Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
542
Cevap
45
Favori
78.786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Apple Turkiye batarya değişimi 219₺ (Iphone 6 ve uzeri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Deji’den daha kaliteli ve uzun süre stabil çalıştığı söylenen Nohon marka batarya kullanan varsa tecrübelerini aktarabilir mi?
    ben de bataryayı değiştiricem, battery life'da high falan diyor %29 görünüyor. ne demek bilmiyorum ama 4 senelik alet.

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    Garantide batarya ücretsiz değişiyor mu şuanda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

ben de bataryayı değiştiricem, battery life'da high falan diyor %29 görünüyor. ne demek bilmiyorum ama 4 senelik alet.

Alıntıları Göster
    sizin batarya tamamen ölmüş. Biz %70 durumda ki batarayaların bile acilen değişmesini düşünürken %29 inanılır gibi değil :)

Bu arada apple ın batarya değişiminde şuan herhangi bir kampanyası var mı acaba?

Orijinalden alıntı: NetflixBrothers

sizin batarya tamamen ölmüş. Biz %70 durumda ki batarayaların bile acilen değişmesini düşünürken %29 inanılır gibi değil :)

Bu arada apple ın batarya değişiminde şuan herhangi bir kampanyası var mı acaba?

Alıntıları Göster
    gps kapalıyken telefonda oyun falan oynasam 2 saat gidiyor, oyun moyun oynamayınca da 4-5 saat rahat gidiyor 4G açıkken. gps açılınca yarım saatte bitiyor ama. yüzde 41 diyor. yanlış yazmışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 5 Mart 2019; 5:3:32 >
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Binbaşı
    1755 Mesaj
    Arkadaşlar şu garanti süresince ücretsiz pil değişimi yapmanın prosedürünü nedir? Bu telefon kaskosu denilen nane sadece ekran değişimlerini kapsamıyor anladığım kadarıyla?
    |
    |
    BERK BEY

bugun gittim paralı değiştiriyorlar hafta içi zorluya gitcem orda deniycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERK BEY -- 26 Ağustos 2019; 1:40:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: The Beatles
    2644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PİYADE KIDEMLİ ALBAY

bugun gittim paralı değiştiriyorlar hafta içi zorluya gitcem orda deniycem
    fiyat ne verildi acaba.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
üniversite
izmir web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.