oluyor, eve gelince şarja takıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • CHNAKT C kullanıcısına yanıt
    Zerre sorun olmaz bütün özelliklerini sınırsız kullanırsınız. Telefonunuz yanınızdayken konuşmada bir problem vs olmaz. Kısacası hücresel dışında her şey kayıtlı gibi kullanılır

• Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Peki 1 yıl garantisi TR'de geçerli olur mu ? İMEİ kaydı olmadığı için sıkıntı çıkar mı yoksa seri numarası yeterli olur mu ?

• Arkadaşlar ultra 2 kullanıyorum. Cihaza sahip olup denizde havuzda kullanan arkadaşlar var mı? Artısı eksisi nedir? Ayrıca buna uygun kayış öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHNAKT C kullanıcısına yanıt
    Servis imei kaydına bakmaz ilgilenmez o kısımı ile. 1 sene garantiniz olur avrupa cihazı ise, diğerlerini bilmiyorum. Ama apple servis yurt dışı cihazların servisi için genelde bayilerine yönlendiriyor misal troya gidin diyor. Yani bir sene garantiniz oluyor. Bunu netleştirmek için apple arayabilirsiniz

• Arkadaşlar cellular modeller yurtdışı cihazlarla 4+4 aylık süre içerisinde çalışıyor mu? Ya da mesela iPhone'un kapalı olması, şarj bitmesi vs gibi durumlarda saati kullanarak arama yapabilir miyiz? Nette pek detaylı bilgi bulamadım bununla ilgili.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben ekimde almıştım. Halen kullanıyorum. Kapanmadı halen.

• DODANLI kullanıcısına yanıt

Hangi ayarlarla kullanıyorsunuz? Aynı modeli kullanıyorum, 36 saati geçemedim.

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    Herhangi ekstra bir ayar yapmadım hocam. Hep açık ekran kullanmıyorum. Siri sadece düğmeye basınca çalışıyor. Tüm sensörler aktif. Pil 100. Belki sizin gün içinde bildirim trafiğiniz daha fazladır

Neredeyse 24 saattir kolumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 18 Mart 2024; 19:57:16 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Gece yatarken kapatıp kenara koyuyorum saatle uyumuyorum o kadar, hep açık ekran bende de kapalı. Bazen unutuyorum bile hangi gün şarj ettiğimi gayet götürüyo pil süresi.

Watch 7 45mm pil sağlığım 98

• CCaGDaSS kullanıcısına yanıt

İşte kullanım senayosuna göre değişiyor hocam. Ben saatin alarmı ile uyanırım. Oyüzden 24 saat kolumda. Bana da 2 gün gidiyor %20 civarında şarja takarım.

• Merhabalar, Apple Watch series 9 45mm kullanıyorum. Sürekli açık ekranda problem yaşıyorum. Ekran tamamen kapanıyor saati hareket ettirince tekrar açılıyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz

• İlk watch olarak 9k’ya watch se iyi midir? Çok premium bir kullanıcı değilim

• adrasa A kullanıcısına yanıt
    Yani ben daha çok yeni Watch kullanıyor sayılırım ama bir hafta SE1 kullandım beğenince Watch 9 aldım. Daha seri hızlı ama yani aşırı bir fark var mı derseniz bence yok.

AoD yok heralde SE2’de de ama bence çok beklentiniz yoksa yeterli gibi.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Ultra 2 değil ama Ultra modeliyle geçen yaz havuzda kullandım. Saat suya girer girmez derinliği ve su sıcaklığını anlık ekranda gösteriyor ve kulaç attığınızda bunu sayıyor. Sağlık uygulamasında da geriye dönük bu bilgilere erişebiliyorsunuz. Onun dışında başka bir artısını ben görmedim bilmiyorumda.

• qTr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Alpine loop ile kullanıyorum bir tane deniz için almayı planlıyorum kordon karar veremedim onada.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Sulu ortamlar için plastik herhangi bir kordon olmasını tavsiye ederim. Suya gir çık yapınca diğerleri ıslak kalır uzun süre kolunuzda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben Hep Açık Ekran aktif kullanıyorum, Siri düğmeye bağlı değil sürekli dinliyor. Demek ki bu kadar farkın sebebi bu.

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.