Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
41
Favori
38.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

APPLE TV'de izlenebilecek en iyi ip tv uygulaması GSE iptv'midir? Nerden uygulamayı indirebilirim apple tv'ye?
  • Ben GSE ip tv yi kullanıyorum 30 tl gibi bir fiyatı var oldukça kullanışlı.
  • Arkadaşlar bi sorum olcaktı,

C type kablosu ile Apple TV 4.nesil ios 12 cihazıma macbook üzerinden Cydia Impactor aracı ile kodi TV'yi kurdum hatta Popcorn Time ve Safari gibi uygulamaları da kurdum fakat yaklaşık 1 hafta içinde tekrar bozuldular hepsi. Tekrar kurdum ve yine 5 gün gibi bi süre sonra bozuldu. Bunun çözümünü bilen var mı? Cihaz JB değil.

Teşekkürler
  • TofixGX kullanıcısına yanıt
    Geliştirici hesabı sahibi olmak. Ne kadar kurarsan kur bir hafta çalışır. Jb li olursa nasıl olur konusunda bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Geliştirici hesabı sahibi olmak. Ne kadar kurarsan kur bir hafta çalışır. Jb li olursa nasıl olur konusunda bilgim yok.
    Ücretsiz geliştirici hesabı sahibi olamam mı? İnternet de Apple Developer sitesine girip, icloud hesabınla girdikten sonra xcode dan da hesap bilgilerini girdiğin takdirde geliştirici hesabına ücretsiz bi şekilde sahip olabileceğin yazıyor ama doğru mudur bilemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TofixGX

Ücretsiz geliştirici hesabı sahibi olamam mı? İnternet de Apple Developer sitesine girip, icloud hesabınla girdikten sonra xcode dan da hesap bilgilerini girdiğin takdirde geliştirici hesabına ücretsiz bi şekilde sahip olabileceğin yazıyor ama doğru mudur bilemedim?

Alıntıları Göster
    Hayir udid kaydi filan gerekiyor. Ya jb yapacaksınız ya da parali sitelerden yıllık uyelik alip udid kaydınızı onlara yaptiracaksiniz.

• merhaba arkadaşlar,

Popcorntime birkaç gündür çalışmıyor APPLE TV'de.
    APPLE TV 4.nesile 7 gün arayla Popcorntime dosyasını atıp kullanıyordum ancak bir iki gündür açıyorum ana ekranı geliyor, açılıyor 3-5 sn sonra ekran kapanıyor,
    tekrar silip denedim, başka/eski sürümünü denedim yine olmadı. Apple TV güncelleştirmesini yükledim oda olmadı,
    böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
    yardımlarınızı bekliyorum.
  • En iyisi 4. nesil Apple Tv'nizi 10.2.2 sürümüne düşürüp backr00m ile jailbreak yapın. Kodi de, Popcorn Time da sorunsuz çalışsın. İmzalar açıkken downgrade işlemini yapabilirsiniz.
  • Artık güncel ios a Kodi kurulabiliyor. Jailbreak yapmaya falan gerek yok.
    Cydia + güncel appletv için kodi yazılımı vs. gayetde sağlıklı çaılışıyor.burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaen -- 8 Eylül 2019; 14:38:16 >
  • Apple TV 4 kullanıyorum tvos 12.4 yüklü. Chimera ile jb yaptım. Nitotv den kodi indirdim fakat popcorn time yok. Ne yapmam lazım?
  • 12.2.1 Apple TV'yi Jailbreak yaptım, Kodi ve Popcorntime'i ipa olarak yükledim, şimdi 7 gün sonra iptal olacak mı yine :) Çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutAkcicek

12.2.1 Apple TV'yi Jailbreak yaptım, Kodi ve Popcorntime'i ipa olarak yükledim, şimdi 7 gün sonra iptal olacak mı yine :) Çok merak ettim
    Jailbreak yapmadan önce (Kodi ve Popcorn kullanmadan önce) ben Apple TV kullanmıyormuşum :)

Kodi'deki IPTV cidden muhteşem. Bide adam akıllı IPTV hizmeti veren, EPG bilgilerini satın alabileceğim biryer bulursam muhteşem olacak
  • Bu son guncellemeyi begenmedim.eskiden uyut dedigimde cihazla beraber tv yide uyutuyordu,acildigindada ikisi beraber aciliyordu.artik uyut dedigimizde tv acik kaliyor,program gecisleri eski surumde daha iyiydi.Kodi ve popcornu acmayi basaramadim bu surumde,sizdede ayni sorun varmi?

• Merhaba
    Apple Tv içinde gelen Tv+ uygulamasından aboneliğim ile girmek istiyorum. Sorum şu Apple Tv içinde TV+ uygulamasına girdiğimde yayınları kablosuz ağ ile izleyebiliyorum değilmi? Turkcell müşteri temsilcisi bilemedi. Bana 3 GB kotanız var TV+ için deyip durdu. Ben kablosuz WİFİ ile seyredeceğim kotadan gitmemeli değilmi?
    Apple Tv'de TV+ uygulamasına giren varmı?
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkcell tv+ aboneliğiniz varsa türkcell tv+ app kurup wifi ile izleyebilirsiniz. Kota dediği olay türkcell hattınız varsa telefona kuracağınız tv+ app ile geçerli. Yani dışardayken izlemek için. Hattınız başka bir operatör ise zaten otomatik olarak kullanamazsınız. İçiniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFSANEBRAD -- 22 Ekim 2019; 18:21:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFSANEBRAD

Hocam Türkcell tv+ aboneliğiniz varsa türkcell tv+ app kurup wifi ile izleyebilirsiniz. Kota dediği olay türkcell hattınız varsa telefona kuracağınız tv+ app ile geçerli. Yani dışardayken izlemek için. Hattınız başka bir operatör ise zaten otomatik olarak kullanamazsınız. İçiniz rahat olsun.
    Tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple TV 4.nesili jailbreak yapmama ragmen 9 gün kodi vb. uygulamalari sorunsuz kullandım. 9 günden sonra uygulamalara girmemeye başladı? Sorun nedir nasıl çözebilirim yardimci olur musunuz?

• GSE smart iptv yi android box a m3u linki ile kurulumunu yaptım ama kanallar liste halinde görünmüyor. OK a bastığımda kanal listesi açılmıyor. yardımcı olur musunuz
  • Arkadaşlar ben Apple Tv alıp ip tv uygulamaları üzerinden lig maçlarını izlemek istiyorum bu app storeda ki uygulamalarla mümkün mü ? Jailbreak işlerine falan girmeden uygulamayı satın alıp izlemek mümkün mü yoksa çetrefilli işlere mi girmem gerek yardım ederseniz memnun olurum.

Edit: Arkadaşlar birde gezinirken GSE ıp tv prıgramını gördüm jbsiz buradan satın alarak lig maçlarını izleyebilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasholigans -- 11 Kasım 2019; 20:26:59 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.