Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana randevu lazım ya pm el ulaşır mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 aydır randevu almaya çalışıyorum.

Anladım ki gerçekten şanssızım.

Artık psikolojim bozuldu. :)

Fazla randevusu olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Ekranın sol üst köşesinde kararma var.

Telefonu sıfırıyla değiştirme işgüzarlığında değilim.

Ekranı bana değiştirsinler yeterli.

Hergün o kararmışlığı görmiyim yeterli benim için.

Home tuşu da 2.basışta uyandırıyo bazen telefonu.

Sadece ekran işini çözsem yeterli bana gına geldi artık.

Şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için.
  • Arkadaşlar randevu alamıyoruz ne olcak
    ayrıca iphone 6 telefonum var telefonum kendi kendini sessize alıyor yandaki tuş seslideyken sessiz gösteri ayrıca telefonumun kenarlarında açılma oldu ve telefonum % 70 - 80 şarjı varken kendiliğinden kapanıyor açmaya çalıştığımda şarj yok diyor 5-10 dk sonra kendiliğinden acılıyor sizce ne tür işlem yapılır değişim yapılır mı ayrıca telefonum neredeyse 20 aylık telefon
  • Arkadaşlar 6s plus ekranı kırıldı, yarın istanbulda işim var, akasyadan randevusunu devredecek varsa pm atabilir mi?

• verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q-7 -- 12 Şubat 2017; 0:29:12 >
  • Ses acma tusuna basmadigim halde titresime alip sonra tekrar aciyor. Kilitleniyor telefon igrenc bi durum. Muzik vs dinleyeniyorum. Devamli titriyor. Randevu alamiyorum gunlerdir. Yardimci olabilecek var mi acaba ?
    satiliyor mu bunlar cozemedim. 1 kere ekrana giremedim.

Gitsem acaba yardimcj olurlar mi ? Nelerle uğraşıyoruz. Abd de ark var bunun rezillik oldugunu ve sikayet etmemiz gerektigini soylemekte. Dunyada hic bir ulkede boyle bir seyin olmadigi sadece bizde bu rezillik varmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 11 Şubat 2017; 16:53:30 >
  • Akasya zorlu farketmez randevu konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı?

• sefalonely kullanıcısına yanıt
    Ayın 18ine randevu var fakat nasıl vericem bide kimlik soruyolar bazen

* Randevu forumdan arkadaşa verilmiştir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaone -- 15 Şubat 2017; 12:17:15 >
  • Arkadaşlar merhabalar , artık kafayı yeme noktasına geldim 7 24 deniyorum fakat randevu alamıyorum.Telefonum da çalışmıyor.Eskişehir'de yaşıyorum fazla randevusu olan bana verebilir mi lütfen?
  • dün randevuma gittim. hiç de memnun olmadım.saçma sapan gereksiz bir bilgilendirme yaptılar. daha iyi bir hizmet beklerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pedersahi -- 16 Şubat 2017; 20:1:7 >
  • pedersahi kullanıcısına yanıt
    Ekşide ve şikayetvar gibi yerlerde inanilmaz derecede kotu muameleden bahsetmisler.

Telefonu cizik veya vuruk olanlari direk geri gonderiyolarmis.Ve tabiki garanti disi.

Ekraniniz catlaksa ufak buyuk farketmez yine garanti disi.

Yazilimsal bi sorununuz varsa restore edin gecer diyip baslarindan gonderme cabalari.

Genelde amaclari 1300 (1100tl de olabilir hatirlmaiyorum) verin telefonunuzu degiselim oluyomus.

İyimser davranirlarsa belki restore atarlar sanki kimse bilmiyomus gibi.

İnsanlar butun gun igrenc bir muamele ve kesinlikle cozulmeyecek bir sorun icin apple store da saatlerce bekliyolar ve evlerine geri donuyolar.

Amaclari sadece para karsiligi telefon degistirmek ve elinizdeki telefona bakmamak icin buyuk bir ozveri gostermeleri.

