Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
41
Favori
38.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    superonline fiber hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini öğrenmeniz gerekli ki asus yada başka bir router da ilgili sayfasında girebilin...Ki firma vermiyor, şu an siz alabilir misiniz kendi imkanlarınızla bilemiyorum... Alırsanız kullanırsınız asus vs. Asus dsl ac68u yu uzun süreler sorunsuzca kullanmıştım. Ama telefon hizmetini de superonline dan aldıktan sonra kendi modemlerine geçmek durumunda kaldım. 2 sini bir arada kullanmanın yolu da vardır belki ama, uğraşmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Abone merkezinin söylediği “kullanıcı adı ve şifreyi vermiyorlar, zor ama alabilirseniz kendi modeminizi kullanırsınız” şeklinde aynı sizinki gibi cevap verdi. Bende de dsl ac55u modem var. Siz şifreyi alarak mı Asus modem kullandınız yoksa başka bir yöntemle mi? Sanırım kull ve şifreyi vermeyecekler bu yüzden çıkar yol bulmaya çalışıyorum. O kadar para verdim modeme, yatmasın kenarda :)

• emre1403 E kullanıcısına yanıt
    Ben eski bir superonline müşterisiyim.

İlk zamanlar kodu 233 lü bir modem veriyorlardı orjinal olarak. Ve o modem ile almıştım kullanıcı adımı ve şifremi. Basit bir yöntem vardı. Onunla yapmıştım.

O günlerden sonra, superonline o modemin dağıtımını kesti. Yeni modemlerle de bu şekilde alınamıyor diye biliyorum.

İlaveten o eski 233 sürüm modemi bir yerden geçici olarak temin edebilseniz, kullanıcı adını ve şifrenizi almak hala mümkün mü onu da bilmiyorum. Belki bunu bir açık olarak görüp kapatmış da olabilirler bir güncelleme ile...

Apple TV 4 kullanıyorum ve kodi de kurma niyetindeyim. Modemim hem 2,4 hem de 5,0 çift bant desteklediği için ve ac olduğundan özellikle kullanmak istiyordum. Sanırım verilecek olan modemle idare etmekten başka çare kalmıyor, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Merhaba gse iptv programını beğenmemenizin sebebi nedir ? Bende apple tv aldım ve ip tv için uygulama arıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben ip tv için ;

Ücretsiz Cloud Stream TV uygulamasını kullanıyorum gayet iş görüyor memnunum.

• seyyah1984 kullanıcısına yanıt
    Bana göre yorucu. Açar açmaz kanal listesi gelmiyor GSE de.

Menüden, ekrandan seçiyorsun sürekli listeyi önce

Benim söylediğimde direkt kanallar geliyor. Bas seyret yani...

Durdurma oynatma, ikisinde de var..

Kaydetme GSE de var sadece.

• Arkadaşlar kusura bakmayın konunun yeri burası değil ama iptv server tavsiyesinde bulunabilecek varmı. Test yayını almış olduğum serverde yayınların büyük çoğunluğu 720p. Acaba serverlerin hepsimi böyle yoksa daha kaliteli serverlar varmı. Eğer tavsiyeniz var ise özel mesaj atarmısımız.

• İsim veremem ama benimkinde hem sd hem de hd yayın var maç kanallarında.

• Bu kodi işini bana yapabilecek bir dost arıyorum. Apple tv 4 istanbul acıbadem

• arkadaşlar,
    Apple TV 4 için popcorn yükledim ancak arasıra "watchlist" kısmına eklediğim (trak.tv ile) filmler ve diziler bazen kayboluyor, trak.tv üzerinden tekrar ekliyorum bir süre sonra tekrar siliniyor.
    bir bilginiz var mıdır? Neden olur.
  • Arkadaşlar, Apple TV 4 aldım 2. el bugün gelecek inşallah, sizlere sormak istediğim;
    1 TB lık 3.5 taşıabilir HDD de de filmlerim var hepsi 1080p en fazla, ben bu HDD yi Superonline Fiber in ZTE 267A modeminin usb girişine bağlayarak ağdan Apple TV ile sağlıklı izleyebilirmiyim?
    İlla NAS cihazı mı almak gerek, NAS cihazlarına baktığımda baya pahalı cihazlar, ama mini NAS diye geçen cihazlar var bunlar iş görür mü?

https://tr.gearbest.com/wireless-routers/pp_594267.html?wid=1433363

https://tr.gearbest.com/networking-communication/pp_270587.html?wid=1433363

Eğer modemin usb çıkışından sağlıklı izleyemezsem, bu cihazlar iş görür mü yada sizin tavsiye edebileceğiniz cihazlar var mı uygun fiyatlı.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Ben HD'i Superonline modeme bağlayarak izlemiştim fakat HD sürekli çalışıp, ses yaptığı için vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Ben HD'i Superonline modeme bağlayarak izlemiştim fakat HD sürekli çalışıp, ses yaptığı için vazgeçtim.
    Takılma, donma, mozaiklenme, seste kayma falan olmadı değil mi?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Yok, hayır. Sıkıntısızdı.
  • yeni eklenen ipalar var mı yakın zamanda oyundur film izleme uygulaması gibi ? takipteyim ama kodi ve popcorn time dışında çok gelişmedi 2-3 yıldır bi yerlerde flappy bir uygulamasını buldum yükledim başka bir app desteği bulamadım ekleyebilen varsa buradan haber verirse çok yardımcı olur

• Apple tv yi wifi den Önceden 2.4 ghz ile bağlıyordum. 34-40 mpbs ye çıkıyordu max 5 ghz ile bağladım uçuyor. Farka bak 😳

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İnternet olarak ne kullanıyorsun, fiyatı ne Erhan?
  • imkan varsa 5ghz ile bağlamak lazım, 1080p filmi mrmc ( önceden infuse pro) ile takılmadan vs aktarabiliyor.

ben modemi değiştirdim sırf atv ile 5ghz kullanmak için, ayrıca telefonunuz da 5ghz bağlanma varsa airplay ilede takılmadan vs cok daha iyi bağlantı yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

İnternet olarak ne kullanıyorsun, fiyatı ne Erhan?
    Vodafone fiber var, 75 tl 100 mpbs download 10 mpbs upload.

Hız düşünce kotalı 240 gb

24 mpbs download / 10 mpbs upload oluyor.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.