Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr Bishop , Dr Bishop Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet tüm kablolarım epey kaliteli pauge marka. Sizin daha önce anlattığınız gibi yaptım, hatta girişleri ve edid tuşlarını değiştirerek de denedim olmadı.
  • Demek ki hdr olmayan parti denk geldi beek de önermeyelim kimseye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki hdr olmayan parti denk geldi beek de önermeyelim kimseye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam itunesle ilgili herkese bişey sorcam itunes e filmler lisans anlaşmasıysa geliyor ve bazen satın alınmaya açık olmuyor yani siliniyor store'den , Peki siz bi filmi satın aldınız ve sonradan lisans anlaşması bittiğinde bu filmi sizde apple tv den Oynatamıyormusunuz ? satın aldığınız filmin kaybolduğu oldumu? ( lisans anlaşması sebebiyle ) bazı kullanıcılar itunes forumunda böyle yazmışlar da

• Ben bugüne kadar öyle bir şey yaşamadım. Eminim öyle bir şey olursada Apple anında para iadesi yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film değilde zamanında aldığım çok güzel bir uygulama habersiz kaşla göz arasında marketten ve ipadimden silinmişti. İletişime geçtim. Uygulama kime aitse derdinizi ona anlatın demişlerdi. Zaten kabul ettiğiniz koşullarda bu var. Apple haber vermeksizin şunu bunu yapabilir diye. Bizde kabul ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Film değilde zamanında aldığım çok güzel bir uygulama habersiz kaşla göz arasında marketten ve ipadimden silinmişti. İletişime geçtim. Uygulama kime aitse derdinizi ona anlatın demişlerdi. Zaten kabul ettiğiniz koşullarda bu var. Apple haber vermeksizin şunu bunu yapabilir diye. Bizde kabul ediyoruz.

sonuçta satın alınıyor yani yasal anlaşmalar telif hakları satın alan kişiyi bağlamaz bence ama sunucularında barındırdıkları için sanırım sıkıntı oluyor o zaman bunu açıkça belirtsinler 20 sayfalık metinin içinde küçücük yazıyla yazmak doğru değil

• Son günlerde ATV 4k'dan vaz geçme evresindeyim True HD Atmos yok , DTS sesler yok bu yüzden tüm film keyfi yarım kalıyor. Yani bunu verip Nvidia 'ya mı geçsem artık diye düşünüyorum. Soundbar'a bu sesler için sürekli PC bağlamakta saçma geliyor. PC'den de HDR & Dolby Vision görüntü alınmıyor sistem hep ek bir cihaza yönlendirtiyor valla :(

• İnfuse alt yazı ekleme sizde çalışıyor mu
    Apple TV [ANA KONU]

• atabey444 kullanıcısına yanıt

Bu benim de başıma bazen geliyor. İlk önce internet ile alakalı sanmıştım ama sonra bir şeyi fark ettim farklı bir içerik açtığımda altyazıları buluyor. Diğerlerinde neden böyle hata veriyor çözmüş değilim.

• Nahiv N kullanıcısına yanıt

Modemi kapattım açtım buldu ama alakasız bir çözüm bence tesadüfen buldu. Bu özellik böyle sekteye uğrarsa benim için infusenin neredeyse önemi kalmıyor

• Ya bu infuse sadece ATV demi var. 2.5 yasinda cocugum cingar cikartiyor vermiyo apple tv yi. Bu benim diye. 😃. Haliyle bilgisayardaki filmleri infuse ile izlemek hayal oldu.

Esimle beraber çocuğun izledikleride ip tv den dizi filen. Ya da youtube.
    Cihaza yazik yaa. 😭

Şampiyonlar ligi maclari gitti.

Edit: Anlatım bozukluğu 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 26 Şubat 2021; 23:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

Ya bu infuse sadece ATV demi var. 2.5 yasinda cocugum cingar cikartiyor vermiyo apple tv yi. Bu benim diye. 😃. Haliyle bilgisayardaki filmleri infuse ile izlemek hayal oldu.

Cihaza yazik yaa. 😭

Ben eşiyle aynı içerikleri izleyen insanlara bayılıyorum hocam. Maalesef bende aynı durumdan muzdaribim. Çareyi kendime bir hobi odası kurmakta buldum. Şimdilik ateşkes imzaladık ama eminim böyle de olmayacak Apple TV [ANA KONU] 

• atabey444 kullanıcısına yanıt

Dediğiniz tesadüf olmuş olabilir. Belki ileride bir yazılım güncellemesiyle düzeltirler.

• quote:

Ya bu infuse sadece ATV demi var. 2.5 yasinda cocugum cingar cikartiyor vermiyo apple tv yi. Bu benim diye. 😃. Haliyle bilgisayardaki filmleri infuse ile izlemek hayal oldu.

Cihaza yazik yaa. 😭

😁😁😁

• Infuse ile Şampiyonlar Ligi maçları arasında bir bağlantı kuramadım ama, neyse...

• Apple Tv'de satın aldığım uygulama İnfusenin apk sını alabiliyor muyuz?
    Android tv ye kurmak için.
    Gse Smart Ip Tv nin apk sını cepten indirip Tivoya gönderdim o tamam da infuse kaldı.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Ip tv den sampiyonlar ligini izleyemiyorum demek istedim. Malum erkeklerin ilgi alaninda.

İnfuse Bilgisayardaki filmi oynatmak için lazım tabiki.
  • sorcery kullanıcısına yanıt
    Ekosistem farklı TVOS için satın alınan android TVOS kullanılamaz.Infuse sade Apple ekosistemine özel yapılmış bir uygulama apk yok özeti.Android de KODI kullanın.
  • quote:

Ip tv den sampiyonlar ligini izleyemiyorum demek istedim. Malum erkeklerin ilgi alaninda.

İnfuse Bilgisayardaki filmi oynatmak için lazım tabiki.

Infuse Android TV'ye olmaz.

Bilgisayardaki filmleri Android TV'den oynatmak için ben Plex öneririm. Plex Media Server'ı PC'ye, Plex app'i de televizyona kuruyorsunuz. Infuse'a rakip olabilecek bir uygulama Plex.

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.