2014 de ki yazilanlara aldanmayin artik.

Sevinc goz yaslariyla gittim bakmadan sifir urun verdiler devri bitti , onu gectim herhangi yardim ve insan gibi muamele gormeden arkaniza baka baka oradan uzaklasiyorsunuz.

Cihaziniz cizikse hic randevu almaya ugrasmayin , cihazinizi servis disi birakan elemanlar varken ne sinirinizi bozun ne de bos yere zamaninizi harcayin derim.

Kullan at bir telefondur Türkiye de iphone.

• Arkadaşlar merhaba,

Zorlu ya da akasya farketmez acil randevu gerekiyor 6s için kaç gündür denemekten gına geldi 5 arkadaş deniyoruz yine bile alamadık elinde fazla olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

• Kotu muameleden vs bahsedilmis ancak ben Carsamba gunu Zorlu daydim. 13.40 ta randevum vardi 13.50 de geldi ve gayet kibar bir dille ozur diledi. Sorunumu soyledim ekrani degiselim eger devam ederse cihaz degisimi yapariz dendi ve gayette memnun kaldim. Karsimda oturan bir kizda cihaz degisimi aldi. Hicte ekside bahsedildigi gibi degil.

Ayrica randevu alamayan arkadaslarin dikkatine;

Apple Online sistem uzerinden randevu vermiyor. Herhangi bir Apple magazasina gidip siraya giriyorsunuz. Orda gorevliye cihazinizi gosteriyorsunuz. O da eger gerekliyse size randevu veriyor. En erken 6 gun sonraya randevu alabilirsiniz. Internetten randevu alma sansiniz %20 falandir. Yine de deneyin ancak Apple Store kesin cozum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 17 Şubat 2017; 1:46:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Ekşide ve şikayetvar gibi yerlerde inanilmaz derecede kotu muameleden bahsetmisler.

Telefonu cizik veya vuruk olanlari direk geri gonderiyolarmis.Ve tabiki garanti disi.

Ekraniniz catlaksa ufak buyuk farketmez yine garanti disi.

Yazilimsal bi sorununuz varsa restore edin gecer diyip baslarindan gonderme cabalari.

Genelde amaclari 1300 (1100tl de olabilir hatirlmaiyorum) verin telefonunuzu degiselim oluyomus.

İyimser davranirlarsa belki restore atarlar sanki kimse bilmiyomus gibi.

İnsanlar butun gun igrenc bir muamele ve kesinlikle cozulmeyecek bir sorun icin apple store da saatlerce bekliyolar ve evlerine geri donuyolar.

Amaclari sadece para karsiligi telefon degistirmek ve elinizdeki telefona bakmamak icin buyuk bir ozveri gostermeleri.

2014 de ki yazilanlara aldanmayin artik.

Sevinc goz yaslariyla gittim bakmadan sifir urun verdiler devri bitti , onu gectim herhangi yardim ve insan gibi muamele gormeden arkaniza baka baka oradan uzaklasiyorsunuz.

Cihaziniz cizikse hic randevu almaya ugrasmayin , cihazinizi servis disi birakan elemanlar varken ne sinirinizi bozun ne de bos yere zamaninizi harcayin derim.

Kullan at bir telefondur Türkiye de iphone.

Birincisi senin ekranın kırıksa ve kasada darbe varsa ekran değişimi yaparlar fakat bazı darbeler yeni ekran takılması için uygun olmuyor ve montajı mümkün olmuyor .

İkincisi çizik iphonelara bakmıyorlar demişsin ben geçen gün jack girişindeki arıza nedeniyle gittim cihaz değişimi oldu . Cihazımda darbeler v.s vardı ama sorunumun olduğu bölüm ile alakalı olmadığı için değişim yapıldı. Ekranım kırık olsaydı belki değişim yapmayacaklardı.

