Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde çarşamba günü akasya için saat 15:00 için randevu var bunu perşembe öğleden sonraki saatler için değişebilirim. yine akasya ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORDX -- 28 Mart 2016; 11:37:44 >
  • beyler sa 29.mart akşam 18:40 a akasyada randevum var ilerki tarihlerde zorluya aldım akasya bana uymuyor ihtiyacı olan bi insan evladına verebilirim saygılar.
  • Perşembe aynı saatlerlerde hem zorluda hemde akasyada randevum var cumartesi ögleden sonra veya sonraki herhangi gün herhangi saat ile değiştirecek arkadaş varsa değiştirebilirim boşa çıkan diğer randevuyu ihtiyaç sahibi arkadaşa vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda211 -- 28 Mart 2016; 12:07:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

2 Nisan 12.40 a randevum var. Yarına randevusu olan varsa değiştirebilirim ?

hocam perşembeye var 31.03 saat 14:10
    uyarsa değişelim..benim işim çıktı perşembe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 28 Mart 2016; 13:05:35 >
  • K084K kullanıcısına yanıt
    hocam benimde çarşamba günü 30.03 de var saat 15:00 da istersen perşembe ile değişelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LORDX

hocam benimde çarşamba günü 30.03 de var saat 15:00 da istersen perşembe ile değişelim

hocam hafta sonu lazım cumartesi ya da pazar..
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    Bana verebilirseniz memnun olurum. Telefonumun titreşimi çalışmıyor. İstanbul dışından geliyorum çok uğraşmama rağmen randevu alamıyorum. Size email adresimi pm olarak gönderdim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myigityildiz -- 28 Mart 2016; 13:42:25 >
  • arda211 A kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone 5s'im var ve artık yüzde 60'da falan kapanıyor bir daha açılmıyor. Randevuyu birine vermediyseniz ben alabilirim çok iyi olur benim için.
  • arkadaşlar yarın veya çarşamba veya perşembe günü zorlu centerda randevusu olan varsa alabilirim ciddi ihtiyacım var.
    29,30,31 mart herhangi bi gün olur.
  • Merhabalar kız arkadasımın randevusuyla apple zorlu centerdaki randevuya gitsem bi problem çıkartıyorlar mı bunun hakkında bilgi alabilir miyim
  • i10Hyundai İ kullanıcısına yanıt
    Bende sordum ancak sağolsun kimse cevap vermedi.Ben geçen perşembe gittim kesinlikle bir sorun çıkmıyor.Sadece arkadaşınızın ismini söyleyin size yardımcı olacaklar.Sonradan kendi mail adresinizi vs. verebilirsiniz bir sorun olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birşey daha sormak istiyorum bilginiz varsa ben iphone için randevu aldım fakat hem telefon hemde macbook pro cihazımı göstermek istiyorum tek randevu yeterli oluyor mu acaba ? Teşekkürler cevap için.
  • Arkadaşlar yarına veya 30una randevu lazım zorluya . Elimde 1 Nisan saat 19:40 a randevu var takaslayabiliriz
  • Randevu konusunda yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar, durumum baya sıkıntılı. Hem Iphone hem MacBookPro'da sıkıntı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şansa denk getirdim birkaç randevu aldım. En erkeni 1 nisan cuma acil lazım olanlar mesajla ulaşabilir.
  • Arkadaşlar bana saati erken olması şartıyla 1 tane randevu lazım gün farketmez yardımcı olabılecek yazarsa cok sevınırım
  • berkayatay B kullanıcısına yanıt
    Hocam durum acil randevuya ihtiyacım var. Durumla alakalı PM attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmezson -- 28 Mart 2016; 20:52:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grade4434 G kullanıcısına yanıt
    Yokmu hala cumartesi öğlen saatleri pazar günüyle takas yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grade4434 -- 28 Mart 2016; 21:33:09 >
  • 29 mart salı günü saat 11.50 akasya avm randevu isteyen ulaşsın arkadaşlar.

Edit : Verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanAykut85 -- 29 Mart 2016; 0:03:36 >
  • arkadaşlar ufak tefek bir sorun değil 1 haftadır telefonu açamıyorum. şarj oluyor sinyali vermesine rağmen telefon şarj almıyor.kapandı ve artık açamıyorum randevusu olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.