Şimdi Ara

APPLE TV 4.NESİL 32 GB AMERİKA FİYATINA KARGO BEDAVA - TEKNOSA 467 LİRA..!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
4.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sifreli kanallar belgesel kanallari lig tv gibi seyler izlenebiliyormu bununla digiturku iptal ettim demisinizde
  • 3. nesil olmasa alırdım. Bir de son zamanlarda işime yaramıyor, binada çok parazit vardı delay ve kayıp çok alıyor. Modemde AC olmadığından işime yaramaz. Time Capsule almak gerekir yanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Teshir mi bu ? Aciklamadan bisi anlamadim

Yok hocam teşhir değil, kapalı kutu.

Amerika fiyatı 471 lira civarına geliyor.Türkiye Apple Store fiyatı 629 lira.Ben almak isteyenler için paylaştım çünki Amerika fiyatından bile ucuza geliyor.
  • Seri sonu yani teşhir ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    fırsat için teşekkürler, ne zamandır aklımdaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Seri sonu yani teşhir ürün

Seri sonu teşhir ürün olmuyor lütfen kesin bilmediğiniz şeylerde yanlış bilgilendirme yapmayın.

Teknosa.com stoğundaki seri sonu ürünler kapalı kutu ürünler.Bu uygun fiyata satılan seri sonu ürünlere giriyor zaten teşhirler belirtiliyor,teşhir ürünü diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 26 Haziran 2016; 0:15:12 >
  • M3phisto kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam benimde takibimde olan bir üründü ama şu aralar buna bütçe ayıramadığım zamana denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 26 Haziran 2016; 0:31:38 >
  • Uygulamalar var. Hem bazı kanalların kendi uygulamaları hem turkcell tv vb uygulamalar. Hersey Internetten calisiyor.
    Ipad gibi dusunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Teshir mi bu ? Aciklamadan bisi anlamadim

Yok hocam teşhir değil, kapalı kutu.

Amerika fiyatı 471 lira civarına geliyor.Türkiye Apple Store fiyatı 629 lira.Ben almak isteyenler için paylaştım çünki Amerika fiyatından bile ucuza geliyor.

Seri sonu demesi beni de iskillendirdi. Demesine gerek yok normalde. Urun hala piyasada. Yeni modeli filan cikmadi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşhir ürünleri ayrı sayfada,

http://www.teknosa.com/firsat-urunleri/teshir-urunleri

Ayrıca hasarlı yada işlem görmüş ürünlerde yazıyor.

Örnek :http://www.teknosa.com/urunler/800030248/apple-imac-mk142tua-desktop

Fotoğrafın hemen altında.

• Satmayan bir ürünü amerika fiyatina versen ne olur vermesen ne olur alan olmadiktan sonra. Yiyorsa iPhone Amerika fiyatina satsalarya

• 3. nesili vardı, zevkle kullanıyordum, anneme yollayacağım artık onu. Uzun zamandır 4. nesile geçmek istiyordum fiyat güzel olunca kaçırmadım. 500 TL'ye tamamlayıp 25 TL Türk Telekom indirimini de bağladım.

• Konuya girişini beğendim hocam fırsat da almayı düşünenler için gayet sıcak teşekkürler

• Akk olan ülkede almak mantıksız

• (Digitürk )Dt play ve (Dsmart)Blu tv sorunsuz çalışır ise bende düşünürüm ..deneyen oldumu hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    eywallah bilader sonunda istediğim fiyattan almış oldum.
  • gaisensei kullanıcısına yanıt
    Üzerinde elma var

Şaka bir yana fiyat oldukça güzel.
  • Ben de Blu TVyi merak ediyorum. Blu TV çıktığında yakında applee tv uygulaması da çıkacak diyordu. Çıktı mı bilmiyorum ama çıkacak dediyse çıkacaktır.
  • 1080p çözünürlüğe kadar H.264 video, 60 kare/saniye, Yüksek veya Ana Profil düzeyi 4.2 veya daha düşük

AAC-LC ses ile maksimum 160 Kbps/kanal değerinde H.264 Temel Profil düzeyi 3.0 veya daha düşük, 48 kHz, .m4v, .mp4 ve .mov dosya biçimlerinde stereo ses

2.5 Mbps’ye kadar MPEG-4 video, 640 x 480 piksel, 30 kare/saniye, 160 Kb/sn’ye kadar AAC-LC ses ile Basit Profil, 48 kHz, .m4v, .mp4 ve .mov dosya biçimlerinde stereo ses

H265 kodu yok , kalsın ...
  • Bu ürün iadedir kesin veya işlem gormustur yoksa fiyat süper

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.