• Bana randevu gerekiyor ama bu sistem kanser ediyor. Yok mu yolu yordami

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

Bana randevu gerekiyor ama bu sistem kanser ediyor. Yok mu yolu yordami

Akasya veya Zorluya gidip almak en kolayi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Kotu muameleden vs bahsedilmis ancak ben Carsamba gunu Zorlu daydim. 13.40 ta randevum vardi 13.50 de geldi ve gayet kibar bir dille ozur diledi. Sorunumu soyledim ekrani degiselim eger devam ederse cihaz degisimi yapariz dendi ve gayette memnun kaldim. Karsimda oturan bir kizda cihaz degisimi aldi. Hicte ekside bahsedildigi gibi degil.

Ayrica randevu alamayan arkadaslarin dikkatine;

Apple Online sistem uzerinden randevu vermiyor. Herhangi bir Apple magazasina gidip siraya giriyorsunuz. Orda gorevliye cihazinizi gosteriyorsunuz. O da eger gerekliyse size randevu veriyor. En erken 6 gun sonraya randevu alabilirsiniz. Internetten randevu alma sansiniz %20 falandir. Yine de deneyin ancak Apple Store kesin cozum.

magazadan randevu alindigini görmedim, onlarda direkt internetten alın diyorlar

• Mağazadan randevu alma gibi bişey yok. Geçen bende zorluya gittim. Eskiden randevu olmayanlar sıraya girerdi ordan yardımcı olurlardı o da bitmiş. Bende kvkya gittim teslim ettim ertesi gün değişim çıktı. Bilsem hiç gitmezdim zorluya falan filan.

Ekşide neler yazıldı bilmiyorum ama apple tr cidden eskisi gibi değil. Çalışanlar gerçekten suratsız ve kabalar. Soru soruyorsunuz sanki analarına sövülmüş gibi cevaplıyorlar. Bundan sonrada sittin sene gitmem zaten. Cihaz alacağım zaman amerikadan alıyorum arıza durumunda yine amerikada onarıma veriyorum. Orda defalarca gittim farklı storelara burayla alakası yok acayip kibar güleryüzlü.

Randevu desen ortalık çakal dolmuş zaten parayla satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Mağazadan randevu alma gibi bişey yok. Geçen bende zorluya gittim. Eskiden randevu olmayanlar sıraya girerdi ordan yardımcı olurlardı o da bitmiş. Bende kvkya gittim teslim ettim ertesi gün değişim çıktı. Bilsem hiç gitmezdim zorluya falan filan.

Ekşide neler yazıldı bilmiyorum ama apple tr cidden eskisi gibi değil. Çalışanlar gerçekten suratsız ve kabalar. Soru soruyorsunuz sanki analarına sövülmüş gibi cevaplıyorlar. Bundan sonrada sittin sene gitmem zaten. Cihaz alacağım zaman amerikadan alıyorum arıza durumunda yine amerikada onarıma veriyorum. Orda defalarca gittim farklı storelara burayla alakası yok acayip kibar güleryüzlü.

Randevu desen ortalık çakal dolmuş zaten parayla satılıyor.

Daha geçen hafta zorludan aldığım randevuya ' Zorludan randevu alma diye bir şey yok' demek nasıl bir cevaptır? Geçen hafta aldım cihaz onarıma girdi diyorum hala yok alınmıyor deniyor cidden tuhafsınız. Bana gayet kibar davranıldı, eğer buraya yazdığınız gibi konuştuysanız size suratsız olmaları kuvvetle muhtemeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 18 Şubat 2017; 16:55:31 >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Rica ederim o sizin cinsliğiniz. Gayet açıklayıcı yazdığım mesajıma istinaden tarafıma kaba davranılması gerektiğine hükmederek kendinize nasıl davranılması gerektiğini güzel belirtmişsiniz.

Ordaki personel sizin adınıza almış olabilir ama bu mağazadan randevu alınabildiği sonucuna çıkmıyor. Net mi, anlayabildiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.