Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
41
Favori
38.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsi hemen hemen aynı eklenti zaten hatta sadece isimleri farklı diyebiliriz, maverick ve supremacy haricinde - bunlar al-in-one eklentiler . maverick supremacy ve placentayı kurman yeterli bu liste içinden. Yedek olarak da film ve diziler için multi-scraper olarak Uranus ve Death Streams kurabilirsin. Öneri senin ne beklediğine ne aradığına göre değişir sadece film ve dizi ise aradığın placenta yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

Hepsi hemen hemen aynı eklenti zaten hatta sadece isimleri farklı diyebiliriz, maverick ve supremacy haricinde - bunlar al-in-one eklentiler . maverick supremacy ve placentayı kurman yeterli bu liste içinden. Yedek olarak da film ve diziler için multi-scraper olarak Uranus ve Death Streams kurabilirsin. Öneri senin ne beklediğine ne aradığına göre değişir sadece film ve dizi ise aradığın placenta yeter.
    evet hepsini kurdum sadece Uranus ve Death Streams kurmadım onları da akşam kurarım zaten reposu var.

supremacy hoşuma gitti , diğerleri full hd videolarda takılırken 4k filmi şak diye oynattı.Üstelik kendisi otomatik en iyi dosyayı bulup oynatıyor.

Ancak supremacy de tv showları oynatadamım neden bilmiyorum çalışmadı hiçbiri.

bunun dışında puresports denedim çalışmadı.

iptv buldum adını hatırlamıyorum bazıları çalışıyor bazıları ise çalışmıyor tek tek bakıp belki favori eklenebilir.

biraz skin yükleyeyim dedim pişman oldum.

apptv skini blackscreen hatası yaptı az daha kodi için 3-4 gün macbook vs uğraşlarım boşa gidiyordu.Elimde macbook yok arkadaşın yanına gitmem gerekti bunun için.aç kapa artema yapınca düzeldi.Diğer skinler de favorites script error verdi bence default skine döndüm.Silip tekrar denerim bir ara skinleri.

bana şimdi düzgün çalışan mümkünse o an canlı olan maçları gösteren bir sports ip tv addon lazım.
  • Kodi'nin güncel versiyonu nedir acaba tvos için?

Kodi'nin sitesindeki nightly buildlere baktım ama tvos için olanlar kaldırılmış sanırım.

Hangi versiyonu nereden yükleyebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Kodi'nin güncel versiyonu nedir acaba tvos için?

Kodi'nin sitesindeki nightly buildlere baktım ama tvos için olanlar kaldırılmış sanırım.

Hangi versiyonu nereden yükleyebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Apple tv4 için burada hocam

http://mirrors.kodi.tv/test-builds/darwin/tvos/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Apple tv4 için burada hocam

http://mirrors.kodi.tv/test-builds/darwin/tvos/

Alıntıları Göster
    Test sürümleri gibi gözüküyor bunlar. Bir de son versiyon şubat. O nedenle yüklememiştim bunları aslında. Stabil güncel bir versiyonu yok mu acaba?

Genelde bir çok sitede nightly build sayfasına link verilmiş ama orası da boş gözüküyor. (http://mirrors.kodi.tv/nightlies/darwin/tvos/master/)
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Stabil en son sürüm 17.6. Şöyle bir link var, bilmem işinize yarar mı?

http://kodiipa.com/kodi-tvos-ipa-file-download-for-apple-tv/
  • ben bu tv box olayına tamaen fransızım arkadaşlar.. nasıl öğrenirim bunca şeyi..bi kaynak var mı??
  • Arkadaşlar bu sabah tv+ uygulamasına Apple TV den giriş yapamadım telif hakları nedeniyle yurtdışından giriş yapılamıyor diye uyarı veriyor.
    Lifecell kapsamında verilen tv+ üyeliğini kullanıyordum

Sizlerde durum nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdul81 -- 4 Mayıs 2018; 8:21:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdul81

Arkadaşlar bu sabah tv+ uygulamasına Apple TV den giriş yapamadım telif hakları nedeniyle yurtdışından giriş yapılamıyor diye uyarı veriyor.
    Lifecell kapsamında verilen tv+ üyeliğini kullanıyordum

Sizlerde durum nedir
    Şimdi denedim, bağlanmıyor bende de.

"Bir hata oluştu" şeklinde uyarı veriyor.

Benim paketim TV+ içeren fiber paketi. Ayrıca kendim aldığım Apple TV'yi kullanıyorum.

Fakat modem olarak superonline'ın verdiği modemi değil, kendi asus router'ımı kullanıyorum.

Umarım geçici bir şeydir. Bir engelleme yaptılarsa habersiz, çok can sıkıcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 4 Mayıs 2018; 10:34:1 >
  • arkadaşlar aranızda apple tv 4 ü pc monitörüne bağlayabilen oldumu ben hdmi-vga çevirici aldım ama görüntü gelmiyor yapabilen varsa yardım etsin
  • enginozen E kullanıcısına yanıt
    Apple ürünlerinin HDMI çıkışlarını basit HDMI-VGA dönüştürücülerle aktaramıyoruz. Sebebi çıkışların full digital olarak iletilmesi diye biliyorum.
  • arkadaşlar benim bi sorunum var.

apple tv 4k da dün batman filmini kiraladım türkçe altyazı açtığımda

ç harfi gözüküyor fakat ı ş ü harfleri soru işareti gibi çıkıyor

ayarlardan dil türkçe olarak ayarlı bölge türkiye olarak ayarlı fakat ne yaptıysam çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badsay -- 24 Mayıs 2018; 10:5:15 >
  • 4k modeline popcorn time , kodi yüklenebiliyormu ?
  • badsay kullanıcısına yanıt
    Mac ile yüklenebiliyor artık. Şurada nasıl yapılacağı ayrıntısıyla anlatılmış.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın. Biraz acemice soru olacak ama 4. nesil apple tv alacağım. Fakat bu alette internet tarayıcısı var mı ?

• seyyah1984 kullanıcısına yanıt
    Normalde yok ama yüklenebiliyor. Yalnız pek kullanışlı birşey değil.

• Arkadaşlar Merhaba! İlk olarak Gunenakan44 ve Papirus hocama ilgileri için tşk ederim. Apple tv 4. nesil cihazı sipariş verdim. Gelince ilk olarak kurulum aşamasında dikkat etmem gerekenler ve sizin önereceğiniz uygulamalar nelerdir. Cihazı iptv, netflix ve youtube için aldığımı aynı zamanda teşefon olarakta iphone kullandığımı belirteyim. Şimdiden tşk. ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seyyah1984 kullanıcısına yanıt
    İptv için GSE iptv programının pro.sunu almanı öneririm. Ben memnunum. Netflix de bende var ve o da hiç sorunsuz. Yerli film için puhutv öneririm. Yabancı dizi ve filmlere gelirsek, zaten telefonunda bulup, televizyonuna yansıtabilirsin. Bende popcorntime ve kodi de var ve onlardan da çok memnunum ama yansıtma yapacaksan çok da şart değiller.

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende superonline fiber abonelik icin yeni başvurdum, üst seviye Asus modemim var fakat kullanamayacağımı illaki verilen modemi kullanmam gerektiğini söylediler. Siz Asus Router nasıl kurdunuz yardımcı olurmusunuz

• Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    GSE iptv yi önermem.

Bende 3 iptv uygulaması var.

En kullanışlısı, FLEX iptv diyebilirim. Yeşil renkli bir ikonu var.

Önce deneme sürümü olarak iniyor zaten, başka özellikleri de aktif etmek isterseniz satınalmanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.