Şimdi Ara

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
33
Favori
89.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonky kullanıcısına yanıt
    iphone 6 ve uzeri demislerdi bana iphone x’te dahildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goodfather_55

Merhaba, bende bugün yurtdışından 2 sene önce aldığım 6s ve 6s plus cihazlarımı samsun pupa teknik serviste değiştirdim. Cihaz başı 149tl. Yalnız 6s plus ta batarya değişiminden sonra hoparlör bozuldu, hemde ikinci oğlumuzun doğduğu günde (pupa, hastanenin hemen yanındaydı bende fırsattan istifade edeyim dedim) bu mağduriyeti yaşadık. Pztsi tekrar götüreceğim, apple ile yazışacağız dediler. Kaş yaparken, göz çıkardık sanırım
    Ses ahize kısmından hiç gelmiyor ise bilmeden bile olsa flex kabloyu koparmış olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TREMİLA_

Ses ahize kısmından hiç gelmiyor ise bilmeden bile olsa flex kabloyu koparmış olabilirler.

Alıntıları Göster
    Bugün telefonu aldılar. Merkeze gidecekmiş sanırım. Durduk yere telefondan olduk artık 1-2 haftaya gelmez :( idarelik 5s verdiler kullanıyoruz :S

• Garantide Pil sağlığı kaçe düşünce değişim yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Goodfather_55

Bugün telefonu aldılar. Merkeze gidecekmiş sanırım. Durduk yere telefondan olduk artık 1-2 haftaya gelmez :( idarelik 5s verdiler kullanıyoruz :S

Alıntıları Göster
    Ya ekran değişir yada cihaz. Şimdiden hayırlı olsun.

• 150tl olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantisiz 6s telefon için apple serviste 150tl verip batarya değiştirmek mi mantıklı yoksa yarı fiyatına deji batarya alıp değiştirmek mi mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhndgn

garantisiz 6s telefon için apple serviste 150tl verip batarya değiştirmek mi mantıklı yoksa yarı fiyatına deji batarya alıp değiştirmek mi mantıklı?
    Ben de bunu merak ediyorum. Deji'den memnun olan çok gördüm ama yıllarca performansını koruyor mu şüphelerim var.

• emrhndgn E kullanıcısına yanıt
    Deji batarya nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gençler batarya değişiminde hemen teslim alabiliyor muyuz? Yani telefonu sıfırlama Vs olmuyor değil mi? İçinde bir sürü foto belge Vs var.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    tavsiye edilen değişim: %80
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    yoğunluğa göre. "uzaktan geliyorum bıdıbıdı" dersen yardımcı oluyorlar.

telefonu sıfırlayabilirler ihtiyaç halinde. zaten gitmeden önce yedek alman şart. yoksa işlem yapmıyorlar.
  • elmadilimi E kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün apple store larda böyle miymiş yani ? Kafasına göre ücret alanlar vs de var çünkü.Ücrettede bir standart yok,kimisi 129 yazmış kimisi 149
  • Şimdi kafamdaki soru işaretinin net olarak berraklaşması için soruyorum:

ABD'den aldığım iPhone 8'in bataryasını yıl sonuna doğru ücreli olarak değiştirme hakkına sahip miyim Apple Store'da? Benimle benzer durumda yani ABD'den alıp değişim yaptıran bir arkadaş varsa yorum yaparsa çok sevinirim.
  • İphone 6 cihazımı garantisi devam ettiği için ücretsiz değiştirdiler. Sağlık %86 daydı. Benim pil iyice ölmeye başlamıştı günde iki kez şarja takmaya başlamıştım buda baya sinir bozucu. Yedek almanız gerekiyor cihaz sıfırlanmış olarak geliyor elinize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casey_

İphone 6 cihazımı garantisi devam ettiği için ücretsiz değiştirdiler. Sağlık %86 daydı. Benim pil iyice ölmeye başlamıştı günde iki kez şarja takmaya başlamıştım buda baya sinir bozucu. Yedek almanız gerekiyor cihaz sıfırlanmış olarak geliyor elinize.
    Hangi applestore dan değiştirdiniz acaba ? Birde çifte standart mevcut sanırım garantisi devam ettiği halde ücret talep edilenlerde olmuş çünkü.
  • merhaba, bende de iphone 7 var, ibackup ile bağladımda 390 şarj döngüsü gözüküyor ve 1950 olan kapasite 1700e düşmüş gözüküyor. 2019 Mart'a kadar garantisi devam ediyor sizce ücretsiz değişim olur mu ? ayrıca cihazda çizik dahi yok ahizeden kısık ses geliyor daha önce götürdüm değişim yapmadılar temizleyip geri verdiler.
  • Iphone se de degisim varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Gürgençler den değiştirdim. Pil baya kütüydü benim. Günde iki kez şarja takar olmuştum. Benden alınmadı ama garantisi bitmeyenden alınıyor mu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.