Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• randevu almak çok zor değil bence ara sıra giriyorum sürekli yakalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Rica ederim o sizin cinsliğiniz. Gayet açıklayıcı yazdığım mesajıma istinaden tarafıma kaba davranılması gerektiğine hükmederek kendinize nasıl davranılması gerektiğini güzel belirtmişsiniz.

Ordaki personel sizin adınıza almış olabilir ama bu mağazadan randevu alınabildiği sonucuna çıkmıyor. Net mi, anlayabildiniz mi?

Önümdeki neredeyse 20 kişiye tabletli bir Apple çalışanı randevu verdi, kavrayabildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf şu forumda bile sayfalar dolusu mağdur insan var neden apple hala IMEI ya da cihaz seri numarası üzerinden randevu vermiyor kimlik falan gerek yok isim soy isim tamam .Sadece servise gidecek cihaz için randevu verecek.Hem şu haksız kazanç elde eden fırsatçılarında sonu gelmiş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba , ben Doğu görevi yapıyorum izin alıp İstanbul'a ailemin yanına geldim bu randevuyu günlerdir deniyorum ama alamadım , elimdeki telefonun sıkıntıları say say bitmez kısacası sıkıntıda 1 ayı kaldı garantisi bitecek, bana şarj çok lazım en çok da o sorun belimi büküyor dağda bayırda kalınca, ben bu haftasonu geriye gideceğim elinde randevusu olan arkadaşlar varsa özellikle akasyayı önerdiler bu arada , bana verebilirler hatta satında alabilirim telefon benim için orada çok önemli şu an da yenisini alacak durumum yok ilerde inşallah yineliyorum bu hafta randevusu olan arkadaştan satın da alabilirim benimle iletişime geçerseniz sevinirim hayırlı geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim 5S kullanıcısı. ezilme çizik hiçbişey yok, 2-3 aylık telefon teknosadan aldık. ses açma kısma ve tuş kilidi tuşunda sorunlar var basmıyor basılı kalıyor vs. düşürme darbe de olmadı telefonla alakalı. 1 aydır randevu bakıyorum netten ama yok. kardeşim zorlu'ya gitti internetten randevu alın demişler. nasıl olacak bu işler bi yardım edin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Randevusu olan varsa gidemeyekse talibim. Akasyada zorluda olur.

• akasya yada zorludan randevusu olupta kullanmayacaklar varsa talibim. yada randevu almamda yardımcı olbilecek biri varsa çok iyi olur. 15 gündür randevu almaya çalışıyorum garantim de bitmek üzere :S
  • yarın akasyada randevum var.yemek ısmarlayana eşlik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahirselcuk1

akasya yada zorludan randevusu olupta kullanmayacaklar varsa talibim. yada randevu almamda yardımcı olbilecek biri varsa çok iyi olur. 15 gündür randevu almaya çalışıyorum garantim de bitmek üzere :S

Yarın akasyada randevum istiyorsanız eşlik edicem. Başka isteyen varsada söylesin. Yoksa iptal edicem randevuyu.

• kendi adımıza randevuya başka biri telefonumuzu götürebilir mi? malumm il dışındayım
  • Zorlu Centerda randevuya gitmeyecek varsa devredebilir mi :( Telefonun wifi bozuldu hiçbir şey yapamıyorum, verebilen arkadaş büyük sevaba geçer
  • Zorlu icin randevu icin yardimci olacak var mi? Bir de abd den gelinme 6s+ anakart degisimi gerekiyor. Parasi ile tamir veya degisim yapiliyor mu acaba? Yoksa abdye mi gondermek gerekli

• Akasya ya da Zorlu fark etmez kız arkadaşımın telefonu bozuldu ve götürmek istiyor. Varsa randevusu olan yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Akasya ya da Zorlu fark etmez kız arkadaşımın telefonu bozuldu ve götürmek istiyor. Varsa randevusu olan yardımcı olabilir mi?

şuan 13 marta 2 adet randevu görünüyor zorluda
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Akasya ya da Zorlu fark etmez kız arkadaşımın telefonu bozuldu ve götürmek istiyor. Varsa randevusu olan yardımcı olabilir mi?

13 Mart nasıl oluyor 6-12 haftasını gösteriyor bende sadece?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

13 Mart nasıl oluyor 6-12 haftasını gösteriyor bende sadece?

stok açıldığı zaman bir sonraki günden açılır. 6-12 arası açık görürseniz biri iptal etmiş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

kardeşim 5S kullanıcısı. ezilme çizik hiçbişey yok, 2-3 aylık telefon teknosadan aldık. ses açma kısma ve tuş kilidi tuşunda sorunlar var basmıyor basılı kalıyor vs. düşürme darbe de olmadı telefonla alakalı. 1 aydır randevu bakıyorum netten ama yok. kardeşim zorlu'ya gitti internetten randevu alın demişler. nasıl olacak bu işler bi yardım edin ya

forumdan bir arkadaşın yardımı oldu bu konuda. kendi randevusunu,iletişim bilgilerini,mail adresini vs. herşeyini verdi. daha sonra randevu gününde -geçtiğimiz hafta cumartesi- kardeşim zorlu center app store'a gitti. durumu anlatmış ben alamadım arkadaşım aldı sisteminizden şikayetçiyiz hiç yer bulamıyoruz falan baya bi konuşmuş. İkna etmiş en son garanti faturasını istemiş orada randevu ismiyle fatura isminin farklı olduğunu görünce işleme almamış. Kendinden bir sonraki müşteri de aynı şekilde farklı isim randevusuyla app store'a gelmiş. ancak onu da kabul etmemişler. Bu randevu sistemine acilen bir çözüm bulunmalı. 2 aylık telefon tuş arızasıyla kullanıyor kardeşim. Gerçekten sadece ismi var bu apple'ın allah kahretsin böyle memnuniyeti de en iyi şirketi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadulak31 -- 8 Mart 2017; 15:9:18 >

• Herkese Merhaba Apple Genius Bar'dan yarına randevusu olan ya da yakın zamana alabilecek olan var mı ? Kaç gündür almaya çalışıyorum bir türlü alamadım.Alabilecekler pm lütfen ☺

• merhaba 1 aydır randevu almaya çalışıyorum garantim dolmak üzere lütfen yardımcı olur musunuz :/
  • Birbirinize boşu boşuna randevu almayın.
    Herkes kendi apple kimliği ile randevu alsın apple stora gittinizde randevunun sizin adınıza olmadığını öğrenirlerse iptal olur.
    Randevu her saat başında sayfayı yeniliyerek alınır.
    ama saniyeyi tutturmak önemlidir denk getirmez isen bulamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.